Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

12.06.06, 15:32
przybywam po dosc dlugiej nieobecnosc, bardzo dlugiej


witam wszystkich, ktorych znalem wczesniej (chociaz nikogo nie widze ze
starej ekipy, ale moze maja inne nicki, ja zreszta tez mam nowy ;)) i tych
ktorych nie znam, ale mam nadzieje poznac

:)
Obserwuj wątek
    • domisku_21 Re: witam wszystkich 12.06.06, 19:59
      :)
      • wredna.suka Re: witam wszystkich 12.06.06, 20:00
        :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka