Dodaj do ulubionych

No i stało się ...

23.09.05, 07:59
lato 2005 to historia :)
( a ile się działo....oj! )
Obserwuj wątek
    • nezja Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 09:50
      • paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 09:58
        nie :))))))))))))
        • nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:14
          Słusznia odpowiedz , intrygi muszą być wszędzie;-)...co by nam sie w łbach nie
          poprzewracało jeszcze bardziej od zbyt czytej atmosfery ;p;-)
          • paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:23
            Nezjo czy ja Tobie zatruwam atmosfere , jeśli tak to powiedz to pójde sobie
            stąd .
            • irish76 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:26
              baby sie bija :)
            • nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:28
              Niech no sobie przypomne jak to szło?!..." kobiety z ft są ....jak to Ty nas
              nazwałas?...nudne-nie to jakos podobnie aczkolwiek nie tak;ppp Jazysz juz ,
              judaszu?!;-)
              • paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:32
                judasz ....no dobra już sobie ide ...jak sobie życzysz .
                • nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:33
                  a siedz sobie , siedz , bedziesz miała co na fk opowiadac;p;-)
                  • paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:36
                    bardzo przykre bycie niechcianą.....:(((
                    • nezja Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:38
                      bardzo przykre czytać , ze ktos kto z nami tu bywał nam d..py obsmarował , z
                      nadzieją ze sie niedowiemy , zapewne;-(
                      • neita33 irish 23.09.05, 10:41
                        ja Ci wszystko opowiem,jak to było ;)
                        • irish76 Re: irish 23.09.05, 10:49
                          dawaj
                        • neita33 Re: irish 23.09.05, 11:03
                          wiesz co?
                          nie warto bić piany po fakcie
                          było minęło
                      • paola80 Re: Nie pomyliłaś forum-ruda kito?!;p;-) 23.09.05, 10:42
                        oj tu mój protest zgłaszam.
    • irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:29
      co sie dzialo? podziel sie bo rzucach nic nie znaczace hasla ;)
      • nezja Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:31
        Ty nie musisz wiedziec irysh , " kto po wsi chodzi ten sobie szkodzi" ...nie
        było Ciebie , ja nie zamierzam ci tego mowic , ale paola moze zechce , taki sam
        judasz jak i Ty;-)
        • irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:34
          nezja
          walnij sobie baranka o klawiature
          nie twoj temat, nie ciebie pytam a ty jak zwykle wstawiasz glupie teksty nie na
          miejscu
          • nezja Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:36
            to moze pacanie walnij sobie kurs komputerowy by wiedzieć gdzie sie podpiąc.Co?!
            • irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:50
              he he he
              popatrz na ulozenie drzewek w dyskusji
              zwracam ci na to uwage po raz kolejny
              zablakana sierotko
              • nezja irish.. 23.09.05, 10:54
                ..niby młody , a jesteś upierdliwy jak staruch co 70-tki dobił.Strzel sobie
                sete...moze nabierzesz luzu ( jelsi wogole masz pojęcie co to znaczy ), w co
                wątpie , ale moze ,moze..jednak.Na tym koncze wszelakie dyskusje z tobą.
                • irish76 Re: irish.. 23.09.05, 11:01
                  ty masz pewnie jakis plik gotowych odpowiedzi albo jestes robotem.
                  czy to choc raz rozumialas co ja do ciebie pisze? moze malo kumata jestes?
                  a moze jestes jeszcze w gimnazjum nie lapiesz z tego powodu
                  rece mi opadaja normalnie
                  przestan pisac nie zapoznawszy i nieprzetrwiwszy czyjegos tekstu
      • paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:40
        zaczeło się od tego, że wygłosiłam teorię na temat forumowiczów, ich języka
        komunikacji. Teoria ostra , nie miła, ale potem doszłam do wniosku, że można
        było to napisać inaczej i przeprosiłam ...ale tego już niekt nie pamięta i
        zostałam judaszem
        • irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:51
          mam to w d..
          ja tez wale prosto z mostu
          jak ktos jest bystry to zalapie
          a ja nie to tym bardziej mam go w d... z jego zdaniem wlacznie
          takze wyluzuj sie :)
          • paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 10:56
            Najbardziej się dziwie skąd ta ruda kita , patrze w lustro ale tam rudości nie
            widze !
            • krzys23-1986 Re: No i stało się ... 23.09.05, 11:00
              kurde faja ale te kobity to kurde zaczepne sa ...ale taka ich natura ...nie
              możesz przejść koło tego obok przecież to tylko tekst a to tylko forum...
            • irish76 Re: No i stało się ... 23.09.05, 11:02
              ruda kita? ale co chodzi?
              • paola80 Re: No i stało się ... 23.09.05, 11:19
                no ja właśnie nie wiem skąd ta ruda kita ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka