Dodaj do ulubionych

Bez uczucia

22.06.06, 11:08
Zastanawiam się czy wielu z was zdecydowałoby się na coś takiego jak czysty
układ. Związkiem nie da się tego nazwać, po prostu układ, czysty seks i tyle.
Co myślicie o dziewczynie która się decyduje na coś takiego? Jakie powody
wami kierują że wchodzicie w taki układ? A wy dziewczyny, byłyście może
kiedyś w czymś takim? Jak się czułyście?
Obserwuj wątek
    • pomysl.po.wypiciu Re: Bez uczucia 22.06.06, 12:48
      czy masz na mysli tzw fucking friendship? czyli znajomosc/przyjazn plus seks?
      mysle ze niektorym to odpowiada trzeba tylko uwazac zeby nie przeszlo to w cos
      glebszego :) mysle ze jest ok
    • fartmen Re: Bez uczucia 22.06.06, 14:13
      Temat jest trudny. Nie mam takich doświadczeń więc moja opinia nie jest wyrocznią.

      Moim zdaniem jeśli obie strony świadomie (ze wszystkimi konsekwencjami)
      akceptują taki układ to zapewne wszystko jest ok. Dla mnie jest to czyste wtedy
      w 100%

      Jednak sama musisz podjąć tą decyzję, a nie sugerować się opinią forumowiczów.
      • agni82 Re: Bez uczucia 22.06.06, 14:30
        Ja decyzję już podjęłam jestem po prostu ciekawa takich doświadczeń i zdania
        innych osób. Nie uzależniam swoich wyborów od zdania innych ludzi. :) Choć
        opinii i dobrych rad chętnie wysłuchuje i biorę pod rozwagę.
        • show_must_go_ona Re: Bez uczucia 22.06.06, 14:37
          jeżeli obie osoby są świadome swojej decyzji i wiedzą, czego chcą to ok
          ale jeżeli dla jednej z nich jest to próba osiągnięcia czegoś więcej (na
          zasadzie najpierw seks, a potem uczucie), to nie polecałabym :)
    • masyl81 Re: Bez uczucia 22.06.06, 20:41
      czym się kierują? seks jest porttrzebny dorosłym ludziom. ni ema co ukrywać.
      jeśli więc ni emają stałego partnera, którego kochają a jest ktoś kogo
      obdarzają zaufaniem - bo z pewnośćia w mniejszym bądź większym stopniu
      obdarzają - to dlaczego by nie korzystać?
    • tapatik Nie.... 12.07.06, 15:29
      Tak zwany seks bez zobowiązań nie pasi mi i tyle.
      • altu Re: Nie.... 12.07.06, 16:01
        tia.. nawet krótki związek, ale musi chociaż namiastka uczucia być.
        tak już mam..
        i tyle..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka