0nly 02.02.03, 05:48 .......dziela sie zaczela, a wy jak zwykle odpoczywacie, Tuptusie.......... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: haha Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.nwrk.east.verizon.net 02.02.03, 05:53 nie wszyscy... haha Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 05:55 no w sumie nie wyglada na to zebys sie robota wlasnie przemeczal....... only......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.nwrk.east.verizon.net 02.02.03, 05:57 fakt, teraz robotą się nie przemęczam w koncu jest łykend Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 06:00 skonczylo ci sie picie ze robisz end-łyk..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.nwrk.east.verizon.net 02.02.03, 06:03 tfu tfu... nawet tak nie myśl... jaki koniec picia? łykend oznacza, że pijąc musisz zrobić przerwę na nabranie powietrza czyli musisz mieć koniec łyku... Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 06:08 czyli ze normalnie pijemy w dni powszednie nie przerywajac lykow......... oj, to najlepiej przez slomke pic........a na plecach nosic kanister z piwem chlodzonym....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.nwrk.east.verizon.net 02.02.03, 06:11 kanister na plecach to jest stare rozwiązanie teraz wszędzie możesz sobie zamówić rurociąg z gorzelni lub browaru w domu kranik i... na zdrowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 07:55 Wcale nie odpoczywam - ganiam bałagan, tylko że z przerwami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pom Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 08:03 Słyszę od rana dzwony w kościele. Dzień dobry... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 08:09 Dzień dobry! Dzwony już od lat nie robią na mnie żadnego wrażenia. Na bałaganie też zreszta nie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pom Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 09:24 Ciekawe, czy by nie robiły, jakby dzwony z kościoła 50m obok, informowały Ciebie o każdym kwadransie, pełnych godzinach, nieszporach, sumach, rekolekcjach..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 09:38 Pom, to co mówisz jest straszne! Rzeczywiście, nie wyobrażam sobie, jakbym to zniosła. Toż nierwicy można się nabawić przy takich dzwonach :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pom Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 09:45 Jako że budownictwo sakralne kwitło zawsze, od tego roku mieszkam własnie w takich warunkach.:) To, że po drugiej stroni mam tory kolejowe, to pikuś - lubię pociągi, takie wrażenie, że mogę wsiąść w każdej chwili i jechać w siną dal, zresztą, to jest jakieś 200m dalej. O! 3 kwadranse minęły... bam! bam! bam! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 10:01 W sumie ma to swoje pozytywne strony. Nie musisz np. stale zerkać na zegarek, gotując np. ziemniaki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pom Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 10:17 No i mam pobudkę za darmo! Kot miauczący plus dzwony - zauważyłaś, o której wstałam dziś? :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: Witam w tem nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 10:22 .... dzielny poranek...:))) Nie wyspałam się.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Witam w tem nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 10:30 Wcale się nie dziwię. To pewnie dlatego, że do późnej nocy byłaś wściekła. randia_ napisała: > .... dzielny poranek...:))) > Nie wyspałam się.... Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: Witam w tem nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 10:37 Ano byłam Maryjko i jeszcze wstałam cuit zła.. :))) Ale dzionek jest ładny i na spacerek może później pójdę... :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Witam w tem nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 10:52 Nie ma to jak odreagować na spacerku, waląc śnieżkami w obiekt irytacji :)) Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: Witam w tem nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 11:02 Lepiej zeby obiekt irytacji zszedł mi z oczu, bo mogę niechcący czy innym trafić w niego........ nie, śnieżką...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 10:27 A jakże, widziałam! Do tej pory nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, choć te dzwony nieco w nim zamieszały. Ale ogólnie - jesteś zadowolona ze zmiany? Bo jeśli tak, to i dzwonom dasz radę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pom Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.02.03, 10:36 Zmiana Maryjko jest tymczasowa. Tam, gdzie będę mieszkać, dopiero robią konstrukcję dachu... Mam nadzieję na jesień się wprowadzić dopiero. Jestem na etapie projektowania ścianek działowch.:) Odpowiedz Link Zgłoś
martucha_ Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 10:42 same dzwony to jeszcze nic. kiedys mialam przyjemnosc spedzic wakacje u wuja, ktory mieszka w dosc oryginalnym miejscu. po prawej stronie bloku, w ktorym mieszka stoi cerkiew, gdzie zaczynaja walic w dzwony o godzinie 5.30, z lewej strony bloku stoi meczet, i muezzin zaczyna sie drzec z minaretu o godzinie 5.00. i co pol godziny tak, jak nie dzwonym to muezzin. musialam to zniesc przez 2 tygodnie. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 10:46 Martuś to już wiem, skąd u ciebie tiki nerwowe...:))))))) Buziak kochanie..:)* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.arcor-ip.net 02.02.03, 14:25 Dopiero teraz zauważyłem że niechcący zdublowałąem wątek o niedzieli. No ale i moja niedziela też ładna więc nie będzie chyba konfliktu pokoleń z Only... Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 14:34 plagiaciarz, plagiaciarz......O! :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.246.154.169.tisdip.tiscali.de 02.02.03, 14:36 Albo odwołasz tego plagiaciarza,albo nie będzie już nigdy kobylaka-gratis. No,to jak?Plagiaciarz czy tylko przypadkiem tak,hę? Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 14:39 ooooooo....... no to nie o tobie bylo tylko o tym karylonie co plagiatowal dzwony koscielne........... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.arcor-ip.net 02.02.03, 14:45 Jakoś tak podejrzewałem że ty jednak rozsądna dziewczyna jezdeś, córeczko,wiedziałem,tak co ja i nie plagiator.no. Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 14:47 no to kiedy ten gratisowy koniaczek jakby?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. IP: *.arcor-ip.net 02.02.03, 14:53 Ja tam mam,tylko ciebie tu nie ma,jak będzie córa to i kobylaczek się znajdzie,czy mam ci pocztą lotniczą podesłać? Odpowiedz Link Zgłoś
0nly Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeee............. 02.02.03, 14:55 no, no, moze byc i lotnicza, jakakolwiek oby szzzzzzzyyyyyyybkoooo...... Odpowiedz Link Zgłoś