Dodaj do ulubionych

10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie?

20.01.11, 20:59
Tu szukamy dinozaurow
forum.gazeta.pl/forum/f,114,10_lat_portalu_Gazeta_pl.html
Obserwuj wątek
    • agent006 Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 20.01.11, 21:29
      www.youtube.com/watch?v=iZaZqx9v3dU
      "Witajcie tam, to było tak dawno temu.
      „Jak się mam?”
      Myślę, że mam się dobrze.
      To było tak dawno temu, a wydaje się jakby to było wczoraj.
      Czy to nie jest śmieszne, jak czas szybko leci.

      Jak ma się twoja nowa miłość, mam nadzieję, że ma się dobrze.
      Słyszałem, że powiedziałaś mu, że będziesz go kochała do końca życia.
      To samo mówiłaś mi, czuję jakby to był właśnie ten dzień.
      Czy to nie jest śmieszne, jak czas szybko leci.

      Muszę już iść, ale mam nadzieję, że znowu się spotkamy.
      Nie wiem kiedy, nigdy nie wiadomo kiedy znów tu wrócę.
      Ale pamiętaj, że ci powiedziałem, że kiedyś za to zapłacisz.
      I to jest zadziwiające, jak czas szybko leci."
      • leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 20.01.11, 22:31
        Dooobra...Mozna i tu poszukac,coby nie lazic zbyt daleko...
    • szrott Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 30.01.11, 00:18
      mowa ! pewnie, że pamiętamy :)))
      woland? vel drwal!
      • justynella Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 08.02.11, 09:00
        tez pamietam .. co poniektórych ;)
        • leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 08.02.11, 22:17
          Zwlaszcza kobiet brakuje.Saqqara czasem blysla jeszcze,ale Jasminka TDI,Onlyania i wiele innych czarujacych pan jakos nie chce juz tu zagladac.
          • randia Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 09.02.11, 01:58
            Pfffff, Lezio to się chyba o lanie dopomina :D
            • crimen Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 11.02.11, 21:07
              Masz rację Randyjko. Leziowi od dawna się zbierało;)
              • khinga Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 02:31

                Podpisuję się:)
                • crimen Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 10:26
                  Czyżby Lezio też miał trudny okres? ;)
                  • khinga Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 16:34

                    Trza byłoby zapytać Lezia;)
                    • leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 22:28
                      Ty Radyjko przypominac sie nie musisz zdaje sie :)
                      Ja mowilem bardziej o tych zapomnianych bardziej.
    • kitek1 zebranie ZBOWiDu ? 22.04.11, 10:07
      od czasu jak mnie ten bufon leziak wyrzucil
      odechcialo mi sie forumowania
      • leziox Re: zebranie ZBOWiDu ? 23.04.11, 18:20
        Wyrzucony zostales za kitowanie.
        Sam sobie winien jestes.Zreszta nie moja wina zes taka maruda ze nawet i ja nie moglem tego zniesc,tak na trzezwo jak i po pijanemu.
        • kitek1 Re: zebranie ZBOWiDu ? 24.04.11, 06:28
          jak zawsze pitolisz bez sensu
          Alleluja :)
    • facettt pamietamy 24.04.11, 17:22
      i mamy to w d...

      patrzymy do przodu, a nie do tylu.
      • kitek1 pamietamy i menczymy konia 24.04.11, 18:24
        tak jak kolega leziak
        do tzw. usranej smierci :)
        • leziox Re: pamietamy i menczymy konia 24.04.11, 23:53
          Kitek,jestes zwyklym balwanem.
          Niestety,twoim problemem jest to,iz nigdy nie potrafisz tego zrozumiec.
          Poza tym mam cie naprawde gdzies i przestan mnie zaczepiac.
          • kitek1 Re: pamietamy i menczymy konia 25.04.11, 08:41
            spiety jestes jak agrafka :)
            • leziox Re: pamietamy i menczymy konia 26.04.11, 11:14
              Kundle szczekaja,becza owieczki
              Biega psychiczny gdzies tam po polu
              Jesli se w dupe nie wsadzi swieczki
              To wyladuje na kupie gnoju

              Nie pluj sie piesku,szanuj ozorek
              Mózg twój-tuszonka bezterminowa
              Taki i z ciebie,Kitku-Azorek
              Pewnie cie boli bez przerwy glowa.
              • kitek1 adam mickiewicz... 30.04.11, 08:31
                to nic
                przy Leziaku
                dlatego uwielbiam ruszac te kupe...:)
                • leziox Re: adam mickiewicz... 30.04.11, 15:19
                  No to ruszaj ruszaj,wprawdzie pierwszy raz slysze ze ktos tak jak ty,nazywa swój mózg,ale zawsze jest ten pierwszy raz.
        • facettt kon by sie usmial :) 25.04.11, 13:10
          kitek1 napisał:

          > do tzw. usranej smierci :)

          dokladnie, chyba, ze przyjdzie siostra zakonna i podmyje.
          • leziox Re: kon by sie usmial :) 30.04.11, 19:04
            Kitek w bidecie
            Gna
            Po internecie.
            • kitek1 nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu... 01.05.11, 16:35
              gdzie ma z czysta dooopa
              dostep do internetu
              • emilka222 Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:01
                Witam po latach...parę razy się logowałam:) Hasło mi umknęło. Miło znowu poczuć adrenalinkę. Nie ma to, jak potyczki słowne dinozaurów. Forum ożywa zaraz:))
                • leziox Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:33
                  Emilka.Ja ci dam zaraz dinozaury.
              • leziox Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:32
                Brawo Kitek.Gratuluje kolejnej yntelektualnej wypowiedzi.Masz powazne szanse na zostanie czolowym clownem Gazety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka