ejno 28.02.05, 13:45 info.onet.pl/1059594,69,1,0,120,686,item.html No ja osobiscie sie nie obzeram czekolada ale skoro to pomaga ?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dociek Re: Czekoladka :) 28.02.05, 19:59 ejno napisała: > info.onet.pl/1059594,69,1,0,120,686,item.html > No ja osobiscie sie nie obzeram czekolada ale skoro to pomaga ?? ;) Ale ileż to punktów !! :p Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Czekoladka :) 01.03.05, 13:26 Stanowczo za duzo tluszczu i cukru!! A ja chyba sie czasem objadam. Mniam,mniam... :o) Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang ehhhh 01.03.05, 21:24 a ja myslałem że chodzi tu o "czekoladkę" made in africa hehehe ehhhh poprostu jestem tylko facetem :( :( :( :( Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: ehhhh 02.03.05, 19:28 ...made in Africa ?? To juz w Europie nie ma "Czekoladek" nie mowiac o Hameryce?? Albo przypomnil Ci sie wierszk "Murzynek Bambo"??Dawno i nieprawda! Moze przasnila Ci sie Condoleezza Rice??Rasowa i......madra! :o) Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: ehhhh 02.03.05, 20:20 europejskie czekoladki jakoś ich dużo nie ma a i tak te co są to kiedyś one, bądź ich przodkowie zostały "importowane" z Africa więc na jedno wychodzi ;-))) co do hamerykańskich afro to patrz wyżej ;-)))a dodatkowo ehhh hameryki jakoś nielubie co do Pani Rice .... ehhh żeby ona młodsza była :-PPP ale serio to podziwiam babkę za to że ma klasę i umie sobie poradzić we wszystkich sprawach a facetami poprostu bawi się jak pionkami na szachownicy !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: ehhhh 03.03.05, 01:20 jetbang napisał: ...co do Pani Rice .... ehhh żeby ona młodsza była :-PPP ale serio to podziwiam babkę za to że ma klasę i umie sobie poradzić we wszystkich sprawach a facetami poprostu bawi się jak pionkami na szachownicy !!!!!!! Lubisz poprostu ,jak kobita Toba poniewiera,tak?? He,he! Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: ehhhh 03.03.05, 06:00 niekoniecznie lubię ale szczególnie nie lubię takich "szybkowzruszających się" które gdy boli paluszek to płaczą ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś