cover_wielki 28.03.06, 20:27 ...w koło, deszcz se siąpi, rzeki wzbierają szara szarość do okoła. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
halina501 Re: "Ciągle pada" 29.03.06, 09:58 Czerwone Gitary "Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. " :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Cicha cisza ... 29.03.06, 11:05 ...deszcz se siąpi jak se siąpił. No kurdka nie mozna tak w nocy wypadać sie ? Cholerka. Zmyło stary snieg ale odsłoniło brud, też całkiem stary ale mrozony. Telewizja pokazuje władze miasta sie tłumaczą, a to wszystko przez temn klimat...chyba, przynajmniej tak mówią. Trzeba zapomniec o wiośnie co wszystko radośnie... teraz będzie pora mokra zimna i dupiata i pora sucha goraca ale krótka - oby goorąca. P.S "se" zastosowano celowo. Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: Cicha cisza ... 29.03.06, 11:24 cover_wielki napisał: Trzeba zapomniec o wiośnie co wszystko radośnie... teraz będzie pora mokra > zimna i dupiata i pora sucha goraca ale krótka - Napewno nie :))) Deszcz niech sobie pada.Przynajmniej posprząta to,co zostało po stopionym śniegu. A gdy "Wiosna buchnie majem,cały świat się majem stanie" :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma można pohałasować? 29.03.06, 20:26 clips.interia.pl/index.html?id=13881# Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: można pohałasować? 31.03.06, 18:12 można byle nie do późnych godzin rannych .... i jakos tak żeby hałas był artykułowany, znaczy się np clip bo taki z młota pneumatycznego to raczej nie.. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: można pohałasować? 31.03.06, 21:24 ptaki nie pytają od rana samego pięknie śpiewają:) przyrodnik.grafinet.com.pl/spiew.html Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 01.06.06, 23:28 życzę zatem snów baśniowych:) dobranoc... Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 04.06.06, 21:02 deszcz kołysanki na parapecie wygrywa.. Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:31 Gra i gra...umiaru nie zna. Na dodatek fałszuje momentami...;) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:39 a przycisku z wyłącznikiem ..brak!:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 05.06.06, 14:46 ..bateria słaba?..czy jak bo nic nie słucha! Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 06.06.06, 22:42 no coś Ty, teraz wstawać?..czas powoli poduszeczkę poprawiać:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Cicha cisza ... 06.06.06, 23:56 "Z monoklem w oku, w podróż do wód Ze śpiewem opon po nitkach dróg W salach lustrzanych po świt, blady świt wielki bal. Białym latawcem w górę do gwiazd Chmurką z dmuchawca do ptasich gniazd Może jutro, lecz dziś, dziś wszystko mam. Niezmiennie kołysz mnie Bezsennie kołysz mnie Za ścianą pijany świat w koło kręci się Niezmiennie kołysz mnie Bezsennie kołysz mnie W różowy, tęczowy niesiony wiatrem mknie Lekki łabędzi puch W nim ja... Niezmiennie kołysz mnie... Bezsennie kołysz mnie..." Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Cicha cisza ... 04.08.06, 09:20 cover_wielki napisał: > ...w koło, deszcz se siąpi, rzeki wzbierają szara szarość do okoła. ...poduszeczka na sen woła?;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Cicha cisza ... 23.05.07, 14:02 halina501 napisała: > Jak wszystko.Jak mgnienie oka. Takie mgnące oko...ciekawa rzecz;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: a policzyć 24.05.07, 06:45 jeśli mgnienia podobne do tików, może i niełatwo "17 wiosennych tików" hhheh... Odpowiedz Link Zgłoś