remik_3
12.06.06, 15:32
przybywam po dosc dlugiej nieobecnosc, bardzo dlugiej
witam wszystkich, ktorych znalem wczesniej (chociaz nikogo nie widze ze
starej ekipy, ale moze maja inne nicki, ja zreszta tez mam nowy ;)) i tych
ktorych nie znam, ale mam nadzieje poznac
:)