Dodaj do ulubionych

Padł mi dysk

17.07.13, 13:32
twardy. Zamontowałem zastępczy i się okazuje, że BIOS go nie widzi? Z wielkim trudem przełamuję ten opór i jakimś cudem wchodzę do systemu. Długo to trwa, bo coś tam w tle wczytuje (na czarnym ekranie śmigają mało widoczne litery) i wreszcie ukazuje się karta Windowsa. Aktualizacje nie pomagają (dysk jest stary i mały ale jest). Jadę na XP więc spróbuję zainstalować jeszcze SP3, jak to nie pomoże to się zdenerwuję!
Obserwuj wątek
      • tadeusz_ski.51 Re: Padł mi dysk 17.07.13, 17:56
        Nie rzuciłem... ale go kopłem (tak mówią moi "ulubieńcy" ze wsi), kopłem dziada i już! Nic nie pomogło. Oczywiście również w branży komputerowej panuje dzika konkurencja, która łachudra (wyedukowana oczywiście) coś tam wymyśli, to musi to być inne i nie pasujące do istniejących programów. Taka indywidualizacja, zostawia swój "ślad na ziemi". Jak piesek, który pod krzaczkiem podnosi nóżkę. Jeśli kupisz takie cuś indywidualnego pomysłu (a prawie wszystko takie jest), to aby to skonfigurować do współpracy, musisz być alfą i omegą informatyczną, użyć kilku programów a wreszcie zakupić sterowniki u tegoż producenta oczywiście! Więc taka łachudra ma dwie korzyści, ze sprzedaży urządzenia i sprzedaży sterowników! Widzisz jakie wyrywanie kasy? Podstępne, bo kupując sprzęt nie wiesz że jeszcze poniesiesz dodatkowe koszty na stery!
        --

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka