Dodaj do ulubionych

EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:)

19.08.02, 15:12
Nowe niki ...co sie tam działo ja chce wiedzieć:))
Adam draniu zzieleniałeś poalkoholowo czy z zazdrości, a poza tym o co
chodzi?:))) Czy dostane w końcu szczegółową relacje z tego zjazdu erotomanów-
pijaków i alkoholiczek-nimf?:)))))))
To że mnie tam nie było, nie znaczy że was nie kontrolowałem:))))No a teraz
do raportu...raz dwa raz dwa...
Obserwuj wątek
    • Gość: shreczek Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) IP: 195.115.130.* 19.08.02, 15:28
      Czesc Szary:)
      Czarnego zamknąłem w ziemiance, nigdy juz go
      nie wypuszczę:))). Nie powiem Ci co tam było,
      ponieważ pochłaniała mnie głębia zieleni :)))
      • szarywilk Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 15:31
        Tera ide do dom ale jutro jak Cie dopadne to wszystko wyśpiewasz:)))
        narka wszystkim:)
      • iwusia Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 15:32
        Panie McGrey a czy ja moge zdać raport osobiście przy zamkniętych drzwiach?:)
        • shreczek Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 15:36
          A czy my sie znamy???:))))))
          • iwusia Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 15:46
            kiedyś próbowałeś go zeżreć drogi shreku:))))
            • shreczek Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 15:51
              A to było chyba wtedy jak on chciał pozreć Czerwonego
              Kapturka :))
              • iwusia Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 16:01
                pożreć he he he he he.....no teraz to się tak nazywa?:)))))
                • shreczek Re: EEE..wiecie, troche sie zgubiłem...:) 19.08.02, 23:19
                  Szary sie pogubił bo nie przyjechał:)
                  • szarywilk Szrek 20.08.02, 08:18
                    Ja się zgubiłem?:)
                    O kolego toś przegioł...:))))
                    Wszystko wiem....iwa uwiąziła wacusia, zzieleniala panterka, po bagnach kręcił
                    się mayton, szrek ma mokre futerko a na stole tanczył kapikorn...a norma
                    stukala koziołki z dyńki...tak wszystko wiem:)
        • szarywilk Iwa. 20.08.02, 08:16
          Słońce najcudniejsze, ja się dziwię (niezbyt fortunne określenie:)) jestem
          zdumiony, że pytasz a nie stworzyłaś jeszcze raportu:)))) A za zamkniętymi
          drzwiami to co innego robić będziemy:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka