tadeusz_ski.51
06.07.10, 20:10
Tak wiele mówi się o przemocy w rodzinie i niemal zawsze sprawcą jest
mężczyzna. Mam wątpliwości bo z doświadczenia wiem, że również dużo kobiet
dopuszcza się przemocy wobec swych mężów. Oceniam, że skala tego zjawiska to
30% wszystkich przypadków ale nie są one nagłaśniane, gdyż mężczyźni wstydzą
się przyznać. Ot np. na moim piętrze w bloku na trzy mieszkania w dwóch
występuje przemoc ze strony kobiet natomiast tylko jedno żyje zgodnie... albo
się Bogdan nie chce przyznać?