broneknotgeld 29.07.05, 17:15 Witom internautow tego forum i zaproszom do stolicy fraszki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miltonia Re: Witom piyknie 29.07.05, 20:14 Czesc Bronek. Wlasciwie to moglbys czasami napisac fraszke po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: Witom piyknie 29.07.05, 22:05 Fraszka po polsku Łobal se Miltonia więcej gorzały a fraszki bydom Ci się po polsku wydawały:) Pozdrawiam i kończę wycieczki forumowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Witom piyknie 30.07.05, 00:39 Łod gorzołeczki jo wola piwo Choć możno kogoś to nawet dziwo. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Witom piyknie 30.07.05, 00:37 Jako po polsku by miało być? Toż mie na Ślonsku prziszło se żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 12:31 Toż ciekawy kurdupelek Ano ano - pan_pndzelek. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 13:45 Że tak powiem moim wierszem: A ty tu czego ślunski parobie?! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 17:04 Łoj - ciekawe to dlo fraszki Strach wyczytać - podwarszawski. Odpowiedz Link Zgłoś
znawca Re: Witom piyknie 03.08.05, 08:47 Ale się tu różnych orginałów nalazło. Kiedy w końcu zawita u nas Rowert i wyklnie za brak wątków rowerowych? Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Witom piyknie 03.08.05, 09:33 Albo ktoras grupa awanturnikow z Aktualnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
znawca Re: Witom piyknie 04.08.05, 08:53 Dlaczego idiotów nazywasz awanturnikami? Odpowiedz Link Zgłoś