Gość: :o) IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 13:43 Bardzo za Toba tesknie !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lady_I Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 13:49 Pada! I nic mi się nie chce. A Ciebie tu nie ma, a też za Tobą tęsknię. I to jak!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giermek Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 14:01 U nas burzowo, zerknij prosze na @ i daj znac co o tym myslisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 14:12 Już odpisałam. Myślę, że to korzystny termin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracus Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 14:26 Kocham Cie, za chwile odpowiem, jestem dzis zawalony praca :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 14:30 Spokojnie, poczekam. Przecież wiesz... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spocony Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 15:46 No wiem :) Masz juz cos @ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 15:50 Odebrałam do tej pory 2 @ i wysłałam tyle samo. Jeśli wysłałeś coś jeszcze, to na razie nie ma :) Jak postępy w pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdumiony Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 15:55 ja rzeczywiscie wyslalem 2, i terz 2 otrzymalem (ale dopiero teraz) Pracuje, pracuje, po to by moc potem wypoczac (mam nadzieje) :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chrabinia von Re: Lady_I, co tam slychac? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.02, 16:30 witam was serdecznie najjasniejsi:))) !!!!!!!!!!!!!! kurwa mac, jak suuper widziec was znowu!!!!!!!!!!!!!!! a powiedzcie, razem bedziecie w ten dluzszy weekend? lady - dojezdzasz tam, czy jestes tu? moze by siem do was wybrac???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: Wielmożna Chrabinio von IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 16:43 chyba się zobaczymy dopiero po 19.08, bo dopiero wtedy będziemy z M2 w kupie, czyli samowtór, Mościa Pani. Ja wpadłam do Wa-wy tylko na moment, jutro rano wyjeżdżam ponownie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kochany Re: Wielmożna Chrabinio von IP: *.bnet.pl / 10.10.33.* 12.08.02, 16:46 nawet mozna to po moim obecnym IP stwierdzic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chrabinia von toz durna nie jezdem, choc z chrabiow przez "ch".. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.02, 16:49 bo to od chamstwa ta chrabinia:))) ale mnie chodzilo o to, czy mozna tam do was dojechac na weekend!!! TAM!!!! z jasniepozdrowieniem:))) chrabinia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: toz tłumaczę Waszmość Pani IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 16:54 jak nie przymierzając krowie na miedzy (bez urazy), że z ukochanym mym urlop osobno spędzamy i nie TAM, gdzie Jejmość Pani myślisz :)) Milady, sługa uniżona :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: słabości możnych :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 16:51 widać Chrabinia monokla w oko nie wetknęła, to i nie dopatrzyła się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chrabinia von oj, najjasniejsi moi, z monoklem u mnie nie tak:)) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.02, 10:33 widocznie sluzka mi nie przetarl szkiel:)) aluzju ponial, prijezdzaju!!!! milego odpoczynku zyczem wam obojgu, choc oddzielnie:))) odpoczniecie od siebie troszke, moze to i plus???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: To się wielce radujemy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.08.02, 10:46 pospołu choć z osobna! Do miłego zobaczenia całkiem niedługo, dbajcie o Błękitne Dziwo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort nastepny weekend zblekitnimy??? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.02, 10:53 bo musze sie przyznac, ze pierogi mi sie snia:))) co wy na to??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady_I Re: nastepny weekend zblekitnimy??? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.08.02, 10:58 Mam taka nadzieję, ale nie mogę obiecać na 100%. Ja wrócę w sobotę, ale nie wiem jak moja połówka. Ustawiajcie się tak, żeby Wam było wygodnie. Pozdrów S. Odpowiedz Link Zgłoś