mario2 20.01.11, 20:59 Tu szukamy dinozaurow forum.gazeta.pl/forum/f,114,10_lat_portalu_Gazeta_pl.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agent006 Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 20.01.11, 21:29 www.youtube.com/watch?v=iZaZqx9v3dU "Witajcie tam, to było tak dawno temu. „Jak się mam?” Myślę, że mam się dobrze. To było tak dawno temu, a wydaje się jakby to było wczoraj. Czy to nie jest śmieszne, jak czas szybko leci. Jak ma się twoja nowa miłość, mam nadzieję, że ma się dobrze. Słyszałem, że powiedziałaś mu, że będziesz go kochała do końca życia. To samo mówiłaś mi, czuję jakby to był właśnie ten dzień. Czy to nie jest śmieszne, jak czas szybko leci. Muszę już iść, ale mam nadzieję, że znowu się spotkamy. Nie wiem kiedy, nigdy nie wiadomo kiedy znów tu wrócę. Ale pamiętaj, że ci powiedziałem, że kiedyś za to zapłacisz. I to jest zadziwiające, jak czas szybko leci." Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 20.01.11, 22:31 Dooobra...Mozna i tu poszukac,coby nie lazic zbyt daleko... Odpowiedz Link Zgłoś
szrott Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 30.01.11, 00:18 mowa ! pewnie, że pamiętamy :))) woland? vel drwal! Odpowiedz Link Zgłoś
justynella Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 08.02.11, 09:00 tez pamietam .. co poniektórych ;) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 08.02.11, 22:17 Zwlaszcza kobiet brakuje.Saqqara czasem blysla jeszcze,ale Jasminka TDI,Onlyania i wiele innych czarujacych pan jakos nie chce juz tu zagladac. Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 09.02.11, 01:58 Pfffff, Lezio to się chyba o lanie dopomina :D Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 11.02.11, 21:07 Masz rację Randyjko. Leziowi od dawna się zbierało;) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 02:31 Podpisuję się:) Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 10:26 Czyżby Lezio też miał trudny okres? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 16:34 Trza byłoby zapytać Lezia;) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: 10 lat portalu, 10 lat FT, pamietacie? 12.02.11, 22:28 Ty Radyjko przypominac sie nie musisz zdaje sie :) Ja mowilem bardziej o tych zapomnianych bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 zebranie ZBOWiDu ? 22.04.11, 10:07 od czasu jak mnie ten bufon leziak wyrzucil odechcialo mi sie forumowania Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: zebranie ZBOWiDu ? 23.04.11, 18:20 Wyrzucony zostales za kitowanie. Sam sobie winien jestes.Zreszta nie moja wina zes taka maruda ze nawet i ja nie moglem tego zniesc,tak na trzezwo jak i po pijanemu. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: zebranie ZBOWiDu ? 24.04.11, 06:28 jak zawsze pitolisz bez sensu Alleluja :) Odpowiedz Link Zgłoś
facettt pamietamy 24.04.11, 17:22 i mamy to w d... patrzymy do przodu, a nie do tylu. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 pamietamy i menczymy konia 24.04.11, 18:24 tak jak kolega leziak do tzw. usranej smierci :) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: pamietamy i menczymy konia 24.04.11, 23:53 Kitek,jestes zwyklym balwanem. Niestety,twoim problemem jest to,iz nigdy nie potrafisz tego zrozumiec. Poza tym mam cie naprawde gdzies i przestan mnie zaczepiac. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: pamietamy i menczymy konia 25.04.11, 08:41 spiety jestes jak agrafka :) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: pamietamy i menczymy konia 26.04.11, 11:14 Kundle szczekaja,becza owieczki Biega psychiczny gdzies tam po polu Jesli se w dupe nie wsadzi swieczki To wyladuje na kupie gnoju Nie pluj sie piesku,szanuj ozorek Mózg twój-tuszonka bezterminowa Taki i z ciebie,Kitku-Azorek Pewnie cie boli bez przerwy glowa. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 adam mickiewicz... 30.04.11, 08:31 to nic przy Leziaku dlatego uwielbiam ruszac te kupe...:) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: adam mickiewicz... 30.04.11, 15:19 No to ruszaj ruszaj,wprawdzie pierwszy raz slysze ze ktos tak jak ty,nazywa swój mózg,ale zawsze jest ten pierwszy raz. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt kon by sie usmial :) 25.04.11, 13:10 kitek1 napisał: > do tzw. usranej smierci :) dokladnie, chyba, ze przyjdzie siostra zakonna i podmyje. Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: kon by sie usmial :) 30.04.11, 19:04 Kitek w bidecie Gna Po internecie. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu... 01.05.11, 16:35 gdzie ma z czysta dooopa dostep do internetu Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:01 Witam po latach...parę razy się logowałam:) Hasło mi umknęło. Miło znowu poczuć adrenalinkę. Nie ma to, jak potyczki słowne dinozaurów. Forum ożywa zaraz:)) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:33 Emilka.Ja ci dam zaraz dinozaury. Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: nie wiedzialem, ze leziak korzysta z bidetu.. 01.05.11, 22:32 Brawo Kitek.Gratuluje kolejnej yntelektualnej wypowiedzi.Masz powazne szanse na zostanie czolowym clownem Gazety. Odpowiedz Link Zgłoś