12.05.06, 17:17
Coś bes sęsu naPiSać
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Cienszko 15.05.06, 12:46
      Ytom!
      • annabellee1 Re: Cienszko 16.05.06, 08:51
        Szkond!
        Asz tu szame szenszowne oszobisztosci szom.
        • viki2lav Re: Cienszko 15.06.06, 11:45
          pisze wiec kura pazurem
          • viki2lav Re:Letko 26.06.06, 14:33
            ciezko chodzic raczej 35 stopni tego tam na C, pisac lekko klimatycznie mozna
    • mary.austin tadeusz 13.07.06, 11:03
      dychasz jeszcze??? daj pyska!
      • viki2lav Re: tadeusz 19.07.06, 09:11
        chyba nie dycha, gdyz zadza wladzy mu cialo rozpycha
        kicha tadziu, kicha;-)
        • mary.austin Re: tadeusz 19.07.06, 19:48
          dycha tu, tam dycha, na serwis tadeusz uściubi...
          • patchwork30 Re: tadeusz 19.07.06, 21:14
            cmokniecie tadeusza rydzyka nie wzrusza
            • zielonamysz Re: tadeusz 05.08.06, 08:21

              Tadeuszki lubiom muszki. W butelce,słyszałam..
              • mesty8 Re: tadeusz 09.08.06, 23:10
                skórzany pasek
                • zielonamysz Re: tadeusz 10.08.06, 20:17
                  pasek to Chryzostom
                  • patchwork30 Re: tadeusz 10.08.06, 22:17
                    z tom kryzom to tadeusz rydzyk
                    • mesty8 Re: tadeusz 11.08.06, 00:09
                      rydzyk to rudeńki jak ta jarzębina na parkingu.
                      • mary.austin Re: tadeusz 12.08.06, 12:15
                        na parkingu majbach jaka piękna sztuka
                        • zielonamysz Re: tadeusz 13.08.06, 15:11
                          i maj i bach i rydzyk - jakie to piekne i dobre.
                          • viki2lav Re: tadeusz 16.08.06, 12:57
                            pareo zostalo czyjes
                            • annabellee1 Re: tadeusz 19.08.06, 09:33
                              Pa rheo!
                            • mary.austin Re: tadeusz 19.08.06, 10:31
                              oo oo dwieparyo
                              czyje to?
                              • viki2lav Re: tadeusz 19.08.06, 12:26
                                wiem ale nie.................napisze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka