Dodaj do ulubionych

" a ja pale faje...."

27.07.05, 14:19
A jak rzucic?
Obserwuj wątek
    • neita33 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:20
      jak Ci z nią fajnie to nie rzucaj w żadnym wypadku!
    • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:27
      Neita, no co ty! Ten zwiazek nie ma przyszlosci!!
      • neita33 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:32
        nie mów zawsze są jakieś szanse....
        • azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:35
          bez reklamy ale tabex
        • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:36
          W sumie ja niestety tez tkwie w czyms takim i za cholere rzucic nie moge, choc
          na szczescie nie jest jeszcze tak zle:) Zwykle glupie przyzwyczajenie...
          Nataan, ty sie lepiej sam zastanow a nie nas pytasz :pp
    • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:02
      JAk już znajdziesz sposób,to mi go sprzedaj,proszę:-|
      • azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:03
        chcieć :)
        nie pale 2,5 miesiąca
        po 12 latach przeszło fajczenia
        • kurczak1 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:05
          Nie pale rok. Chcialam rzucic. Ale dzis to bym...
          • azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:06
            też bym ale co będę sobie krzywde robił kiedy tiinni mnie w^%^&%ja
        • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:06
          No ja wiem,że chcieć,ale ja bym chciała taki sposób,ze mimo,ze nie chce,to
          rzucę..Is it possible??
          • azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:07
            podobno hipnoza :) jak nie chcesz a chcesz
            • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:10
              Eeee hipnoza jest niebezpieczna.Wyjawie jeszcze wszystkie tajne informacje
              hipnotyzerowi i co będzie?!...

              Lepiej zapale se;-)
              • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:05
                ja rzucilem godzine temu...... nie wyszlo :(
                • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:25
                  A ja nie musze fajczyc:) Czasem tylko jak ktos mnie zmusi :ppp

                  A duzo palisz natan>? Jak paka na dzien to jestes stracony. w moich oczach :pppp
                  • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:30
                    izka82 napisała:

                    > A duzo palisz natan>? Jak paka na dzien to jestes stracony. w moich oczach
                    > :pppp
                    O ja nieszczesny!!!
                    nastepna odchodzi zanim jeszcze przyszla.... :P:P:P
                    • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:35
                      Ej..powiedz,że paczka to niedużo...powiedz,powiedz,proszę...:-(
                      • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:43
                        ziunia82 napisała:

                        > Ej..powiedz,że paczka to niedużo...powiedz,powiedz,proszę...:-(


                        Oj Ziuniu, jak dla mnie to przestepstwo, samobojstwo, zabojstwo.....ehh... 10
                        bym wybaczyla, ale paka to juz choroba :ppp
                        • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:48
                          no i mam pozamiatane....:(
                          ale ziunia tacy jak y musza trzymac sie razem, zeby stawic opor tej
                          antynikotynowej nawalnicy ze strony Izki....:):):):):)
                          patrz taki swietoszek a glowka to ja dwa dni bolala... :P:P:P:P:P
                          • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:05
                            No trzymajmy sztamę i wspierajmy się wzajemnie!!:-)
                            A jak na pzykład w nocy zabraknie mi fajek i kiosk mi zamkną,to mogę Cię
                            opalić??;-)
                            • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:13
                              ziunia82 napisała:

                              > mogę Cię
                              > opalić??;-)

                              NIE!!!! :P
    • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:56

      • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:04
        Bo pewnie brzydka bedzie....:):)
        A moje perelki niszczone sa tez przez:
        -zanieczyszczenie powietrza
        -sttres
        -siedzacy tryb pracy
        -czeste podroze samochodem
        -bardzo nieregulerne zycie seksualne
        -zarciee z MCdonalda i innych takich
        -ciasne spodnie (czasami)
        -alkohol
        ....
        -inne choroby niezalezne od papierosow

        to co mi tam po kilku fajeczkach....;)
        a poza tym jakies wady musze miec :P:P:P:P:P:P:P

        p.s.
        skromnosc mam po mamie..:):)
        • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:07
          "p.s.
          skromnosc mam po mamie..:):)"


          A ja po tacie :pp
        • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:12
          I tej wersji się trzymaj!!:-)

          P.S.
          Ja tydzień temu o mały włos nie zginęłam w wypadku,a takich wypadków nie da sie
          przewidzieć i jak ktoś mi mówi,że za 20 lat będę żałować,że pale,czy piję,czy
          cokolwiek niezdrowego robię,to śmiać mi się chce i puszczam dymka..:-)
    • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:13
      "No trzymajmy sztamę i wspierajmy się wzajemnie!!:-)
      A jak na pzykład w nocy zabraknie mi fajek i kiosk mi zamkną,to mogę Cię
      opalić??;-)"

      Ziuniu! Zlituj sie, ty i w nocy fajujesz?? To juz katastrofa...:O
      • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:14
        izka82 napisała:

        > Ziuniu! Zlituj sie, ty i w nocy fajujesz?? To juz katastrofa...:O

        patrz jak nam broni... :):):)
        • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:16
          Ale my się nie damy!!!!!

          Muszę se zapalić,bom się zdenerwowała..;-)
      • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:15
        No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-)
        • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:18
          ziunia82 27.07.2005 17:15 + odpowiedz

          No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-)

          Ufff, juz sie przestraszylam....
          A do natana- jak jeszcze mentole palisz to juz z toba koniec.......:O
          • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:19
            izka82 napisała:

            > A do natana- jak jeszcze mentole palisz to juz z toba koniec.......:O

            tzw. (napisze brzydko) c h u j o k r o t y to bajka... :):)
            nie pale mentoli...
            czerwone laki strajki :)
            • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:21
              Co to są ch..okroty??
        • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:18
          ziunia82 napisała:

          > No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-)
          znaczy, ze jestes w trzecim stadium.....:)
          • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:20
            Znaczy w jakim?? A jakie dwa już przeszłam?? A jake stadium jest czwarte?? Czy
            powinnam się już bac??
            • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:25
              ziunia82 napisała:

              > Znaczy w jakim?? A jakie dwa już przeszłam?? A jake stadium jest czwarte??
              Czy
              > powinnam się już bac??
              w czartym bedzeisz z domu wynosic meble, zeby kupic papierosy... :)

              a to o co pytalas to papierosy mentolowe... :)
              • ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:28
                Hahahaha...myślałam,ze kolejnym stadium jest palenie herbaty;-)
                • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:29
                  ziunia82 napisała:

                  > Hahahaha...myślałam,ze kolejnym stadium jest palenie herbaty;-)

                  zle myslalas.....:):):):):)
                  • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:07
                    Nataan, a moge tak z ciekawosci.....ile masz latek? :)
                    • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:11
                      izka82 napisała:

                      > Nataan, a moge tak z ciekawosci.....ile masz latek? :)

                      adl mnie stara dupa jestes...:) a uwierzysz jak napisze? :):):)
                      bo wiesz....:)
                      • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:13
                        nataan napisał:
                        >
                        > adl mnie stara dupa jestes...:) a uwierzysz jak napisze? :):):)
                        > bo wiesz....:)
                        >
                        >

                        No powiedz ;) Ale nie klam! ;)
                        • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:14
                          izka82 napisała:


                          > No powiedz ;) Ale nie klam! ;)

                          @
    • aniawx Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:10
      żuje gume, pale faje za fają:)
      • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:12
        aniawx napisała:

        > żuje gume, pale faje za fają:)

        Oj, anka, to sie chociaz tak nie chwal! ;)
    • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:14
      Ojej, Nataan, serio?? To sie o pare pomylilam :ppppp
      • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:16
        izka82 napisała:

        > Ojej, Nataan, serio?? To sie o pare pomylilam :ppppp

        a w ktora strone? :)
        • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:18
          to zobacz w @

          choc z drugiej strony... czemu sie ukrywasz? To przeciez piekny wiek :)
          • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:23
            izka82 napisała:

            > to zobacz w @
            >
            > choc z drugiej strony... czemu sie ukrywasz? To przeciez piekny wiek :)

            nie ukrywam sie... na innym forum podalem do wiadomosci publicznej... ale Tobie
            chcialem tak z delikatna nutka zawoalowani czy tez konspiracji... no wiesz, ze
            ja niby taki Bond jestem....:):):)
            • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:26
              aaaaaa, to rozumiem James:) Ale na serio w szoku lekkim jestem :)))
              • nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:28
                izka82 napisała:

                > aaaaaa, to rozumiem James:) Ale na serio w szoku lekkim jestem :)))

                ze co? ze dziecinny? ze za dorosly? :)::):):) nie rozumiem.... puscic Ci skan
                mojego dowodu? :P chociaz to i tak nie rozwiaze sprawy... :)
                • izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:31
                  Ale ja nie powiedzialam, ze nie wierze, tylko ze lekki szok przezylam:)
                  Powtarzam- to zdecydowanie komplement, wiec nie marudz :)
                  • nataan dziekuje zatem... 27.07.05, 18:35
                    Zawsze milo uslyszec kilka cieplych slow od obcej starszej pani... :)
                    P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P
                    • izka82 Re: dziekuje zatem... 27.07.05, 18:48
                      Kurcze, mam 23 lata, moze brzmie staro, ale szczerze czuje sie jak 19 nastka :pp
                      Nie to zebym glupia koza byla :p No...nie zawsze :)
                      • nataan skromnosc masz po tacie....:) 27.07.05, 18:52
                        a to jest najwazniejsze....:):):)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka