Dodaj do ulubionych

Cicha cisza ...

28.03.06, 20:27
...w koło, deszcz se siąpi, rzeki wzbierają szara szarość do okoła.
Obserwuj wątek
    • hrunio no i... 29.03.06, 09:00
      temperatura rośnie
      ;)
      • halina501 Re: "Ciągle pada" 29.03.06, 09:58
        Czerwone Gitary

        "Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,
        Mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
        żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja?
        A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
        Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
        patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

        Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu,
        Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc,
        ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja?
        A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc,
        Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą,
        ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak!

        Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną,
        Jakaś para się okryła peleryną,
        przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja?
        A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym,
        Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni,
        idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak.

        Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa,
        Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa,
        liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja?
        A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa,
        Ani piorun, który trafił obok drzewa,
        słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa.

        Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa...
        który wciąż inaczej śpiewa. A ja?
        A ja chodzę desperacko i na przekór...
        patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. "

        :))))
    • cover_wielki Re: Cicha cisza ... 29.03.06, 11:05
      ...deszcz se siąpi jak se siąpił. No kurdka nie mozna tak w nocy wypadać sie ?
      Cholerka. Zmyło stary snieg ale odsłoniło brud, też całkiem stary ale mrozony.
      Telewizja pokazuje władze miasta sie tłumaczą, a to wszystko przez temn
      klimat...chyba, przynajmniej tak mówią.
      Trzeba zapomniec o wiośnie co wszystko radośnie... teraz będzie pora mokra
      zimna i dupiata i pora sucha goraca ale krótka - oby goorąca.


      P.S "se" zastosowano celowo.
      • halina501 Re: Cicha cisza ... 29.03.06, 11:24
        cover_wielki napisał:

        Trzeba zapomniec o wiośnie co wszystko radośnie... teraz będzie pora mokra
        > zimna i dupiata i pora sucha goraca ale krótka -

        Napewno nie :)))
        Deszcz niech sobie pada.Przynajmniej posprząta to,co zostało po stopionym śniegu.

        A gdy "Wiosna buchnie majem,cały świat się majem stanie" :))))
    • urszulka_ma można pohałasować? 29.03.06, 20:26

      clips.interia.pl/index.html?id=13881#
      • cover_wielki Re: można pohałasować? 31.03.06, 18:12
        można byle nie do późnych godzin rannych .... i jakos tak żeby hałas był
        artykułowany, znaczy się np clip bo taki z młota pneumatycznego to raczej nie..
        • urszulka_ma Re: można pohałasować? 31.03.06, 21:24
          ptaki nie pytają
          od rana samego pięknie śpiewają:)

          przyrodnik.grafinet.com.pl/spiew.html
    • urszulka_ma Cicha cisza ... 30.05.06, 17:18
      ..zapanowała?
      • yoanna Re: Cicha cisza ... 31.05.06, 23:22
        O tej porze...już nocna cisza...:)
        • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 01.06.06, 23:28
          życzę zatem snów baśniowych:)
          dobranoc...
          • kanuk Re: Cicha cisza ... 03.06.06, 01:23
            wreszcie mozna sie wyspac !

            • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 04.06.06, 21:02
              deszcz kołysanki na parapecie wygrywa..
              • yoanna Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:31
                Gra i gra...umiaru nie zna.
                Na dodatek fałszuje momentami...;)
                • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:39
                  a przycisku z wyłącznikiem ..brak!:)
                  • yoanna Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:41
                    Może go z pilota ...pstryk?
                    • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:46
                      ..bateria słaba?..czy jak
                      bo nic nie słucha!
                      • yoanna Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:57
                        Pewnie tak Uli,pewnie tak...
                        • yoanna Re: Cicha cisza ... 06.06.06, 09:22
                          Ula wstawaj!
                          • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 06.06.06, 22:42
                            no coś Ty, teraz wstawać?..czas powoli poduszeczkę poprawiać:)
                            • yoanna Re: Cicha cisza ... 06.06.06, 23:00
                              teraz tak...czas w puchy;)
                              • urszulka_ma Cicha cisza ... 06.06.06, 23:56

                                "Z monoklem w oku, w podróż do wód
                                Ze śpiewem opon po nitkach dróg
                                W salach lustrzanych po świt, blady świt wielki bal.

                                Białym latawcem w górę do gwiazd
                                Chmurką z dmuchawca do ptasich gniazd
                                Może jutro, lecz dziś, dziś wszystko mam.


                                Niezmiennie kołysz mnie
                                Bezsennie kołysz mnie
                                Za ścianą pijany świat w koło kręci się

                                Niezmiennie kołysz mnie
                                Bezsennie kołysz mnie
                                W różowy, tęczowy niesiony wiatrem mknie
                                Lekki łabędzi puch
                                W nim ja...

                                Niezmiennie kołysz mnie...
                                Bezsennie kołysz mnie..."

    • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 04.08.06, 09:20
      cover_wielki napisał:

      > ...w koło, deszcz se siąpi, rzeki wzbierają szara szarość do okoła.


      ...poduszeczka na sen woła?;)


      • cover_wielki Re: Cicha cisza ... 16.05.07, 16:42
        było minęlo :)
        • urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 17.05.07, 08:44
          teraz będzie głośno?
          :)
        • halina501 Re: Cicha cisza ... 17.05.07, 09:28
          Jak wszystko.Jak mgnienie oka.
          • urszulka_ma cichutko... 23.05.07, 09:34
            mrugam, jednym okiem
            ;)
          • yoanna Re: Cicha cisza ... 23.05.07, 14:02
            halina501 napisała:

            > Jak wszystko.Jak mgnienie oka.

            Takie mgnące oko...ciekawa rzecz;)
            • liczydelko a policzyć 23.05.07, 18:27
              trudno, te mgnienia?
              • oldpiernik Re: a policzyć 24.05.07, 06:45
                jeśli mgnienia podobne do tików, może i niełatwo
                "17 wiosennych tików" hhheh...
                • liczydelko Re: a policzyć 26.05.07, 07:48
                  tiku, tiku, tiku, tiku, tik
                  :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka