27.03.06, 21:22
Ktoś zna rozwiązanie pierwszego?
Bo ja nie i zastanawiam się, czy jestem taki tumanowaty, czy to trudne mocno
jakieś jest?:)

w3crew.net/rebus2/rebus2.html
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Rebus:) 27.03.06, 21:23
      My z Nutopią doszli chyba do czwartego :-)
      • koczisss Re: Rebus:) 27.03.06, 21:24
        To co to za ptak w pierwszym?
        Bo myśleć się nie chce:)
        • nekroskop88 Re: Rebus:) 27.03.06, 21:27
          Wrona (od kra, kra)
          • koczisss Re: Rebus:) 27.03.06, 21:29
            Głupi ten rebus w takim razie.
            W normalnym rebusie zgaduje się trochę inaczej!
            • nekroskop88 Re: Rebus:) 27.03.06, 21:29
              Tak, to inny rebus ;-)
              Ale fajny, chociaż trudny :(
          • koczisss Re: Rebus:) 27.03.06, 21:29
            Drugi to tatarak, to było łatwiejsze:)
    • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 16:56
      Ktoś się posunął poza pory?
      • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 16:58
        My z Nutopiom :-)
        • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 16:58
          znaczy ja z Nutopiom
          • nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 18:01
            nekroskop88 napisał:

            > znaczy ja z Nutopiom
            >
            >
            hahhaha (czujesz że jest was dwóch0?
            • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 18:21
              pięciu ;-)
              • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 19:32
                Zlituj ię i podaj odpowiedź! Wpisałem poranek, poranki, porę i pory i inne
                takie. I nic! Niech mi ktoś pomoże! Bueeee!
                • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 19:39
                  Ja Wy mi pomożecie, to i ja Wam kiedyś pomogę.
                  • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 19:40
                    Już nie trzeba :-)!
                • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 19:49
                  pierwsze 3 proste...a nad czwartym siedzę od 5 minut...i ni chuja..(pewnie cos
                  banalnego;)
                  idę coś zjeść, moze potem mi sie cóś skojarzy
                  • maggpie Re: Rebus:) 28.03.06, 20:35
                    cztery pory ro.. ;)
                    • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:40
                      maggpie napisała:

                      > cztery pory ro.. ;)

                      to było izi

                      główkuję nad tymi dwoma kolesiami....
                      i mam pustkę...tzn mam skojarzenia...ale nie pasują:)
                      • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:47
                        rozpracowałem kolesi:))
                        teraz namber 5
                        • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:48
                          phi
                          5 za pierwszym strzałem
                          • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:53
                            owce-pociski były w Wormsach...
                            a tutaj?
                            hmmm
                        • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 20:55
                          mów rozwiązanie kolesi!
                          szybko! :D
                          • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:57
                            nekroskop88 napisał:

                            > mów rozwiązanie kolesi!
                            > szybko! :D
                            >
                            >

                            no way:)

                            na priv ci moge powiedzieć ewnetualnie
                            ale reszta niech kombinuje:)

                            (ja siedze na 6....owce na rakiecie...hmmmm)
                            • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 20:58
                              dobra, poproszę na maila :D:D:D
                              • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:03
                                bomba i owce

                                no kurwa "bombowiec" powinno być
                                a oni, że źle..
                                wrrrr
                                ;)
                                • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:05
                                  a może to są barany?
                            • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:01
                              hmm
                              chyba oszukują...znalazłem odpoweidź która pasuje:) le jej nie uznają...
                              chamstwo
                          • maggpie Re: Rebus:) 28.03.06, 21:01
                            nekroskop88 napisał:

                            > mów rozwiązanie kolesi!
                            > szybko! :D

                            też proszę ;)
                            • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:04
                              jak tylko owce przejdę to wam wyślę
                              • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:09
                                sprawdzie pocztę
                                • maggpie Re: Rebus:) 28.03.06, 21:10
                                  dzięki
                                • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 21:10
                                  dzięki
                                  wydaje się takie proste...
                                  • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 21:10
                                    ha! i kolejne od razu zgadłem :)
                                    • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:13
                                      5 jest izi

                                      ale co z tymi kurwa owcami??
                                      • nekroskop88 Re: Rebus:) 28.03.06, 21:13
                                        no właśnie nie wiem ;/
                                        • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 21:15
                                          A ja wciąż na etapie chłopaków :-(
                                          • nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 21:48
                                            cieszę sie że jak parę miesięcy temu wystawiłam ten rebus na kopytko to pies z
                                            kulawa nogą się nie zainteresował
                                            a teraz prosze
                                            • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:49
                                              ja go widzę pierwszy raz
                                              • nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 21:53
                                                makbrajd napisał:

                                                > ja go widzę pierwszy raz

                                                bo ku...wa nie czytasz moich wątków!!!!
                                        • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:52
                                          nekro skoncentruj się na owcach
                                          wymacaj je jak trza i podeslij odpwoiedź...
                                          ja wymiękam
                                          • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 21:55
                                            Owce są proste :-)
                                            • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:59
                                              no to daj wskazówkę na mejla (ale nie odpwoiedż!!)
                                              • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 22:06
                                                No i pchnąłem umyślnego do Ciebie. Starałem się w podpowiedzi za bardzo nie
                                                pomóc, ale nie wiem czy mi się udało. :-)
                                                • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 22:07
                                                  Nutopia już mi powiedziała:)
                                                  • zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 22:09
                                                    Ale!
                                                    A chciałem się na coś przydać. :-(
                                                  • makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 22:14
                                                    :)
                                                    dzięki
                                                    poza tym Nutopia zrobiła rebusy wszelakie
                                                    a ja tu8ż za nią skończyłem:)
    • mmagi w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 28.03.06, 22:19

      • makbrajd Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 28.03.06, 22:30
        to i tak duzo
        • makbrajd Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 28.03.06, 22:33
          jak na twoje możliwości....
          • mmagi Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 09:52
            gó....o wiesz jakie ona sa:P,wiec nie zawracaj tyłka taka gadka
            • nutopia Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 10:50
              mmagi napisała:

              > gó....o wiesz jakie ona sa:P,wiec nie zawracaj tyłka taka gadka

              uuu agresja na kopytku?
              mmagi a wiesz co to żart?
              • mmagi Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 11:13
                :-))
                no tak mogłam napisac kurwa i tak dalej:DDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka