paola80 23.09.05, 07:59 lato 2005 to historia :) ( a ile się działo....oj! ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 09:58 nie :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:14 Słusznia odpowiedz , intrygi muszą być wszędzie;-)...co by nam sie w łbach nie poprzewracało jeszcze bardziej od zbyt czytej atmosfery ;p;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:23 Nezjo czy ja Tobie zatruwam atmosfere , jeśli tak to powiedz to pójde sobie stąd . Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:26 baby sie bija :) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:28 Niech no sobie przypomne jak to szło?!..." kobiety z ft są ....jak to Ty nas nazwałas?...nudne-nie to jakos podobnie aczkolwiek nie tak;ppp Jazysz juz , judaszu?!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:32 judasz ....no dobra już sobie ide ...jak sobie życzysz . Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:33 a siedz sobie , siedz , bedziesz miała co na fk opowiadac;p;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:36 bardzo przykre bycie niechcianą.....:((( Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:38 bardzo przykre czytać , ze ktos kto z nami tu bywał nam d..py obsmarował , z nadzieją ze sie niedowiemy , zapewne;-( Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: irish 23.09.05, 11:03 wiesz co? nie warto bić piany po fakcie było minęło Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:42 oj tu mój protest zgłaszam. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:29 co sie dzialo? podziel sie bo rzucach nic nie znaczace hasla ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:31 Ty nie musisz wiedziec irysh , " kto po wsi chodzi ten sobie szkodzi" ...nie było Ciebie , ja nie zamierzam ci tego mowic , ale paola moze zechce , taki sam judasz jak i Ty;-) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:34 nezja walnij sobie baranka o klawiature nie twoj temat, nie ciebie pytam a ty jak zwykle wstawiasz glupie teksty nie na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:36 to moze pacanie walnij sobie kurs komputerowy by wiedzieć gdzie sie podpiąc.Co?! Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:50 he he he popatrz na ulozenie drzewek w dyskusji zwracam ci na to uwage po raz kolejny zablakana sierotko Odpowiedz Link Zgłoś
nezja irish.. 23.09.05, 10:54 ..niby młody , a jesteś upierdliwy jak staruch co 70-tki dobił.Strzel sobie sete...moze nabierzesz luzu ( jelsi wogole masz pojęcie co to znaczy ), w co wątpie , ale moze ,moze..jednak.Na tym koncze wszelakie dyskusje z tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: irish.. 23.09.05, 11:01 ty masz pewnie jakis plik gotowych odpowiedzi albo jestes robotem. czy to choc raz rozumialas co ja do ciebie pisze? moze malo kumata jestes? a moze jestes jeszcze w gimnazjum nie lapiesz z tego powodu rece mi opadaja normalnie przestan pisac nie zapoznawszy i nieprzetrwiwszy czyjegos tekstu Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:40 zaczeło się od tego, że wygłosiłam teorię na temat forumowiczów, ich języka komunikacji. Teoria ostra , nie miła, ale potem doszłam do wniosku, że można było to napisać inaczej i przeprosiłam ...ale tego już niekt nie pamięta i zostałam judaszem Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:51 mam to w d.. ja tez wale prosto z mostu jak ktos jest bystry to zalapie a ja nie to tym bardziej mam go w d... z jego zdaniem wlacznie takze wyluzuj sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:56 Najbardziej się dziwie skąd ta ruda kita , patrze w lustro ale tam rudości nie widze ! Odpowiedz Link Zgłoś
krzys23-1986 Re: No i stało się ... 23.09.05, 11:00 kurde faja ale te kobity to kurde zaczepne sa ...ale taka ich natura ...nie możesz przejść koło tego obok przecież to tylko tekst a to tylko forum... Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 11:19 no ja właśnie nie wiem skąd ta ruda kita ? Odpowiedz Link Zgłoś