IP: 212.160.156.* 15.04.02, 17:40
Witam!!! Szukam chętnych do gry w bilarda ;)
Obserwuj wątek
    • dzyt na forum? 16.04.02, 14:16
      to zależy gdzie...
      • Gość: siostra2 Re: na forum? IP: *.pozn.gazeta.pl 17.04.02, 12:34
        no wlasnie gdzie?
        • Gość: bila Re: w kieszonce? IP: 192.168.5.* 17.04.02, 12:38
          W kieszonkowego? Chłopaki pograją!
          biała bila
    • Gość: celka Re: BILARD!!! IP: 213.186.92.* 17.04.02, 18:11
      Może nie najlepiej gram w bilard, ale chętnie się poduczę... Mieszkam w
      Sosnowcu i chętnie umówię się na partyjkę!Pewnie masz wiele innych propozycji,
      ale nie pożałujesz. W razie "pozytywnego rozpatrzenia mopjej propozycji" możesz
      napisać na adres: mar.celcia@poczta.gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka