Dodaj do ulubionych

Boris Vian

22.06.06, 23:03
Obserwuj wątek
    • mateuszwierzbicki Re: Boris Vian 22.06.06, 23:06
      ,,Jesien w Pekinie" :)
      • maximilianna Re: Boris Vian 23.06.06, 00:20
        piana złudzeń
        napluję na Wasze groby
        • brezly Re: Boris Vian 23.06.06, 08:47
          Super jest. Osobnik Śrubć, technicznie uzdolniony mnie ujal, czemus.
          • tempe Re: Boris Vian 23.06.06, 13:36
            pokuty Klaudiusza Leonka

            ale Chloe umarła a później dziewczynki uruchomiły gilotynę, co nażarła sie rekina
            to mię inspiruje do założenia wątku na Liście
            a na forum o marzeniach: dymać Miedziankę
            • brezly Re: Boris Vian 23.06.06, 14:54
              Ksiadz Malyjanio ja kochal sercem jak pamietam.
              • tempe Re: Boris Vian 01.07.06, 15:10
                pięknie się modlił bardzo pobożny Ksiądz Małyjanio

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka