Dodaj do ulubionych

Zapraszam na MFB

29.01.12, 10:23
Są już fotki z BZ zimowego
o dziwo Jerzy dosłał :D
Obserwuj wątek
    • goha66 Re: Zapraszam na MFB 29.01.12, 14:07
      Carry, a co z płytką na której m.in. były fory z Krasnobrodu?
      • alut-ka71 Re: Zapraszam na MFB 29.01.12, 18:00
        goha66 napisała:

        > Carry, a co z płytką na której m.in. były fory z Krasnobrodu?
        Ja mam dla Ciebie skopiowana płytkę i jakbyś się wczoraj pojawiła, to byś ją dostała. :D
        • goha66 Re: Zapraszam na MFB 29.01.12, 20:04
          alut-ka71 napisała:
          > Ja mam dla Ciebie skopiowana płytkę i jakbyś się wczoraj pojawiła, to byś ją do
          > stała. :D

          ... zatem mam dodatkowy, ale nie najważniejszy powód by żałować, że nie mogłam :) pytam o te zdjęcia ze względu na tych, którzy na oglądnięcie ich mogą liczyć tylko na mfb :). pozdr.
    • jerzy-hayka Re: Zapraszam na MFB 30.01.12, 17:55
      carrymoon napisała:

      > Są już fotki z BZ zimowego
      > o dziwo Jerzy dosłał :D

      i to ma być wdzięczność ?!:(
      następne będą bez cenzury!

      • yacey Re: Zapraszam na MFB 30.01.12, 18:04
        Jerzy dawaj te bez cenzury, to może uwierze, że impreza była do doopy, bo po tych fotkach to raczej można wywnioskować, że do dupy było :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka