maximilianna Re: Boris Vian 23.06.06, 00:20 piana złudzeń napluję na Wasze groby Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Boris Vian 23.06.06, 08:47 Super jest. Osobnik Śrubć, technicznie uzdolniony mnie ujal, czemus. Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Boris Vian 23.06.06, 13:36 pokuty Klaudiusza Leonka ale Chloe umarła a później dziewczynki uruchomiły gilotynę, co nażarła sie rekina to mię inspiruje do założenia wątku na Liście a na forum o marzeniach: dymać Miedziankę Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Boris Vian 23.06.06, 14:54 Ksiadz Malyjanio ja kochal sercem jak pamietam. Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Boris Vian 01.07.06, 15:10 pięknie się modlił bardzo pobożny Ksiądz Małyjanio Odpowiedz Link Zgłoś