czarna33 06.11.04, 12:36 Mamy nową kierowniczke:))) Zdała za pierwszym razem i bez dwania dupy :)) hehehhe:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jetbang Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 12:39 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! G R A T U L A C J E ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 15:16 zgadza sie zdalam, sama nie moge w to jeszcze uwierzyc ale tak sie stalo. O 6:30 po nieprzespanej nocy zwleklam sie z wyra, zmeczona i wykonczona nerwami. O 8:45 "smutny pan" poprosil nas do sali tam odbylo sie dzielenie na grupy no i losowanie zestawow na plac. My mielismy szczesciarza w grupie bo wylosowal nam proscizne a mianowicie "koperta i górka" na bajerze:) Po wyjsciu na plac, gdzie mozna bylo zamarznac w doslownym tego slowa znaczeniu i gdzie nerwy targaly jeszcze bardziej, ten szczesliwiec od losowania oblal, no niestety mial szczescie tylko czesciowo. JA bylam nastepna. Nogi i rece jak z waty. pierwsze przywitalam sie z panem mowiac " to moj pierwszy raz" na co uzyskalam odpowiedz " ja juz jestem taki stary ze swojego pierwszego razu juz nie pamietam", no i przygotowalam sie do jazdy (czyli zapielam pasy i takie tam bzedy) i ruszylam. Noga drzala jak szalona a łuk jakis dziwnie waski tam na tym placu jest ale zauwazylam to juz wczesniej. Dzieki temu, ze trzymali wszyscy kciuki zdalam plac:) Bylam tak zdenerwowana, ze zdazylam sie ze "smutnym panem" pozegan mowiac "dowidzenia i milego dnia" na co uzysakalam odpowiedz "to sie jeszcze na miescie okaze czy milego". Tu mi mina lekko zrzedla ale nic, czekalam nie wiem ile ale dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo na tym cholernym zimnie na "miasto". Na placu na osiem oblano 5 osob, wiec zostalo nas 3 sztuki. I tak se stoimy i tak se czekamy az tu nagle jakas fladra biegnie i krzyczy, ze ona jeszcze palcu nie robila. No i "smutny pan zamienil sie w "zlego zajebiscie pana" bo musial z fladra pojechac ponownie na plac, a my se czekamy i marzniemy. Po tym jak "zly zajebiscie pan" oblal fladre co bylo do przewidzenia, podstawil samochodzik "szewroleta", na ktorym nigdy w zyciu nie jezdzilam i malo kto jezdzil na kursie bo nie bylo jeszcze takich aut w szkolach jazdy. No i ruszamy, jedyneczka i te rzeczy. Potem zaczelam sobie troszke zartowac i przytakiwac "juz nie tak bardzo zlemu panu" w kwestii fladry ktora mnie rowniez wnerwila i nawet zauwazylam cos w stylu grymasu usmiechu:) No i tak przejechalam Kaline w te i nazat kilka razy, podobno nie bylo mnie pol godziny ale kto to liczyl przy takich nerwach? No i dojechalismy do pozostalych zmarzluchow:) Po tym fakcie "nawet juz calkiem zadowolony pan" powiedzial " ma sie pani zglosic za 10 dni do wydzialu komunikacji poniewaz egzamin zostal zakonczony pozytywnie (tu padl kolejny grymas, w stylu usmiechu)" ja w tym momencie omalo sie mu na szyke nie rzucilam z radosci, o malo bo grzecznie panu podziekowalam i powiedzialam, ze milo mi bylo z nim pojezdzic:):)" Pan" wyraznie sie juz usmiechna i z takim oto usmiechem poprosil kolejna ofiare:) Na miescie zrobilam raz byka ale dal mi szanse powtorki i to juz zrobilam poprawnie:) I ZDALAM:) I JESTEM CALA W SKOWRONKACH:):) I IDE NA BALETY, ODREAGOWAC:):) Odpowiedz Link Zgłoś
mike79 Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 17:22 To i ja sie dolaczam do gratulacji :) pani kierowiczko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 15:17 A jeszcze jedno: DZIEKUJE WSZYSTKIM STRASZNIE STRASZNIE ZA TRZYMANIE KCIUKOW, DODAWANIE OTUCHY, I GRATULACJE:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
slotna Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 18:45 Brawo. I dzieki za opis, wreszcie wiem jak to wyglada;) Bo kontynuacja mnie czeka (ale juz nie w Kleksie;)). Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 18:56 Polecam - SIDHA - Pan Darek , niesamowity gosc i swietny nauczyciel:):)A dzis nawet do mnie zadzwonil po egzaminie spytac sie jak mi poszlo:):) Odpowiedz Link Zgłoś
ryza_malpa1 Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 19:32 No, to już wiem kto z nastepnego piwa porozwozi nas po chałupkach :] Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: ZDAŁA!!!!! 06.11.04, 21:50 Stawiać ma, a nie pić?!! Okrucieństwo!!! Odgrywasz się Ryża, czy co?!! ;p ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
ryza_malpa1 Re: ZDAŁA!!!!! 07.11.04, 11:07 dociek napisał: > Stawiać ma, a nie pić?!! Okrucieństwo!!! Odgrywasz się Ryża, czy co?!! ;p ;))) No, to moze jakies piwo zmontujemy? Trza by oblać :) Odpowiedz Link Zgłoś