Gość: Korri IP: 212.160.156.* 15.04.02, 17:40 Witam!!! Szukam chętnych do gry w bilarda ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: siostra2 Re: na forum? IP: *.pozn.gazeta.pl 17.04.02, 12:34 no wlasnie gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bila Re: w kieszonce? IP: 192.168.5.* 17.04.02, 12:38 W kieszonkowego? Chłopaki pograją! biała bila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celka Re: BILARD!!! IP: 213.186.92.* 17.04.02, 18:11 Może nie najlepiej gram w bilard, ale chętnie się poduczę... Mieszkam w Sosnowcu i chętnie umówię się na partyjkę!Pewnie masz wiele innych propozycji, ale nie pożałujesz. W razie "pozytywnego rozpatrzenia mopjej propozycji" możesz napisać na adres: mar.celcia@poczta.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś