koczisss 27.03.06, 21:22 Ktoś zna rozwiązanie pierwszego? Bo ja nie i zastanawiam się, czy jestem taki tumanowaty, czy to trudne mocno jakieś jest?:) w3crew.net/rebus2/rebus2.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nekroskop88 Re: Rebus:) 27.03.06, 21:23 My z Nutopią doszli chyba do czwartego :-) Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Rebus:) 27.03.06, 21:24 To co to za ptak w pierwszym? Bo myśleć się nie chce:) Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Rebus:) 27.03.06, 21:29 Głupi ten rebus w takim razie. W normalnym rebusie zgaduje się trochę inaczej! Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Rebus:) 27.03.06, 21:29 Tak, to inny rebus ;-) Ale fajny, chociaż trudny :( Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 18:01 nekroskop88 napisał: > znaczy ja z Nutopiom > > hahhaha (czujesz że jest was dwóch0? Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 19:32 Zlituj ię i podaj odpowiedź! Wpisałem poranek, poranki, porę i pory i inne takie. I nic! Niech mi ktoś pomoże! Bueeee! Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 19:39 Ja Wy mi pomożecie, to i ja Wam kiedyś pomogę. Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 19:49 pierwsze 3 proste...a nad czwartym siedzę od 5 minut...i ni chuja..(pewnie cos banalnego;) idę coś zjeść, moze potem mi sie cóś skojarzy Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:40 maggpie napisała: > cztery pory ro.. ;) to było izi główkuję nad tymi dwoma kolesiami.... i mam pustkę...tzn mam skojarzenia...ale nie pasują:) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:53 owce-pociski były w Wormsach... a tutaj? hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 20:57 nekroskop88 napisał: > mów rozwiązanie kolesi! > szybko! :D > > no way:) na priv ci moge powiedzieć ewnetualnie ale reszta niech kombinuje:) (ja siedze na 6....owce na rakiecie...hmmmm) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:03 bomba i owce no kurwa "bombowiec" powinno być a oni, że źle.. wrrrr ;) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:01 hmm chyba oszukują...znalazłem odpoweidź która pasuje:) le jej nie uznają... chamstwo Odpowiedz Link Zgłoś
maggpie Re: Rebus:) 28.03.06, 21:01 nekroskop88 napisał: > mów rozwiązanie kolesi! > szybko! :D też proszę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 21:48 cieszę sie że jak parę miesięcy temu wystawiłam ten rebus na kopytko to pies z kulawa nogą się nie zainteresował a teraz prosze Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Rebus:) 28.03.06, 21:53 makbrajd napisał: > ja go widzę pierwszy raz bo ku...wa nie czytasz moich wątków!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:52 nekro skoncentruj się na owcach wymacaj je jak trza i podeslij odpwoiedź... ja wymiękam Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 21:59 no to daj wskazówkę na mejla (ale nie odpwoiedż!!) Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Rebus:) 28.03.06, 22:06 No i pchnąłem umyślnego do Ciebie. Starałem się w podpowiedzi za bardzo nie pomóc, ale nie wiem czy mi się udało. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Rebus:) 28.03.06, 22:14 :) dzięki poza tym Nutopia zrobiła rebusy wszelakie a ja tu8ż za nią skończyłem:) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 28.03.06, 22:30 to i tak duzo Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 28.03.06, 22:33 jak na twoje możliwości.... Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 09:52 gó....o wiesz jakie ona sa:P,wiec nie zawracaj tyłka taka gadka Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 10:50 mmagi napisała: > gó....o wiesz jakie ona sa:P,wiec nie zawracaj tyłka taka gadka uuu agresja na kopytku? mmagi a wiesz co to żart? Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: w dupie to mam.ogdadłam tylko tatarak:(((( 29.03.06, 11:13 :-)) no tak mogłam napisac kurwa i tak dalej:DDDD Odpowiedz Link Zgłoś