Dodaj do ulubionych

Jak się kochacie?

17.03.05, 21:10
to może głupie ale chcialabym się dowiedzieć jak dochodzi między wami do
zbliżenia?Chcialabym tak troche dokładniej czy np uzgadniacie to wczesniej
czy np po kapieli jesteście w łóżeczku i wtedy nabieracie ochoty,czy
wczesniej sie calujecie dotykacie np noga o noge itd.Bardzo mnie to ineresuje.
Obserwuj wątek
    • camillie Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:13
      jaka z ciebie pieszczocha, jak pytasz o takie rzeczy? a interesuje cię, co wczesniej sie jadło?
    • northumberland Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:13
      a dlaczego?
      • jocek1 Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:16
        north,

sygnaturki jak rękawiczki ...;-)
        • camillie Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:17
          jocek, nie zazdrosc, tylko przypinaj sobie :)
          • jocek1 Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 22:42
            camillie napisała:

> jocek, nie zazdrosc, tylko przypinaj sobie :)
            >
            rękawiczki? żeby nie pogubić?
    • northumberland Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:25
      dlugo, namietnie, plomiennie, z uczuciem, czasem agresywnie, miarowo,
      jednostajnie i z przyspieszeniem, kolyszaco ( na statku), drzaco ( w pociagu
      lub na pralce w czasie wirowania), szczesliwie, prosto ( na trawce) lub
      bardziej wyrafinowanie ( z kamasutra w rece), czasem sami ze soba ( frustraci i
      wiezniowie) a czasem z kilkoma na raz ( jedna oferta jest na tymze forum),
      czasem w ukryciu ( w ubikacji na dworcu kolejowym) czasem ostentacyjnie ( na
      plazy przy inych kludziach ( a niech sie gapia) czasem w czasie snu (kochanie
      co robisz? poprawiam krazenie - vide American Beauty), a czasem caly dzien,
      czsem z listonoszem, czasem z listonoszka lub sasiadka, przewaznie! -
      tradycyjnie choc sa tacy ktorzy lubia udziwnienia, czasem moga to byc roznego
      rodzaju mniej lub bardziej pomyslowe przyrzady-narzady, a czasem w akcie
      rozpaczy mal;e zwierzatka futerkowe lub wieksze ( na podhalu..) jasne?
      • jachupek Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 21:36

dziewczyny a ktora ręką robicie laskę swojemu facetowi?
        • Gość: mela Re: Jak się kochacie? IP: *.gl.digi.pl 18.03.05, 19:09
          jak to ktora...najlepiej prawa ale nie ma problemy by robic to i lewa, choc
          najlepiej ustami...
      • pizza Re: Jak się kochacie? 19.03.05, 18:04
        marzyciel
    • Gość: nocoty Re: Jak się kochacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 21:40
      nie ma czasu na uzgadnienie czegokoliweik, walimy sie na wyro i hajda... cała w
      tym frajda..............sex=mix i to wcale nie jest głupie!!!!!!!!!!!!
      • northumberland o! tak tez moze byc! 17.03.05, 21:41

• kotek_mru Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 22:48
      tylko improwizacja...na planowanie nie ma czasu:DDDD
      • northumberland Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 22:52
        tak, planowany czasem konczy sie klapa..:DD
        • kotek_mru Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 22:58
          no własnie..choc bywa intrygujacy,jesli wczesniej emocje sa odpowiednio
          budowane:)
          • northumberland Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 23:04
            no wlasnie tym bardziej ze nigdy nie przewidzisz momentu w ktorym cie to
            najdzie... a w przypadku mezczyzn to wielka (lub mala) zagadka... hie hie hie
            • kotek_mru Re: Jak się kochacie? 17.03.05, 23:06
              jakos chyba znam klucz do tej zagadki:DDDD
              • northumberland ja bym... 17.03.05, 23:08
                tego kluczem nie nazwal... ale przypomina to troche telet. "idz na calosc" jak
                bedziesz dobra to nagroda a jak nie to ch... :)))))
                • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:16
                  to jest gra dla dwojga...wszystko w "rekach"graczy:)
                  im bardziej wyrafinowana tym finał satysfakcjonujacy obie strony:DD
                  • northumberland Re: ja bym... 17.03.05, 23:18
                    roznie to bywa z tym finalem... ale uczyc sie trz cale zycie. a to chyba
                    najprzyjemniejsza dziedzina
                    • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:21
                      kazdy potrzebuje ciepła i dobrego seksu...zew natury:)
                      • northumberland Re: ja bym... 17.03.05, 23:24
                        hmmm to chyba jedyny zew na-k-tury zwracamy tyle uwagi..wszystko sie kreci
                        wokol.. jak w zyciu...
                        • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:29
                          "zycie jest brutalne i spermo-wyksztusne"..moze to niezbyt romantyczne ale tak
                          jest:)
                          • northumberland Re: ja bym... 17.03.05, 23:34
                            no tak, i albo jaja albo..
                          • northumberland Re: ja bym... 17.03.05, 23:35
                            kotek ma dzis bardzo kosmate skojarzenia.. :D
                            • jocek1 Re: ja bym... 17.03.05, 23:37
                              northumberland napisał:

> kotek ma dzis bardzo kosmate skojarzenia.. :D
                              akurat dzisiaj? no, co Ty, north ... To juz tak z trzeci tydzień ;-P
                              • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:40
                                oj moj drogi..ja tak całe zycie:DDD
                                • jocek1 Re: ja bym... 17.03.05, 23:41
                                  kotek_mru napisała:

> oj moj drogi..ja tak całe zycie:DDD
                                  kiepsko tak, Marzec przez cały rok, plucha, garniec i te inne sprawy ;-P
                                  • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:43
                                    nie zapominaj o marcowych kotach;DDD
                                    • jocek1 Re: ja bym... 17.03.05, 23:44
                                      kotek_mru napisała:

> nie zapominaj o marcowych kotach;DDD
                                      właśnie pisałem. łyzka miodu w beczce dziegciu ;-)
                                      • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:49
                                        no bo zaraz usłyszysz serenade pod oknem....mozesz tego nie wytrzymac...:DDD
                                        • jocek1 Re: ja bym... 17.03.05, 23:51
                                          kotek_mru napisała:

> no bo zaraz usłyszysz serenade pod oknem....mozesz tego nie wytrzymac...:DDD
                                          i tak Behemota jeszcze przed snem pogonię ...
                                          • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:54
                                            moze sie w nim zakocham...a puszysty ma ogonek??;))
                                            • jocek1 Re: ja bym... 17.03.05, 23:58
                                              kotek_mru napisała:

> moze sie w nim zakocham...a puszysty ma ogonek??;))

za autorem
                                              "... był kocur, (...) wyposażony w zawadiackie wąsy kawalerzysty, olbrzymi jak
                                              wieprz. czarny jak sadza lub gawron. (...) przy czym kocur szedł na tylnych
                                              łapach."
                                              • kotek_mru Re: ja bym... 17.03.05, 23:59
                                                gdzies to chyba czytałam..;DDDDD
                                                • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:00
                                                  kotek_mru napisała:

> gdzies to chyba czytałam..;DDDDD
                                                  najsłynniejszy kot w literaturze
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:01
                                                    ale ja nie mam na imie Małgorzata...;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:03
                                                    kotek_mru napisała:

> ale ja nie mam na imie Małgorzata...;DDD
                                                    bo masz na imię mru
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:06
                                                    krotkie i niepowtarzalne:DD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:07
                                                    kotek_mru napisała:

> krotkie i niepowtarzalne:DD
                                                    geneza inkaska czy aztecka?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:10
                                                    ming:D
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:11
                                                    kotek_mru napisała:

> ming:D
                                                    to i w porcelanie biegła jesteś?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:12
                                                    lubie starocie...zawsze twierdze ze nie w tej epoce sie urodziłam:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:14
                                                    kotek_mru napisała:

> lubie starocie...zawsze twierdze ze nie w tej epoce sie urodziłam:)
                                                    świat Kołem otoczony?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:16
                                                    i złymi Kobietmi:DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 00:18
                                                    kotek_mru napisała:

> i złymi Kobietmi:DDD
                                                    nie czaruj ;-P
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 00:22
                                                    w koncu jestem ...czarownica;)
                                                    umykam,rano nie wstane..a mam szalony dzien przed soba:)
                                                    dobranoc:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:10
                                                    kotek_mru napisała:

> w koncu jestem ...czarownica;)
                                                    nie Ty jedna ;-PP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:13
                                                    a jaka wyjatkowa??;))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:14
                                                    kotek_mru napisała:

> a jaka wyjatkowa??;))
                                                    wszystkie tak mówią ;-P
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:18
                                                    i inni w to wierza;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:19
                                                    kotek_mru napisała:

> i inni w to wierza;DDD
                                                    automarketing ;-P
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:29
                                                    dzwigna handlu...mam to w genach;))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:31
                                                    kotek_mru napisała:

> dzwigna handlu...mam to w genach;))
                                                    "nikt nie może dac ci tyle, ile ja ci moge obiecać" ;-PPPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:33
                                                    obiecanki ,cacanki...zamieniam sie w słuch;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:35
                                                    kotek_mru napisała:

> obiecanki ,cacanki...zamieniam sie w słuch;DDD
                                                    alo to do tego było, co o Sobie powiedziałaś ;-PPPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:36
                                                    ale jestes pokretny...uniki robisz;DDD
                                                    "nie moge ci wiele dac,nie moge ci wiele dac bo...";))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:37
                                                    kotek_mru napisała:

> ale jestes pokretny...uniki robisz;DDD
                                                    > "nie moge ci wiele dac,nie moge ci wiele dac bo...";))
                                                    a czy ja Ci cokolwiek obiecywałem???????? ;-PPPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:43
                                                    teraz to ja składam deklaracje..Ciebie o zdanie nie pytam:DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:45
                                                    kotek_mru napisała:

> teraz to ja składam deklaracje..Ciebie o zdanie nie pytam:DDDD
                                                    słucham więc. Tak sie zagadaliśmy, że ta flaszeczka ... odeszła w zapomnienie?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:47
                                                    ustalam dokładny adres..:))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:49
                                                    kotek_mru napisała:

> ustalam dokładny adres..:))
                                                    A może poste restante?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:52
                                                    ok..Wyspy Wielkanocne;))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:53
                                                    kotek_mru napisała:

> ok..Wyspy Wielkanocne;))
                                                    ok. Będę za pare lat to dojrzeje ;-)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:54
                                                    jocek1 napisał:

> kotek_mru napisała:
                                                    >
                                                    > > ok..Wyspy Wielkanocne;))
                                                    > ok. Będę za pare lat to dojrzeje ;-)

a moze za tydzien?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 19:55
                                                    uwazaj nie opieraj sie tylko o posagi...moga sie przewalic;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 19:57
                                                    kotek_mru napisała:

> uwazaj nie opieraj sie tylko o posagi...moga sie przewalic;DDDD
                                                    i tak maja przewalone, tak stac ku uciesze gawiedzi i teoriom natchnionym ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:07
                                                    a wiesz,kiedys chciałam tam poleciec...błogi spokój,mała plantacja konopii
                                                    indyjskich...ale sie rozmarzyłam;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:08
                                                    kotek_mru napisała:

> a wiesz,kiedys chciałam tam poleciec...błogi spokój,mała plantacja konopii
                                                    > indyjskich...ale sie rozmarzyłam;DDD
                                                    i z kim Ty bys tam handlowała tymi konopiami? Po co Ci aż cała plantacja?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:12
                                                    export do UE...mysle ze popyt byłby duzy:)
                                                    a jakie profity:))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:14
                                                    kotek_mru napisała:

> export do UE...mysle ze popyt byłby duzy:)
                                                    > a jakie profity:))
                                                    tylo tam, cholerka nie ma wspólnego rynku itzrebaby to wszystko clić ;-(
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:20
                                                    droga okrezna.."mrowki"przmyca:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:21
                                                    kotek_mru napisała:

> droga okrezna.."mrowki"przmyca:)
                                                    nie potopia się? A co będzie jak sie paczuszka w żołdeczku otworzy? Śmiechu
                                                    będzie po same pachy ;-PPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:26
                                                    zawsze mozemy fabryke konserw otworzyc..i małze w sałatce z konopii
                                                    zapuszkowac;))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:27
                                                    kotek_mru napisała:

> zawsze mozemy fabryke konserw otworzyc..i małze w sałatce z konopii
                                                    > zapuszkowac;))
                                                    Ale ja tam nie chciałbym jechac do pracy na roli. Nie taka moja rola ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:31
                                                    od roli to wyrobnicy...a ja tu o super biznesie ropzrawiam:))
                                                    mianujee Ciebie prezesm..a ja jako cichy wspolnik bede szefem strazaków:))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:32
                                                    kotek_mru napisała:

> od roli to wyrobnicy...a ja tu o super biznesie ropzrawiam:))
                                                    > mianujee Ciebie prezesm..a ja jako cichy wspolnik bede szefem strazaków:))
                                                    Figurantem? szkoda bardzo ... ;-p. Technologiem?
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:34
                                                    a flaszeczka się grzeje ... mniam. Bo kto to widział ... z lodem. Z lodem to
                                                    mozna bimberek ze szkalneczki przyjmować. Drink taki ... przaśny. ;-P
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:36
                                                    obiecuje ze w razie co..zainwestuje Twoje profity :)
                                                    i w paczuszkach bede Ci kawiorek astrachanski z wodeczka podsyłac;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:37
                                                    kotek_mru napisała:

> obiecuje ze w razie co..zainwestuje Twoje profity :)
                                                    > i w paczuszkach bede Ci kawiorek astrachanski z wodeczka podsyłac;DDD
                                                    a opalać sie będę w krateczkę, tak?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:46
                                                    krem z filtrem dołoze;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:46
                                                    kotek_mru napisała:

> krem z filtrem dołoze;DDD
                                                    i samoopalacz żeby kontrasty wyrównać na kratce
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:38
                                                    kotek_mru napisała:

świat otworem a topografia stolicy niekoniecznie ;-P
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:43
                                                    kotek_mru napisała:

> obiecuje ze w razie co..zainwestuje Twoje profity :)
                                                    > i w paczuszkach bede Ci kawiorek astrachanski z wodeczka podsyłac;DDD
                                                    niespecjalnie w wódeczce gustuję ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 20:47
                                                    Mazowszanka gazowana..pragnienie nasyci:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 20:48
                                                    kotek_mru napisała:

> Mazowszanka gazowana..pragnienie nasyci:)
                                                    Nestle, globalizacja, pani, globalizacja
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 21:00
                                                    Nałeczowianka w takim razie;)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:01
                                                    kotek_mru napisała:

> Nałeczowianka w takim razie;)
                                                    OKI. Nowe butelki teraz maja. To ta sama woda co w SPA. Ciekawe przed czy po
                                                    zabiegach ;-PPPPPPPPPPPP
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:06
                                                    Kotek, a właściwie to po co mnie na tego Stachure wołałaś?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 21:26
                                                    o zyciu,o zyciu tam było...z przyprawmi:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:28
                                                    kotek_mru napisała:

> o zyciu,o zyciu tam było...z przyprawmi:)
                                                    i innych błahostkach?
                                                    Zycie to o drugiej wraca ;-)))))))))))))))))))))
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 21:42
                                                    punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:45
                                                    kotek_mru napisała:

> punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia;DDDD
                                                    a próbowałaś tej kucharskiej książki, o której tam pisałem? Tam takie jedno
                                                    zdjecie jest: jakub. Dla mnie tak właśnie wydlada Szatan ...;-)
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 21:49
                                                    jestem czarownica,szatana sie nie boje:DD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:52
                                                    kotek_mru napisała:

> jestem czarownica,szatana sie nie boje:DD
                                                    no ja wiem przecież i wcale Cie straszyc nie miałem tu zamiaru. takie
                                                    skojarzenie mam. A to taki powiedzmy pietnastolatek o bardzo niewinnej buźce.

p.s. Znalazłas mnie juz na tej mapie, bo nie iwem czy Ci przyjmą o tej porze i
                                                    z dostawa w sobotę. Na Łopuszańskiej jest DHL ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 21:53
                                                    cos wymysliłam ...jesli nie to tylko Tarnów:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 21:57
                                                    kotek_mru napisała:

> cos wymysliłam ...jesli nie to tylko Tarnów:)
                                                    Tarnów, skąd tu Tarnów?
                                                    Dwóch Franciszków, DHL, samoloty, Wi-góra ...
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:07
                                                    jocek1 napisał:

> kotek_mru napisała:
                                                    >
                                                    > > cos wymysliłam ...jesli nie to tylko Tarnów:)
                                                    Ile Ty tego musuiałabyś mieć, żeby w te wszystkie "pudła" wysłać ;-P
                                                    A to tylko jedna flaszeczka
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:20
                                                    do rana mam jeszcze troche czasu;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:24
                                                    kotek_mru napisała:

> do rana mam jeszcze troche czasu;DDD
                                                    chcesz to jutro nadac dhl z dostawa jutro?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:30
                                                    uwazaj bo strace cierpliwosc...:DDDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:31
                                                    kotek_mru napisała:

> uwazaj bo strace cierpliwosc...:DDDDD
                                                    I co mi zrobisz? ;-P Skonczy sie jak zwykle w konkursach - wirtualna nagrodą
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:35
                                                    uczepie sie pazurami i bede drapac do krwi:DDDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:37
                                                    kotek_mru napisała:

> uczepie sie pazurami i bede drapac do krwi:DDDDD
                                                    jeszcze nie wiesz gdzie szukac i kogo sie uczepić a juz takie deklaracje? Ach
                                                    Kobiety ;-)
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:41
                                                    nastepny zestaw pytan i znajde...mam nadzieje ze do swiat sobie poradze;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:44
                                                    kotek_mru napisała:

> nastepny zestaw pytan i znajde...mam nadzieje ze do swiat sobie poradze;DDDD
                                                    A na święta, sorki winetu, jakos tak wyszło, ze wyszło i nie ma czego wysłac ;-
                                                    PP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:46
                                                    słowo sie rzekło...mam delikatny zapas ,jakby co:DDDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:47
                                                    kotek_mru napisała:

> słowo sie rzekło...mam delikatny zapas ,jakby co:DDDDD
                                                    Ale koncepcji nadal nie masz?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:51
                                                    koncepcji nie, ale koncesje tak:DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:52
                                                    kotek_mru napisała:

> koncepcji nie, ale koncesje tak:DDDD
                                                    to i na ziele załatwisz, nie?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:55
                                                    tak "szerokich" pleców nie mam..ale zawsze mozna zakwalifikowac te roslinki
                                                    jako ziele o nazwie konakolis ,co leczy wszystko:DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:56
                                                    kotek_mru napisała:

> tak "szerokich" pleców nie mam..ale zawsze mozna zakwalifikowac te roslinki
                                                    > jako ziele o nazwie konakolis ,co leczy wszystko:DDDD
                                                    i wpisac na listę leków refundowanych
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:59
                                                    i nastepnego ministra posadza o układy..a my sie bedziemy w mediach tumaczyc:))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:00
                                                    kotek_mru napisała:

> i nastepnego ministra posadza o układy..a my sie bedziemy w mediach
                                                    tumaczyc:))
                                                    z northem juz nas mieli dzisiaj posadzic za intryganctwo
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:08
                                                    puki Ci nic nie udowodnia ,mozesz spac spokojne;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:11
                                                    J@kub
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:14
                                                    @----)----:DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:14
                                                    kotek_mru napisała:

> @----)----:DDDD
                                                    podobny?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:26
                                                    ale nie kompatybilny;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:28
                                                    kotek_mru napisała:

> ale nie kompatybilny;DDDD
                                                    znaczy nie otwiera się? czy fiński preferujesz?
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:33
                                                    to pierwsze:))
                                                    z finskiego jeszcze ejo(chyba zła pisownia)pamietam:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:34
                                                    kotek_mru napisała:

> to pierwsze:))
                                                    > z finskiego jeszcze ejo(chyba zła pisownia)pamietam:)
                                                    we no nie żartuj. u mnie zawsze bezproblemowo
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:38
                                                    nie wiem,sprobuje na drugiej machinie;)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:40
                                                    kotek_mru napisała:

> nie wiem,sprobuje na drugiej machinie;)
                                                    www.saudek.com/en/Jan/index.html
                                                    przed chwila
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:46
                                                    tu jest ok..ale w innym formacie nie:)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:47
                                                    kotek_mru napisała:

> tu jest ok..ale w innym formacie nie:)
                                                    prosty adres
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:53
                                                    kotek_mru napisała:

> koncepcji nie, ale koncesje tak:DDDD
                                                    brak koncepcji, to koncepcja odwrotna, czyli anty- ;-PPPPPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:11
                                                    to słuszna teza,czasem moze sie przydac;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:12
                                                    kotek_mru napisała:

> to słuszna teza,czasem moze sie przydac;DDD
                                                    czasem faceci sie na cos przydaja ... (kwiecień, kwiecień !!!!)
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:19
                                                    Wilkowice...nie mecz mnie bo Cie udusze:DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:23
                                                    kotek_mru napisała:

> Wilkowice...nie mecz mnie bo Cie udusze:DDDD
                                                    Kotek, ty zartujesz chyba ... Kotek, a Ty gdzie mieszkasz? Ja prawie za płotem
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:28
                                                    Deblin;)
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:30
                                                    kotek_mru napisała:

> Deblin;)
                                                    Kotek, brawo. tak 80km na północ
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:33
                                                    ufffff...astystentka Rutkowskiego nie mogłabym byc:(
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:35
                                                    kotek_mru napisała:

> ufffff...astystentka Rutkowskiego nie mogłabym byc:(
                                                    Ale jednak cos znalazłaś ... ;-)
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:40
                                                    Tarnowskie Gory i pochodne mnie zmyliły..:)
                                                    ale buteleczke masz jak w banku...Grobelnego;DDDDDDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:41
                                                    kotek_mru napisała:

> Tarnowskie Gory i pochodne mnie zmyliły..:)
                                                    > ale buteleczke masz jak w banku...Grobelnego;DDDDDDDD
                                                    A czy ja Cie tam kierowałem? Z Toba tak zawsze ... (jakieś 40 postów wyżej ;-
                                                    PPPPP)
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:43
                                                    Kobieto ,puchu marny..jakby to wieszcz powiedział;DDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:45
                                                    kotek_mru napisała:

> Kobieto ,puchu marny..jakby to wieszcz powiedział;DDD
                                                    Ty wiecz(trz)na istoto ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:49
                                                    zyje ze 400 lat..pojawiam sie i znikam..jakiez to kobiece;DDDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:50
                                                    kotek_mru napisała:

> zyje ze 400 lat..pojawiam sie i znikam..jakiez to kobiece;DDDDD
                                                    to coś Ci sie dynastie pomyliły albo zera
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:53
                                                    wszystko jest ok..w koncu czarownice tyle zyja:)))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:54
                                                    kotek_mru napisała:

> wszystko jest ok..w koncu czarownice tyle zyja:)))
                                                    i jak kazda KObieta nie mówia prawdy o swoim wieku ;-P Zawsze ... 30
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 22:58
                                                    nie mam powodow aby cokolwiek ukrywac...czuje sie swietnie w swojej skorze:DDDD
                                                    a jak ktos tego nie akceptuje ,to raczej jego problem:))
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 22:59
                                                    kotek_mru napisała:

> nie mam powodow aby cokolwiek ukrywac...czuje sie swietnie w swojej
                                                    skorze:DDDD
                                                    > a jak ktos tego nie akceptuje ,to raczej jego problem:))
                                                    Rzekłaś ...
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:01
                                                    ano rzekłam;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:02
                                                    kotek_mru napisała:

> ano rzekłam;DDDD
                                                    Zagrzamiało ;-P
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:09
                                                    a słowo ciałem sie stało;DDDD
                                                  • jocek1 Re: ja bym... 18.03.05, 23:10
                                                    kotek_mru napisała:

> a słowo ciałem sie stało;DDDD
                                                    dobrze że Marzec w kwietniu ...;-PPP
                                                  • kotek_mru Re: ja bym... 18.03.05, 23:15