Dodaj do ulubionych

Czekoladka :)

28.02.05, 13:45
info.onet.pl/1059594,69,1,0,120,686,item.html
No ja osobiscie sie nie obzeram czekolada ale skoro to pomaga ?? ;)
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Czekoladka :) 28.02.05, 19:59
      ejno napisała:

      > info.onet.pl/1059594,69,1,0,120,686,item.html
      > No ja osobiscie sie nie obzeram czekolada ale skoro to pomaga ?? ;)

      Ale ileż to punktów !! :p
      • kokolores Re: Czekoladka :) 01.03.05, 13:26
        Stanowczo za duzo tluszczu i cukru!!
        A ja chyba sie czasem objadam.
        Mniam,mniam...
        :o)
    • jetbang ehhhh 01.03.05, 21:24
      a ja myslałem że chodzi tu o "czekoladkę" made in africa hehehe
      ehhhh

      poprostu jestem tylko facetem :( :( :( :(
      • kokolores Re: ehhhh 02.03.05, 19:28
        ...made in Africa ?? To juz w Europie nie ma "Czekoladek" nie mowiac o Hameryce??
        Albo przypomnil Ci sie wierszk "Murzynek Bambo"??Dawno i nieprawda!
        Moze przasnila Ci sie Condoleezza Rice??Rasowa i......madra!
        :o)
        • jetbang Re: ehhhh 02.03.05, 20:20
          europejskie czekoladki jakoś ich dużo nie ma a i tak te co są to kiedyś one,
          bądź ich przodkowie zostały "importowane" z Africa więc na jedno wychodzi ;-)))

          co do hamerykańskich afro to patrz wyżej ;-)))a dodatkowo ehhh hameryki jakoś
          nielubie

          co do Pani Rice .... ehhh żeby ona młodsza była :-PPP ale serio to podziwiam
          babkę za to że ma klasę i umie sobie poradzić we wszystkich sprawach a facetami
          poprostu bawi się jak pionkami na szachownicy !!!!!!!
          • kokolores Re: ehhhh 03.03.05, 01:20
            jetbang napisał:
            ...co do Pani Rice .... ehhh żeby ona młodsza była :-PPP ale serio to podziwiam
            babkę za to że ma klasę i umie sobie poradzić we wszystkich sprawach a facetami
            poprostu bawi się jak pionkami na szachownicy !!!!!!!

            Lubisz poprostu ,jak kobita Toba poniewiera,tak??
            He,he!
            • jetbang Re: ehhhh 03.03.05, 06:00
              niekoniecznie lubię ale szczególnie nie lubię takich "szybkowzruszających się"
              które gdy boli paluszek to płaczą ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka