Gość: nie hipek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.01.05, 23:54
dzwigaj sobie dretwa szwedzka gospodarke! zarabiaj ile chcesz !jezdzij czym
chcesz! pracuj i mieszkaj gdzie chcesz! lecz nie wracaj do naszej pieknej
POLSKI bo tu takich ludzi nie potrzeba! zasmiecaj swa osoba inne kraje!