Dodaj do ulubionych

Witom piyknie

29.07.05, 17:15
Witom internautow tego forum i zaproszom do stolicy fraszki.
Obserwuj wątek
    • miltonia Re: Witom piyknie 29.07.05, 20:14
      Czesc Bronek.
      Wlasciwie to moglbys czasami napisac fraszke po polsku.
      • genialnazwyboru Re: Witom piyknie 29.07.05, 22:05
        Fraszka po polsku

        Łobal se Miltonia więcej gorzały
        a fraszki bydom Ci się po polsku wydawały:)


        Pozdrawiam i kończę wycieczki forumowe:)

        • broneknotgeld Re: Witom piyknie 30.07.05, 00:39
          Łod gorzołeczki jo wola piwo
          Choć możno kogoś to nawet dziwo.
      • wujo_mike Re: Witom piyknie 29.07.05, 22:32
        to Ci przygodoł...
    • broneknotgeld Re: Witom piyknie 30.07.05, 00:37
      Jako po polsku by miało być?
      Toż mie na Ślonsku prziszło se żyć.
    • broneknotgeld Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 12:31
      Toż ciekawy kurdupelek
      Ano ano - pan_pndzelek.
      • pan_pndzelek Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 13:45
        Że tak powiem moim wierszem: A ty tu czego ślunski parobie?!
        • broneknotgeld Re: Ot wytrysk geniuszu... 30.07.05, 17:04
          Łoj - ciekawe to dlo fraszki
          Strach wyczytać - podwarszawski.
    • znawca Re: Witom piyknie 03.08.05, 08:47
      Ale się tu różnych orginałów nalazło.
      Kiedy w końcu zawita u nas Rowert i wyklnie za brak wątków rowerowych?
      • miltonia Re: Witom piyknie 03.08.05, 09:33
        Albo ktoras grupa awanturnikow z Aktualnosci.
        • znawca Re: Witom piyknie 04.08.05, 08:53
          Dlaczego idiotów nazywasz awanturnikami?
          • miltonia Re: Witom piyknie 04.08.05, 12:54
            Bo mam salonowe maniery :)
            • znawca Re: Witom piyknie 04.08.05, 14:30
              (milczę)


              (zagaiłbym, ale nie wiem jak)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka