rydzyk.tadeusz 12.05.06, 17:17 Coś bes sęsu naPiSać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annabellee1 Re: Cienszko 16.05.06, 08:51 Szkond! Asz tu szame szenszowne oszobisztosci szom. Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re:Letko 26.06.06, 14:33 ciezko chodzic raczej 35 stopni tego tam na C, pisac lekko klimatycznie mozna Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: tadeusz 19.07.06, 09:11 chyba nie dycha, gdyz zadza wladzy mu cialo rozpycha kicha tadziu, kicha;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: tadeusz 19.07.06, 19:48 dycha tu, tam dycha, na serwis tadeusz uściubi... Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: tadeusz 05.08.06, 08:21 Tadeuszki lubiom muszki. W butelce,słyszałam.. Odpowiedz Link Zgłoś
mesty8 Re: tadeusz 11.08.06, 00:09 rydzyk to rudeńki jak ta jarzębina na parkingu. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: tadeusz 13.08.06, 15:11 i maj i bach i rydzyk - jakie to piekne i dobre. Odpowiedz Link Zgłoś