jasmina_tdi 03.04.02, 12:02 wiosna idzie !!! zglaszajcie sie chlopaki!!! Tym razem sie nie dam bo: - jestem bez serca - jestem bez grosza - i wogole bez niczego ale mam dobre chcęci :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tygrysek Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 9.67.96.* 03.04.02, 12:08 a masz chociaz warunki fizyczne??:) Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 12:21 Bardzo podoba mi sie Twoja postawa, na samym poczatku traktujesz ostro kandydatow. Moze i masz racje, bo wiekszosc z nich kazda kobiete z gory traktuje jak sz....e. Az strach pomyslec ze i mnie moglby sie trafic taki "dupek". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:27 shelly_sanchez napisał(a): > Bardzo podoba mi sie Twoja postawa, na samym poczatku traktujesz ostro > kandydatow. > Moze i masz racje, bo wiekszosc z nich kazda kobiete z gory traktuje jak > sz....e. > Az strach pomyslec ze i mnie moglby sie trafic taki "dupek". Dobrze sobie radzisz na początku. Będziesz tu pasowała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:29 Tygrysku nie zawracaj sobie głowy napisała, że tylko szczere chęci. Ale jak wszyscy wiedzą nie wystarczą szczere chęci z gówna lodu nie ukręci. Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 12:46 nadajesz sie ponton:))) tylko moglbys byc bardziej subtelny :)))) Gość portalu: ponton napisał(a): > Tygrysku > > nie zawracaj sobie głowy napisała, że tylko szczere chęci. Ale jak wszyscy > wiedzą nie wystarczą szczere chęci z gówna lodu nie ukręci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:56 Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa. A poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupkami. Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 13:19 posluchaj ponton, ja nie jestem subtelna wiec pomyslalam ze Ty moglbys byc! to nieladnie tak brzydko mnie obgadywac! ale ja mam slabosc do dupkow - no co ja biedna na to poradze :))) Gość portalu: ponton napisał(a): > Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa. A > poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponton Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:30 Z tego co wiem ( a wiem na pewno ) to nie ma jednostki chorobowej " słabość do dupków ". Tak więc to wolny wybór. Pozytywne jest przynajmniej to, że sprawę jasno stawiasz:)))))). jasmina_tdi napisał(a): > posluchaj ponton, ja nie jestem subtelna wiec pomyslalam ze Ty moglbys byc! to > nieladnie tak brzydko mnie obgadywac! > ale ja mam slabosc do dupkow - no co ja biedna na to poradze :))) > > Gość portalu: ponton napisał(a): > > > Mistrzyni subtelności się odezwała. Jesteś subtelna jak lokomotywa parowa. > A > > poza tym to ja nie chcę takiej które całe dotychczasowe życie tylko z dupk > ami. > Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 15:29 jestes lekarzem??? lekarzem od dupek? :)) Gość portalu: ponton napisał(a): > Z tego co wiem ( a wiem na pewno ) to nie ma jednostki chorobowej " słabość do > dupków ". Tak więc to wolny wybór. Pozytywne jest przynajmniej to, że sprawę > jasno stawiasz:)))))). > > j Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:34 Jasmina pamiętasz mnie??. A naprawdę to chciałabyś, żeby Cię ktos pokochał co? Ty "twardzielu" :))) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi wowa 03.04.02, 12:45 nie pamietac Cie :))))) nie zazywam ostatnio Geriawitu :))))) Nie myslalam o milosci wowa! ogloszenie jest chyba jasno sformulowane! Doszlam do wniosku, ze jak nie snia mi sie po nocach koszmary, mam na hamburgera i moge soebie robic co chce, to jakos mi tak nieswojo :))) A Ty jestes dupkiem wowa?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: wowa IP: 192.168.14.* 03.04.02, 12:53 Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywnie myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem do męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ). Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Wowa i Jasmina 03.04.02, 12:58 Kochani, widze ze musicie sie jeszcze wiele nauczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: Wowa i Jasmina IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:01 shelly jesteś od dzisiaj to się nie wcinaj. Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Re: Wowa i Jasmina 03.04.02, 13:05 Przepraszam, nie lubie patrzec gdy ludzie sie kloca:( Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Wowa i Jasmina 03.04.02, 13:17 to nie patrz! shelly_sanchez napisał(a): > Przepraszam, > nie lubie patrzec gdy ludzie sie kloca:( Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: wowa 03.04.02, 13:16 a skad ty mozesz wiedziec o czym ja mysle!!! Z Ciebie to dopiero jest dupek! zarozumialy! I skad u diabła wiesz ze mi nie wychodzi, co jasnowidzu?? Przeciez to Forum! Watek to zabawa a nie moje zycie! Przydalby Ci sie kubelek zimnej wody, wowka! Gość portalu: wowa napisał(a): > Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywnie > myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem do > męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej > otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: wowa IP: 192.168.14.* 03.04.02, 13:27 A JA MYŚLĘ, ŻE KTO SIĘ CZUBI TEN SIĘ LUBI. Nie jestem jasnowidzem ale mam inne zdolności: lecze laską. Łał ale zimna ta woda. jasmina_tdi napisał(a): > a skad ty mozesz wiedziec o czym ja mysle!!! Z Ciebie to dopiero jest dupek! za > rozumialy! I skad u diabła wiesz ze mi nie > wychodzi, co jasnowidzu?? Przeciez to Forum! Watek to zabawa a nie moje zycie! > Przydalby Ci sie kubelek zimnej wody, > wowka! > > Gość portalu: wowa napisał(a): > > > Jasmina ale ja nie mówię o tym o czym piszesz tylko o tym o czym intensywn > ie > > myślisz i nic z tego nie wychodzi. To nie totolotek. A z takim podejściem > do > > męzczyzn to zrobisz karierę jako feministka-onanistka. Albo bedziesz dalej > > > otaczała się samymi dupkami ( przeciez sama o tym piszesz ). > Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Powodzenia! 03.04.02, 13:44 Twoj materializm i malostkowosc kiedys w przyszlosci Cie zniszcza Jasmino. Bedziesz budzila zainteresownie tylko wsrod meneli spod sklepu calodobowego. I przykro mi bardzo z tego powodu, ale jest to zycie ktore sama sobie wybierasz! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi sanchez kochanie:))) 03.04.02, 13:50 Ty chyba masz do mnie jakis osobisty uraz, cioooo??? To milutkie :)))) Nie zapominaj ze swoj przyciaga swojego :)) A moze jestes prorokiem hehehehehe!! I niech Ci bedzie przykro z powodu swojego zycia, a nie mojego. Od mojego - wara! A dobrze na tym wyjdziesz:)) shelly_sanchez napisał(a): > Twoj materializm i malostkowosc kiedys w przyszlosci Cie zniszcza Jasmino. > Bedziesz budzila zainteresownie tylko wsrod meneli spod sklepu calodobowego. > I przykro mi bardzo z tego powodu, ale jest to zycie ktore sama sobie wybierasz > ! Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Re: sanchez kochanie:))) 03.04.02, 13:55 Mialam nadzieje ze zrozumiesz kilka rzeczy, ale widze ze za duzo od Ciebie wymagam. Odpowiedz Link Zgłoś
enancjo Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 13:52 .. bez urazy .. ale chcesz byc kolejna DUPKA DUPKA ???? Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laelia Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) IP: 212.244.106.* 03.04.02, 14:00 Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę. Odpowiedz Link Zgłoś
shelly_sanchez Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:03 Czasem trzeba to leczyc natychmiast. Gość portalu: laelia napisał(a): > Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę. Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:10 a znasz przystojnego terapeutę z wolną kozetką? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi sanchez odpiernicz sie! 03.04.02, 14:49 nie wiem o co cie tak zzera ale najwyrazniej masz problem :)))) to mile ze myslisz o mnie w tak intensywny sposob :))) doloze wszelkich staran, abys dlugo nie przestawala :))) shelly_sanchez napisał(a): > Czasem trzeba to leczyc natychmiast. > > > Gość portalu: laelia napisał(a): > > > Jasmina nie daj się! Każda kobieta ma prawo zwariować na wiosnę. > Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi enancjo 03.04.02, 14:51 bez urazy.. .ale jak widac przyzwyczajenie to prawdziwa potega :)))) enancjo napisał(a): > .. bez urazy .. ale chcesz byc kolejna DUPKA DUPKA ???? > Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś
bachuu Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:20 jako menel spod sklepu zwany dworzanem zapisuje sie na liste . milo byc dupkiem w dzisiejszych czasach :-))))) oswiadczam ponadto ze -nie posiadam serca, -kasa tez nie stanowi problemu (jak miec problem z czyms czego nie ma?), -z checiami to raczej nie bardzo dysponuje dla odmiany niebieska kuchnia i zielona lazienka ps bardzo mi sie podoba ten watek taki ladny, jalowy, i o niczym. uszanowanie bo ktos wszedl do sklepu i zagadnac go trzeba o kassse na flache :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 14:55 To się nazywa że przyszła wiosna. Życzę wszystkim aby znaleźli swoje dupy lub dupków i cieszyli się z ich posiadania ogromnie!!!:-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi LEO UCIEKAJ Z TEGO WATKU!!!!!!!!!!! 03.04.02, 15:01 szybko!!!!!!! Ty nie jestes dupkiem! nie pozbawiaj mnie zludzeni uciekaj mi stad :-*** leopard napisał(a): > To się nazywa że przyszła wiosna. Życzę wszystkim aby znaleźli swoje dupy lub > dupków i cieszyli się z ich posiadania ogromnie!!!:-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: LEO UCIEKAJ Z TEGO WATKU!!!!!!!!!!! 03.04.02, 15:05 Czuję jakbym otrzymał medal lub innego Oscara. Jasminka to umie dowartościować chłopa. Już spierniczam! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi dla Leo zamiast medalu 03.04.02, 15:12 :-********************** i nie pokazuj mi sie TU! leopard napisał(a): > Czuję jakbym otrzymał medal lub innego Oscara. Jasminka to umie dowartościować > chłopa. Już spierniczam! Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 15:07 hahahahaha!!! ja tez sobie tego zycze:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: CZAS NA KOLEJNĄ DUPĘ W MOIM ZYCIU :))) IP: 213.77.16.* 03.04.02, 15:12 Hej diesel,nie martw sie o dupkow,oni sie zawsze zjawiaja sami i niespodziewanie,najpierw sa oczekiwani a potem lachudrow za drzwi trzeba wypychac.Nie lam sobie czachy,bo to nie problem,babole tez maja prawo zaciagnac kogos do wyra,wykorzystac i wyrzucic na ryj rano nawet bez sniadania,kto powiedzial ze to tylko meska domena... Proponuje wypicie w najblizszych dniach flaszki autovidolu za niedupkow. Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi leziu 03.04.02, 15:14 jak zwykle madrosc plynie ze slow Twoich :))) co do bazooki to niestety nie mam ale za to tatus przyniosl kiedys jasmince kusze z której walilismy do sasiadow :))) jeszcze gdzies tam poniewiera wiec ja chcetnie nad ta Wisle skocze :)))) Gość portalu: leziox napisał(a): > Hej diesel,nie martw sie o dupkow,oni sie zawsze zjawiaja sami i > niespodziewanie,najpierw sa oczekiwani a potem lachudrow za drzwi trzeba > wypychac.Nie lam sobie czachy,bo to nie problem,babole tez maja prawo zaciagnac > > kogos do wyra,wykorzystac i wyrzucic na ryj rano nawet bez sniadania,kto > powiedzial ze to tylko meska domena... > Proponuje wypicie w najblizszych dniach flaszki autovidolu za niedupkow. Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 16:49 jasmina_tdi napisał(a): > wiosna idzie !!! zglaszajcie sie chlopaki!!! Tym razem sie nie dam bo: > - jestem bez serca > - jestem bez grosza > - i wogole bez niczego > ale mam dobre chcęci :))) do odważnych świat należy, dla dobra wszystkich, zgłaszam się na ochotnika by być dupkiem, zasadniczo trzeba próbować nowych rozwiązań. hehehe, od razu znikam, bo lece z kolegami na piwo, jasmina dwa razy dobrze się zastanów Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 16:51 a ty dwa razy sie zastanow czy do twarzy ci w ciemnych okularach:))) apf napisał(a): Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 17:03 woooooooooooow...!!! emperor napisał(a): > > a ty dwa razy sie zastanow czy do twarzy ci w ciemnych okularach:))) > > > > > apf napisał(a): > Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: CZAS NA KOLEJNEGO DUPKA W MOIM ZYCIU :))) 03.04.02, 17:02 eeeeeeeej niezly jestes!!!! a bedziesz stawiac kolegom i wydasz cala kase??? a potem wrocisz taksowka do domu i sciagniesz mnie z lozka o trzeciej nad ranem zebym zaplacila??? jesli tak - biore Cie!! apf napisał(a): > do odważnych świat należy, dla dobra wszystkich, zgłaszam się na ochotnika by b > yć > dupkiem, zasadniczo trzeba próbować nowych rozwiązań. > > hehehe, od razu znikam, bo lece z kolegami na piwo, jasmina dwa razy dobrze się > > zastanów Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 po co od razu placic........... 03.04.02, 17:05 da cie w zastaw, i bedzie mial cale wyro dla siebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi ale z Ciebie dupek jest :))))) 03.04.02, 17:09 pierwsza klasa :)))) kitek1 napisał(a): > da cie w zastaw, > i bedzie mial cale wyro dla siebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:38 no juz sama nie wiem co mam robic:)))) kiiiiiiiiiteczku :-* kitek1 napisał(a): > pierwsza klasa:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:39 tyle Ci dupkowatych ofert dzisiaj splynelo:) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:43 wiedzialam ze jak zaczne szukac dupka to odzew bedzie szeroki :)))))) gorzej znalezc takiego na odwrot wiec pomyslalam, ze zrobie odsiew - umowie sie z tym co nie zglosza sie na watek :)))) kitek1 napisał(a): > tyle Ci dupkowatych ofert dzisiaj splynelo:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Ty tez, dupcia:))) 03.04.02, 17:45 a mnie traktujesz jako zgloszonego, czy nie-, czy szukasz nowosci:) Odpowiedz Link Zgłoś