Dodaj do ulubionych

slow dawn,take it easy

01.08.04, 10:02
born in USA
OCH TO RADIO
NIGDY NIE ZAMILCZY
Obserwuj wątek
    • straceniec Re: slow dawn,take it easy 01.08.04, 10:42
      to radio sie nie zamknie
      rzuce w nie butelka



      o zamknelo sie
      co za ulga..
      cisza,cisza
      • jego.adwokat Re: slow dawn,take it easy 02.08.04, 11:20
        radio nie sezam
        na bułeczkach się nie zamyka
        • aneta10ta Re: slow dawn,take it easy 02.08.04, 23:21
          Głuchemu chleb na myśli.
          Aneta
          • straceniec Re: slow dawn,take it easy 03.08.04, 12:01
            buleczki i chlp
            oraz polska kielbasa
            ;-)))
            • jego.adwokat Re: slow dawn,take it easy 03.08.04, 15:09
              bułeczki polskie
              kiełbasa wyborcza
              • aneta10ta Re: slow dawn,take it easy 03.08.04, 22:25
                Wódka wyborowa?
                Ech..., nie do tego stopnia.
                Aneta
                • jego.adwokat Re: slow dawn,take it easy 04.08.04, 14:42
                  wybór wódek według stopnia
                  od majora w górę wyłącznie koniaki
                  palestra zadowoli się byle czym
                  armagnac może być
                  wybooornie
                  • aneta10ta Re: slow dawn,take it easy 04.08.04, 16:55
                    Końjak?
                    Cuchmnie!
                    Lepiej trzech-ech...dwóch-uch... muszkieterów.

                    Aneta
    • aneta10ta Re: slow dawn,take it easy 06.08.04, 21:00
      straceniec napisał:

      > born in USA
      Nein! Drei Alpenhoser.

      > OCH TO RADIO
      > NIGDY NIE ZAMILCZY
      Czip wszyt.

      An-nie-ta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka