Dodaj do ulubionych

CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :)))

03.04.02, 12:02
wiosna idzie !!! zglaszajcie sie chlopaki!!! Tym razem sie nie dam bo:
- jestem bez serca
- jestem bez grosza
- i wogole bez niczego
ale mam dobre chcęci :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: tygrysek Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 9.67.96.* 03.04.02, 12:08
      a masz chociaz warunki fizyczne??:)
      • shelly_sanchez Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 12:21
        Bardzo podoba mi sie Twoja postawa, na samym poczatku traktujesz ostro
        kandydatow.
        Moze i masz racje, bo wiekszosc z nich kazda kobiete z gory traktuje jak
        sz....e.
        Az strach pomyslec ze i mnie moglby sie trafic taki "dupek".
        • Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:27
          shelly_sanchez napisał(a):

          > Bardzo podoba mi sie Twoja postawa, na samym poczatku traktujesz ostro
          > kandydatow.
          > Moze i masz racje, bo wiekszosc z nich kazda kobiete z gory traktuje jak
          > sz....e.
          > Az strach pomyslec ze i mnie moglby sie trafic taki "dupek".
          Dobrze sobie radzisz na początku. Będziesz tu pasowała.
      • Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:29
        Tygrysku

        nie zawracaj sobie głowy napisała, że tylko szczere chęci. Ale jak wszyscy
        wiedzą nie wystarczą szczere chęci z gówna lodu nie ukręci.
        • jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 12:46
          nadajesz sie ponton:))) tylko moglbys byc bardziej subtelny :))))

          Gość portalu: ponton napisał(a):

          > Tygrysku
          >
          > nie zawracaj sobie głowy napisała, że tylko szczere chęci. Ale jak wszyscy
          > wiedzą nie wystarczą szczere chęci z gówna lodu nie ukręci.

          • Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:56
            Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa. A
            poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupkami.
            • jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 13:19
              posluchaj ponton, ja nie jestem subtelna wiec pomyslalam ze Ty moglbys byc! to nieladnie tak brzydko mnie obgadywac!
              ale ja mam slabosc do dupkow - no co ja biedna na to poradze :)))

              Gość portalu: ponton napisał(a):

              > Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa. A
              > poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupkami.

              • Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:30
                Z tego co wiem ( a wiem na pewno ) to nie ma jednostki chorobowej " słabość do
                dupków ". Tak więc to wolny wybór. Pozytywne jest przynajmniej to, że sprawę
                jasno stawiasz:)))))).

                jasmina_tdi napisał(a):

                > posluchaj ponton, ja nie jestem subtelna wiec pomyslalam ze Ty moglbys byc! to
                > nieladnie tak brzydko mnie obgadywac!
                > ale ja mam slabosc do dupkow - no co ja biedna na to poradze :)))
                >
                > Gość portalu: ponton napisał(a):
                >
                > > Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa.
                > A
                > > poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupk
                > ami.
                >

                • jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 15:29
                  jestes lekarzem??? lekarzem od dupek? :))

                  Gość portalu: ponton napisał(a):

                  > Z tego co wiem ( a wiem na pewno ) to nie ma jednostki chorobowej " słabość do
                  > dupków ". Tak więc to wolny wybór. Pozytywne jest przynajmniej to, że sprawę
                  > jasno stawiasz:)))))).
                  >
                  > j
    • Gość: wowa Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:34
      Jasmina pamiętasz mnie??.

      A naprawdę to chciałabyś, żeby Cię ktos pokochał co? Ty "twardzielu" :)))
      • jasmina_tdi wowa 03.04.02, 12:45
        nie pamietac Cie :))))) nie zazywam ostatnio Geriawitu :)))))
        Nie myslalam o milosci wowa! ogloszenie jest chyba jasno sformulowane! Doszlam do wniosku, ze jak nie snia mi sie po
        nocach koszmary, mam na hamburgera i moge soebie robic co chce, to jakos mi tak nieswojo :)))
        A Ty jestes dupkiem wowa?!
        • Gość: wowa Re: wowa IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:53
          Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywnie
          myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem do
          męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej
          otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ).
          • shelly_sanchez Wowa i Jasmina 03.04.02, 12:58
            Kochani, widze ze musicie sie jeszcze wiele nauczyc.
            • Gość: wowa Re: Wowa i Jasmina IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:01
              shelly jesteś od dzisiaj to się nie wcinaj.
              • shelly_sanchez Re: Wowa i Jasmina 03.04.02, 13:05
                Przepraszam,
                nie lubie patrzec gdy ludzie sie kloca:(
                • jasmina_tdi Re: Wowa i Jasmina 03.04.02, 13:17
                  to nie patrz!

                  shelly_sanchez napisał(a):

                  > Przepraszam,
                  > nie lubie patrzec gdy ludzie sie kloca:(

          • jasmina_tdi Re: wowa 03.04.02, 13:16
            a skad ty mozesz wiedziec o czym ja mysle!!! Z Ciebie to dopiero jest dupek! zarozumialy! I skad u diabła wiesz ze mi nie
            wychodzi, co jasnowidzu?? Przeciez to Forum! Watek to zabawa a nie moje zycie! Przydalby Ci sie kubelek zimnej wody,
            wowka!

            Gość portalu: wowa napisał(a):

            > Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywnie
            > myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem do
            > męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej
            > otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ).

            • Gość: wowa Re: wowa IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:27
              A JA MYŚLĘ, ŻE KTO SIĘ CZUBI TEN SIĘ LUBI. Nie jestem jasnowidzem ale mam inne
              zdolności: lecze laską. Łał ale zimna ta woda.

              jasmina_tdi napisał(a):

              > a skad ty mozesz wiedziec o czym ja mysle!!! Z Ciebie to dopiero jest dupek! za
              > rozumialy! I skad u diabła wiesz ze mi nie
              > wychodzi, co jasnowidzu?? Przeciez to Forum! Watek to zabawa a nie moje zycie!
              > Przydalby Ci sie kubelek zimnej wody,
              > wowka!
              >
              > Gość portalu: wowa napisał(a):
              >
              > > Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywn
              > ie
              > > myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem
              > do
              > > męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej
              >
              > > otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ).
              >

              • shelly_sanchez Powodzenia! 03.04.02, 13:44
                Twoj materializm i malostkowosc kiedys w przyszlosci Cie zniszcza Jasmino.
                Bedziesz budzila zainteresownie tylko wsrod meneli spod sklepu calodobowego.
                I przykro mi bardzo z tego powodu, ale jest to zycie ktore sama sobie wybierasz!
                • jasmina_tdi sanchez kochanie:))) 03.04.02, 13:50
                  Ty chyba masz do mnie jakis osobisty uraz, cioooo??? To milutkie :)))) Nie zapominaj ze swoj przyciaga swojego :)) A moze
                  jestes prorokiem hehehehehe!! I niech Ci bedzie przykro z powodu swojego zycia, a nie mojego. Od mojego - wara! A dobrze na
                  tym wyjdziesz:))

                  shelly_sanchez napisał(a):

                  > Twoj materializm i malostkowosc kiedys w przyszlosci Cie zniszcza Jasmino.
                  > Bedziesz budzila zainteresownie tylko wsrod meneli spod sklepu calodobowego.
                  > I przykro mi bardzo z tego powodu, ale jest to zycie ktore sama sobie wybierasz
                  > !

                  • shelly_sanchez Re: sanchez kochanie:))) 03.04.02, 13:55
                    Mialam nadzieje ze zrozumiesz kilka rzeczy, ale widze ze za duzo od Ciebie
                    wymagam.
    • enancjo Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 13:52
      .. bez urazy .. ale chcesz byc kolejna DUPKA DUPKA ????
      Enancjo
      • Gość: laelia Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 212.244.106.* 03.04.02, 14:00
        Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę.
        • shelly_sanchez Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:03
          Czasem trzeba to leczyc natychmiast.


          Gość portalu: laelia napisał(a):

          > Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę.

          • laelia Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:10
            a znasz przystojnego terapeutę z wolną kozetką?
          • jasmina_tdi sanchez odpiernicz sie! 03.04.02, 14:49
            nie wiem o co cie tak zzera ale najwyrazniej masz problem :)))) to mile ze myslisz o mnie w tak intensywny sposob :))) doloze
            wszelkich staran, abys dlugo nie przestawala :)))

            shelly_sanchez napisał(a):

            > Czasem trzeba to leczyc natychmiast.
            >
            >
            > Gość portalu: laelia napisał(a):
            >
            > > Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę.
            >

      • jasmina_tdi enancjo 03.04.02, 14:51
        bez urazy.. .ale jak widac przyzwyczajenie to prawdziwa potega :))))

        enancjo napisał(a):

        > .. bez urazy .. ale chcesz byc kolejna DUPKA DUPKA ????
        > Enancjo

    • bachuu Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:20
      jako menel spod sklepu zwany dworzanem zapisuje sie na liste .
      milo byc dupkiem w dzisiejszych czasach :-)))))
      oswiadczam ponadto ze
      -nie posiadam serca,
      -kasa tez nie stanowi problemu (jak miec problem z czyms czego nie ma?),
      -z checiami to raczej nie bardzo
      dysponuje dla odmiany niebieska kuchnia i zielona lazienka

      ps bardzo mi sie podoba ten watek taki ladny, jalowy, i o niczym.
      uszanowanie bo ktos wszedl do sklepu i zagadnac go trzeba o kassse na flache
      :-))))))
      • leopard Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:55
        To się nazywa że przyszła wiosna. Życzę wszystkim aby znaleźli swoje dupy lub
        dupków i cieszyli się z ich posiadania ogromnie!!!:-))))))))))
        • jasmina_tdi LEO UCIEKAJ Z TEGO WATKU!!!!!!!!!!! 03.04.02, 15:01
          szybko!!!!!!! Ty nie jestes dupkiem! nie pozbawiaj mnie zludzeni uciekaj mi stad :-***

          leopard napisał(a):

          > To się nazywa że przyszła wiosna. Życzę wszystkim aby znaleźli swoje dupy lub
          > dupków i cieszyli się z ich posiadania ogromnie!!!:-))))))))))

          • leopard Re: LEO UCIEKAJ Z TEGO WATKU!!!!!!!!!!! 03.04.02, 15:05
            Czuję jakbym otrzymał medal lub innego Oscara. Jasminka to umie dowartościować
            chłopa. Już spierniczam!
            • jasmina_tdi dla Leo zamiast medalu 03.04.02, 15:12
              :-********************** i nie pokazuj mi sie TU!

              leopard napisał(a):

              > Czuję jakbym otrzymał medal lub innego Oscara. Jasminka to umie dowartościować
              > chłopa. Już spierniczam!

        • emperor Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 15:07
          hahahahaha!!! ja tez sobie tego zycze:)))
          • Gość: leziox Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) IP: 213.77.16.* 03.04.02, 15:12
            Hej diesel,nie martw sie o dupkow,oni sie zawsze zjawiaja sami i
            niespodziewanie,najpierw sa oczekiwani a potem lachudrow za drzwi trzeba
            wypychac.Nie lam sobie czachy,bo to nie problem,babole tez maja prawo zaciagnac
            kogos do wyra,wykorzystac i wyrzucic na ryj rano nawet bez sniadania,kto
            powiedzial ze to tylko meska domena...
            Proponuje wypicie w najblizszych dniach flaszki autovidolu za niedupkow.
            • jasmina_tdi leziu 03.04.02, 15:14
              jak zwykle madrosc plynie ze slow Twoich :)))
              co do bazooki to niestety nie mam ale za to tatus przyniosl kiedys jasmince kusze z której walilismy do sasiadow :))) jeszcze
              gdzies tam poniewiera wiec ja chcetnie nad ta Wisle skocze :))))


              Gość portalu: leziox napisał(a):

              > Hej diesel,nie martw sie o dupkow,oni sie zawsze zjawiaja sami i
              > niespodziewanie,najpierw sa oczekiwani a potem lachudrow za drzwi trzeba
              > wypychac.Nie lam sobie czachy,bo to nie problem,babole tez maja prawo zaciagnac
              >
              > kogos do wyra,wykorzystac i wyrzucic na ryj rano nawet bez sniadania,kto
              > powiedzial ze to tylko meska domena...
              > Proponuje wypicie w najblizszych dniach flaszki autovidolu za niedupkow.

    • apf Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 16:49
      jasmina_tdi napisał(a):

      > wiosna idzie !!! zglaszajcie sie chlopaki!!! Tym razem sie nie dam bo:
      > - jestem bez serca
      > - jestem bez grosza
      > - i wogole bez niczego
      > ale mam dobre chcęci :)))

      do odważnych świat należy, dla dobra wszystkich, zgłaszam się na ochotnika by być
      dupkiem, zasadniczo trzeba próbować nowych rozwiązań.

      hehehe, od razu znikam, bo lece z kolegami na piwo, jasmina dwa razy dobrze się
      zastanów
      • emperor Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 16:51

        a ty dwa razy sie zastanow czy do twarzy ci w ciemnych okularach:)))




        apf napisał(a):

        • jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 17:03
          woooooooooooow...!!!


          emperor napisał(a):

          >
          > a ty dwa razy sie zastanow czy do twarzy ci w ciemnych okularach:)))
          >
          >
          >
          >
          > apf napisał(a):
          >

      • jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 17:02
        eeeeeeeej niezly jestes!!!! a bedziesz stawiac kolegom i wydasz cala kase??? a potem wrocisz taksowka do domu i sciagniesz
        mnie z lozka o trzeciej nad ranem zebym zaplacila??? jesli tak - biore Cie!!

        apf napisał(a):

        > do odważnych świat należy, dla dobra wszystkich, zgłaszam się na ochotnika by b
        > yć
        > dupkiem, zasadniczo trzeba próbować nowych rozwiązań.
        >
        > hehehe, od razu znikam, bo lece z kolegami na piwo, jasmina dwa razy dobrze się
        >
        > zastanów

        • kitek1 po co od razu placic........... 03.04.02, 17:05
          da cie w zastaw,
          i bedzie mial cale wyro dla siebie:)
          • jasmina_tdi ale z Ciebie dupek jest :))))) 03.04.02, 17:09
            pierwsza klasa :))))

            kitek1 napisał(a):

            > da cie w zastaw,
            > i bedzie mial cale wyro dla siebie:)

            • kitek1 Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:32
              pierwsza klasa:)))
              • jasmina_tdi Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:38
                no juz sama nie wiem co mam robic:)))) kiiiiiiiiiteczku :-*

                kitek1 napisał(a):

                > pierwsza klasa:)))

                • kitek1 Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:39
                  tyle Ci dupkowatych ofert dzisiaj splynelo:)
                  • jasmina_tdi Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:43
                    wiedzialam ze jak zaczne szukac dupka to odzew bedzie szeroki :)))))) gorzej znalezc takiego na odwrot wiec pomyslalam, ze
                    zrobie odsiew - umowie sie z tym co nie zglosza sie na watek :))))

                    kitek1 napisał(a):

                    > tyle Ci dupkowatych ofert dzisiaj splynelo:)

                    • kitek1 Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:45
                      a mnie traktujesz jako zgloszonego,
                      czy nie-,
                      czy szukasz nowosci:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka