Dodaj do ulubionych

Drogie Bravo

04.11.15, 11:25
Mam koleżankę. Lat ok. 26-28.
Dziewczyna jest po 1 długim (dawno), 1 toksycznym i kilku krótkich związkach, teraz singluje.
Szuka swojego księcia z bajki, wiadomo;)... ale w międzyczasie zaczepiają ją różni przystojniacy, niekoniecznie nastawieni na miłość po grób;)... bardziej na figle w hotelu lub w losowym miejscu...
A dziewczę jest temperamentne, nawet bardzo... w żyłach krew goreje, a panowie zachęcają...

No i trafił się taki ponoć jeden, nawet ciekawy. Była kolacja, jakiś buziak, wymiana pikantnych smsów i mmsów...

I dziewczę się waha czy wchodzić w to (a raczej pozwolić jemu wejść;)) czy nie...
Bo niby facet nie związkowy, trochę od niej młodszy i nastawiony rozrywkowo, ale sprzęt ma ponoć ciekawy;) i sam jest nienajbrzydszy...

I tu liczę na Was, Drogie Koleżanki.
Dajcie znać co myślicie i co radzicie.
Obserwuj wątek
    • fripooo Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:35
      a mówiłem, ze wygląd a tyle lat walk jak z wiatrakami
      • robert.83 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:08

        Koleś nie wygląda jak Cyplenkow. Bardziej jak jeden z tryliona korpo-hipsterów.
        Cienki w barach, cienki wszędzie, fryz na Okrasę (grzywa i wygolenie)... Ja nie wiem co się dzieje, ale gdzieś stoi fabryka, z której wychodzą w dużych partiach tacy ludzie:).

        Pomijając sprzęt ponoć - nic ciekawego ;).
    • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:44
      Pytanie od redakcji:

      Ten taki ponoć jeden, nawet ciekawy - to od której strony chce wejść ?

      Albowiem ta kwestia może rzutować na całość ewentualnego związku.

      Z poważaniem
      Bravo.


      ;)
      • robert.83 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:49

        Znając dzisiejszą młodzież - pewnie wszystkiego chciałby popróbować.
        Ale nie wiem... i nie mam możliwości zapytać bezpośrednio:).
        • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:55
          Niech zacznie od zaplecza, by tak jawnie nie napierać,
          bo to wiadomo czy łania się nie spłoszy ?
      • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:50
        Ponoć ma wchodzić z ciekawym sprzętem, to raczej drzwiami. Czyli dołem.
        • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:57
          Istnieje też możliwość górą, przez komin Cambryjko.


          :D
          • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 11:59
            Ale podczas wspinaczki sprzęt może się zniszczyć, Agrafciu ;P Albo, co gorsza, alpinista zleci...
            • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:00
              Kominarz, sorry ;)
              • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:06
                Ty się nie martw o kominiarza, spadnie wprost we wrota, stojące otworem :P
                • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:10
                  Chyba piekielne ;)
        • witamina_b12 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:04
          to zależy od gabarytów sprzętu może jednak powinien przez garaż??
          • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:10
            Zależy od metrażu.
            Garażu.
            • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:12
              Dla ciekawego sprzętu nie ma nieciekawych okoliczności... Coelho?
              • arogancka_agrafka Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:15
                cambria1.2 napisała:

                > Dla ciekawego sprzętu nie ma nieciekawych okoliczności... Coelho?

                Paulo do takich wniosków doszedł ?
                A w którym dziale on pracuje, a nie jest czasem korektorem ? ;)
                • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:16
                  Nie, kseruje spisy treści.
    • robert.83 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:10

      No nie powiem. Jestem zaskoczony tym jak się toczy dyskusja.

      Bo na razie okazuje się, że na pytanie "bzykać się czy nie?", nasze konsylium odpowiada "to zależy w co".

      :D

      Nie rozumiem kobiet. Znowu. ;)
      • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 12:11
        Nie przejmuj się. Szykuj drabinę :)
        • witamina_b12 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 13:46
          Konopielka? :>
          • cambria1.2 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 13:58
            Ciepło, ciepło :)
    • beja_81 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 21:38
      "...nastawiony rozrywkowo..."
      to chyba słowo klucz, jeśli i ona tak rozrywkowo nastawiona, to nie będzie bolało jak się rozrywka znudzi
      • robert.83 Re: Drogie Bravo 04.11.15, 23:29

        Tego bym nie był taki pewien, Bejuś.

        Na razie status jest taki, że koleżanka ochłonęła i trochę koleżkę wystudziła. Z tego co mówi, raczej zrezygnowała z pójścia na całość. Za dużo wahań i za mało wzajemnego zauroczenia (choćby).
    • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 09:41
      abstrahując od problemu, to 'fajną' masz koleżankę... ;] wysyłanie pikantnych mmsów na zachętę do rozważenia... a mnie nic takiego nie spotyka, gdzie ja się uchowałem?
      i to tobie się tak zwierza, czy jakiemuś większemu forum? a może innemu koledze i ten ci przedstawił jej rozterki?
      • robert.83 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:04
        Mam fajne koleżanki, to prawda:). Info miałem z pierwszej ręki.

        Pogadaj ze swoją partnerką życiową, żeby Ci coś miłego wysłała.
        Nic lepiej nie poprawia humoru ;).
        • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:12
          tzn. wiesz.. esemeski to my sobie wysyłamy, nie narzekam.
          ale pikantnych zdjęć? nie.. nie chciałbym. i to jeszcze mmmsem po sieci... nie, nie, nie...
          i ta koleżanka wysłała mu swoje pikantne zdjęcia i ci mówiła, że tamten ma takiego czy innego? oooo maaamoooo... trzymajcie mnie, co za tłumok! powiedziałbym jej w twarz, że jest dziwką
          • robert.83 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:22
            Ten post nie nadaje się do skomentowania, Tdf.
            • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:29
              pustak!
              twoja koleżanka to pustak
              • czarny.onyks Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:46
                Tadeuszu o kulturalną dyskusję proszę :>
              • robert.83 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:46
                Tedef,

                To co teraz robisz to się nazywa pyskówka. Nie wiem do czego Ci to potrzebne, zapewne masz swoje powody. Tak czy siak dla mnie to strata czasu i generalnie żenada.
                Tak więc nie gniewaj się ale nie wchodzę w to.
                Dzięki za poświęcony czas:)
                • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:52
                  nie pyskuję i nie mam nic do ciebie.
                  komentuję zachowania twojej koleżanki i dosadnie ją nazywam - po czynach. głupi ten co głupio robi
                  • witamina_b12 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 11:15
                    Ale właściwie czemu uważasz, że masz prawo komentować czyjeś zachowanie, zwłaszcza jak ono Cię zupełnie nie dotyczy?

                    dlaczego robisz z siebie jakby stróża moralności obcej Ci kobiety? tak ma i to jej sprawa, nie sądzę by kogoś tym krzywdziła.
                    • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 11:22
                      w górę trzeba równać!
                      • czarny.onyks Re: Drogie Bravo 05.11.15, 11:33
                        Ale daj ludziom żyć po swojemu... Nie obrażaj w rozmowie...


                        ...swoją drogą Ty też równasz? Idealny Ty mężczyźno:>....


                        once in a lifetime...
                    • czarny.onyks Re: Drogie Bravo 05.11.15, 11:30
                      Może powołanie dostał?:>
        • tdf-888 Re: Drogie Bravo 05.11.15, 10:17
          robert.83 napisał:

          >
          > Nic lepiej nie poprawia humoru ;).
          >

          współczuję zatem skoro nie znasz nic lepszego od werbalnych igraszek :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka