Gość: maryjo2 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 06:50 ten ma więcej dnia przed sobą, o! A teraz to bardzo ważne, przez wzgląd na światło dzienne, oczywiście. Dzień dobry! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kry-tyk Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 06:58 Gość portalu: maryjo2 napisał(a): ten ma podpuchniete oczy i chodzi wk*** caly dzien:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:10 Sądząc po Twoim uśmiechu, to nie za bardzo wk..wiony sie wydajesz. Oczków niestety, nie widzę :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: Kto rano wstaje... IP: *.chello.pl 31.10.02, 07:15 denerwuje mnie to, ze wczoraj wczesnie poszlam spac, a jestem potwornie niewyspana :( witam Maryjko, buziaczki :))) na dobry dzionek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:22 Może za późno wstałaś? Czasami jak się za długo śpi, to gorzej jest, niż jak za krótko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: Kto rano wstaje... IP: *.chello.pl 31.10.02, 07:28 wyprobowalam obie opcje, z przewaga tej, gdzie sie nie dosypia :))) sama nie wiem, ktora lepsza. a moze wcale by nie spac? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 nie wazne ile, ale z kim sie "spi"............... 31.10.02, 07:33 siemanko poranne:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: nie wazne ile, ale z kim sie 'spi'........... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:43 No nie wiem. Bo takie spanie z pchłami na przykład, to żadne spanie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: nie wazne ile, ale z kim sie 'spi'........... 31.10.02, 07:48 chyba ze pchelki, na jakiejs kotce fajnej, sa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: nie wazne ile, ale z kim sie 'spi'........... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:54 I tak się rodzi wspólnota łóżkowa poprzez pchły. Zupełnie jak u małp - które z czułością iskają się w poszukiwaniu insektów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:33 Absolutnie wykluczone. Trzeba spać i kropka. Bez snu długo nie pociągniesz. A może... może masz niewygodne łóżko? Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 07:34 tylko senny wypoczynek czynny ;))))))))) witam panie z ranka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:37 Senny czynny? Jakieś lunatykowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: Kto rano wstaje... IP: *.chello.pl 31.10.02, 07:42 mialam sie zapytac o to samo. a jezeli nie to miales na mysli, to co i czy zglaszasz sie na ochotnika, by mi pomoc w tym zasypianiu? :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 07:46 przecież Ty budzisz się nie wyspana a nie zasypisz, cały problem polega na budzeniu ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 07:46 No, pomoże Ci, podrzuci Ci parę pluskiewek i będziesz uprawiać senne czynne drapanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: Kto rano wstaje... IP: *.chello.pl 31.10.02, 07:48 brrrrrrrr...... pchelkom mowie stanowcze nie. Mawyr - z zasypianiem mam problemy i z wstawaniem, jak jestes w stanie cos na to poradzic, to dawaj, zycie mi uratujesz, bo dlugo tak nie pociagne :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 07:57 należysz do ludzi typu sowa, długo w nocy potrafią być czynni i długo rano nieprzytomni, z genami nie wygrasz, musisz to zaakceptować :)))) narazie muszę się na chwilę oderwać od FT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 08:26 To chyba nie do końca tak jest. Ja na przykład kiedyś byłam sową, aż tu nagle ŁUP! Jak mnie nie walnie! I od kilku lat ranny ptaszek ze mnie się zrobił. Więc.... to chyba nie od genów zależy. Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 08:29 wstalam i mowiem ci, maryjko, ze przebijam cie juz w rannym wstawaniu - 5:30 to najpozniej!!!! budziku, snu mojego nieczuly morderco!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 08:37 A może ktoś Ci w genach zmianę przekazał ;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 10:39 A o tym nie pomyślałam! Wiesz, Ty możesz mieć rację! Zrobię chyba rodzinny wywiad środowiskowy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 10:57 Żeby prześledzić, przewęszyć i dowiedzieć się, co mi jeszcze w tych genach przekazano, o czym jeszcze nie wiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 11:18 zacznij od Adama i Ewy ;))) będzie pełny obraz ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Kto rano wstaje... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 12:16 E tam, Adam i Ewa to już całkiem spenetrowany teren, choć chyba nie genetycznie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele oj tak... 31.10.02, 12:20 a pierwszym penetratorem ewy był... sam adam... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: oj tak... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 12:44 A skąd wiesz, że nie wążżżżżż? A? Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele maryjko... 31.10.02, 12:51 sugerujesz... że posiadając świeżo wytworzonego adama... ewa zaczynała od zabaw z wibratorem...??? ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 12:27 jeśli się głębiej zastanowić i porównać przykłady z przyrody to nasuwa się wniosek że wszystkiego można się nauczyc :))))))) czasem dłużej, czasem szybciej, to tak jak by zmienił strefy czsowe ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele ... 31.10.02, 11:52 kto zacznie od klina... tego paw nie zgina... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: ... IP: *.chello.pl 31.10.02, 12:33 qrde, mengele, wlasnie wcinalam pyszna buleczke :((( a tu taka siurpryza :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: ... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 12:49 Smutny był jeden paw, bo go dziewczyna rzuciła :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele cóż... zatem... 31.10.02, 12:52 ... smacznego... ;)))) gdzie jest moja sygnaturka...??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: cóż... zatem... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 12:54 Pewnie pognała szprycować pawia, żeby się poczuł lepiej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: cóż... zatem... IP: *.chello.pl 31.10.02, 14:37 ja wam dam pawia! piora wam z tylkow powyrywam ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: cóż... zatem... 31.10.02, 14:53 masz rację pióra im do tyłków nawtykać niech same za pawia robiom ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: ja tam w tyłku... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 14:58 Bo żeś se ogolił, przyznaj się! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martucha Re: ja tam w tyłku... IP: *.chello.pl 31.10.02, 15:05 macie, macie, a moze wy nieopierzeni jestescie? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele no jasne... 31.10.02, 15:11 ...najpierw polałem wrzątkiem... a następnie wyskubałem... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: no jasne... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 16:07 Ujjjjj! Masochista! A opaliłeś końcowo nad denaturatem? Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele pewnie... 31.10.02, 16:11 ...lubię... żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik... :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: pewnie... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.10.02, 16:57 Ostatni guzik...tak to zabrzmiało...pogrzebowo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele wszystkoświątecznie...??? 31.10.02, 17:06 aż tak grobowego nastroju nie chciałem wprowadzać... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 16:57 Gość portalu: maryjo2 napisał(a): > ten ma więcej dnia przed sobą, o! > A teraz to bardzo ważne, przez wzgląd na światło dzienne, oczywiście. > Dzień dobry! .....TEN LEJE JAK Z CEBRA ;)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Kto rano wstaje... 31.10.02, 19:01 chiba, zeby nie, to taki któś caly dzien siem na innych wyzywa ;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: ... 31.10.02, 19:21 i jedne narzekaja, nazywaja to "sexual harassment", a drugie wrecz przeciwnie ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś