Dodaj do ulubionych

Do Chloe :-)

08.11.05, 12:32
Skrobnełam coś na priva. Zajrzysz? Przy okazji witam, fajne forum :-)
Obserwuj wątek
    • chloe30 Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:32
      Idę :))
      Na forum też zapraszamy.
      • chloe30 Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:38
        Uma, poszła odpowiedź.
        • umasumak Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:41
          Dziękuje. Zapraszam również do Pijpulkowa. Pzdr
          • chloe30 Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:42
            Jeszcze tylko powiedz czy się udało :)
            • natiz Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:45
              Oooo, znajome "twarze". Chloe - w pijpulkowie jest wesoło! Wskocz czasem do nas!
              • chloe30 Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:48
                Pijpulkowo za zaproszeniami, elytarne znaczy :)))
                • natiz Re: Do Chloe :-) 08.11.05, 12:54
                  Jasna doopa! Zaraz to załatwimy!
                  • umasumak udało się :-) 08.11.05, 13:05
                    A do pijpulkowz zapraszam :-). Spróbuj za moment, bo teraz idę Cię wpisać na
                    listę uzytkowników ;-)
                    • chloe30 Re: udało się :-) 08.11.05, 13:05
                      Ok, pozdrawiam :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka