wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:06 Ja jestem grzeczna dziewczynka hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:07 A Ty gdzie sie podziewałas?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:10 Bylam w klasztorze...ale mnie wyrzucili hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:11 > Bylam w klasztorze...ale mnie wyrzucili hehehehe gooopia ...wracaj do nich i przepros;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:13 To ja myslalam ze sie cieszysz ze jestem...a tu prosze jakie slowa...idz i nie wracaj :)))) nezja napisała: gooopia ...wracaj do nich i przepros;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:21 Nie bądż goopia:) Nie wracaj. Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:08 Cześć dziewuszki.Jak to nie ma z kim,a ja? Ja nawet niegrzeczna jestem.Tylko nie wiem czy mój komp mi pozwoli porozrabiać,być może znowu mnie wyrzuci:( Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:10 girl , wróciłas, mow jak było;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:19 nezja napisała: > girl , wróciłas, mow jak było;-))) Odjazdowo.Gorąco polecam,choć jak dla mnie stanowczo za ciepło:) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:22 Moga tu sie wypowiadac tylko niegrzeczne dziewczynki czy niegrzeczne chlopcyki tez?Bo jak nie to ja moge sie wlasnorecznie usunac znaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:28 Chłopcyki tez mogą. Tylko chyba dziewczynki uciekły:( Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:30 Wiec nie pozostaje nic innego jak samogwalt,dokonany na butelce piwa,skoro dziewcynka co to niby taka rozrabiara jezd,uciekla gdzie pieprz rosnie.Ot,obiecanki cacanki... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:33 To może przelej piffffko do szkła:) Coby Cię ta butelka nie kusiła:) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:30 Ależ nie narzekaj...jak nie ma z kim:)) Witajcie:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:33 Khinga masz @:) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:38 Nie zrobimy pewnie dyskoteki bo jutro panny marianny ida sie podniecac praca,ale moze w nastepny weekend disco wypali jak nic.Zaczynam chyba zbierac skrzynki wypelnione piwem... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:39 Mam nadzieję,ze nie mówisz o disco polo:) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:40 Ja tam lubię disco polo:)) Idę na pocztę:) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:41 Tylko weż latarkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:49 I nie daj sie pogryzc inteligentnym psom-rottweilerom,pilnujacym pocztowej placówki... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:50 Chyba już ją pogryzły,bo "wcieło" nam Khingę:( Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:04 Psów rzeczywiście nie było,ale nie mówiłaś,ze Zenek pod drzwiami leży:) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:07 Dobierał się do mnie,więc skasowałam go :P Cham!! Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:09 To trzeba było tak od razu.A coś mi się jednak wydoawało,ze juz nie żyje:) Pójdź,sprawdź.Ja sie boję. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:37 Nie tylko za rękę :PPP Teraz chodźmy do Ciebie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:55 Tak to jezd jak sie babolek po nocy wlóczy bez jakiegos porzadnego goryla na smyczy... Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:56 Żyję:)) Poradziłam sobie sama:))..jak we wszystkim:) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:09 No to pogratulowac radzenia sobie samej we wszystkim.Jeszcze tylko powzdychac do prawdziwej milosci,kogos milego w domu,odlozyc na bok wibrator i isc spac. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:11 Wibratora nie posiadam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:13 No cóz,to tylko wspólczuc.Paluszek,paluszkiem,ale co ja ci tam bede tlumaczyl jak ty sama i tak bardziej doswiadczona.Przez zycie naturalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:39 No,ale dziękuję za cenne rady:)) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:27 Czy to znowu Zenek Cię napadł? A wydawał się nieżywy:) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:29 Cicho byyyc!Zenek nadal spi,pod tymi samymi drzwiami i na tej samej wycieraczce. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:38 Echhhh....Zenek martwy:) Dzwoniłam do zakładu pogrzebowego :P Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 20:44 to dawaj malenka Odpowiedz Link Zgłoś