kamilario Wklejam link:) 26.07.05, 22:00 sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2840245.html Wiem, że to ułamek kibiców, ale niestety ten ułamek jest tak zdebilniały, ze żal się robi na samą mysl. Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Niestety.. 27.07.05, 07:08 Niestety pochodze ze szkieletczyzny, ale moje miasto Ostrowiec nienawidzą się z Kielcami. Pamiętacie może jakie pojednania były? Między innymi było KSZO Korony i Radomiaka. 3 nienawidzących się drużyn. Niestety to pojednanie padło na meczu w Ostrowcu z Korona(gdzie i tak wynik był kupiony, bo Sarnat miał już wtedy podpisany kontrakt z Koroną i puścił 3 "ciekawe" bramki).Kibice Korony spalili szaliki Kszo i Lecha. Pojednanie to było tylko na pokaz..a mecze pokazały prawdziwą fałszywość. Żenujące, przykre i wstydliwe. A Kielce...powinni to zdegradować za kupno meczy od 3 ligi. Bo już wtedy dziwnym trafem Korupter Karny Korona Kiełce (tak się potocznie teraz mówi na korone, choć bardziej to Korupter) dostawał karne w końcówkach meczu. Żenujące.... Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Żeby tylko Korona 27.07.05, 10:08 ale jeszcze Arka, oczywista Piast Gliwice, który jednak jest ogrmnie zasłużony dla polskiej piłki, dlatego nie poniesie konsekwencji. Jak sobie przypomne z młod9ości występy Piasta na arenie miedzynarodowej, grę ich wychowanków w reprezentacji i za górskiego i za Piechniczka, ba nawet teraz za Janasa, co drugi to z Piasta, to aż mi się miło od wspomnień na sercu robi Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: i kibice to przypałowcy 26.07.05, 22:42 kibice i górnicy - to jest to czego nie moge znieść w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: i kibice to przypałowcy 28.07.05, 09:32 I jeszcze te ich wulgarne:-) przyśpiewki: "Boi się nas każda polska wiocha Boi się nas Orzeł II Baniocha Boją się nas panki oraz skiny Boją się nas Japonia i Chiny la la la la la la la la la la la HEJ!" Odpowiedz Link Zgłoś