Dodaj do ulubionych

czy wypada....

18.08.06, 11:32
mężatce iść jako osoba towarzysząca na wesele z kolegą męża?
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: czy wypada.... 18.08.06, 11:33
      iwia napisała:

      > mężatce iść jako osoba towarzysząca na wesele z kolegą męża?

      absolutnie nie,wybij to sobie z głowy jawnogrzesznico !
      • menk.a Re: czy wypada.... 18.08.06, 11:35
        Schizoostom, złota czcionka za ten post!;))))) aż Cię uściskam, pójdź w me
        ramiona;)
    • be.em Re: czy wypada.... 18.08.06, 11:34
      hmm.. pytanie co kolega męża będzie robił w trakcie upojenia alkoholowego z
      mężatką;) ewentualnie w przypadku gdy nie pije czego nie zrobi, na co męzatka
      by liczyła;) jesli jednak oba powyzsze przypadki w grę nie wchodzą to po co
      iść? lepiej w domu siedzieć;)
      • wietka Re: czy wypada.... 18.08.06, 12:00
        a kolega męża przystojny? :)
        • iwia Re: czy wypada.... 18.08.06, 12:27
          To jest przyjaciel mojego męża. Nieatrakcyjny, przeciętny. Ale nie o to tu
          chodzi. Zaskoczona i jednocześnie zła na mojego mężą,że zgodził się, że nie
          widzi żadnego problemu w tym, żebym poszła z jego kolegą na to wesele (pytał go
          wcześniej o zgodę). Zgodziłam się, bo naprawdę nie miał z kim iść. Ale potem po
          przemyśleniu sprawy doszłam do wnisku,że do cholery co ja jestem jakaś
          wypożyczalnia?! Wkurzyłam się, że mąż nie wyraził sprzeciwu itp. I zastanawiam
          jak to zrobić żeby nie iść.
          • inka113 Re: czy wypada.... 18.08.06, 12:29
            jesli maz Cie "wypozycza" to wdziej ladna kiecke i baw sie dobrze :))
            • wietka Re: czy wypada.... 18.08.06, 12:33
              jedz, pij , tancz i korzystaj z życia :)
              I to wszystko za zgodą męża, no, no...
              • hubertw22 Re: czy wypada.... 18.08.06, 12:41
                Najlepiej to puknij męża w czułko i powiedz, idź ty sobie z tym kolega sam. Ale
                on dba o Ciebie...pyta Cię na końcu.
    • szubrawiec76 Re: czy wypada.... 18.08.06, 13:10
      a chata będzie pusta :))

      .. zrób jak uważasz.
      • wietka Re: czy wypada.... 18.08.06, 13:12
        i może o to właśnie chodziło? ;)
      • iwia Re: czy wypada.... 18.08.06, 13:19
        kurcze, na to nie wpadałam
    • t-800 Re: czy wypada.... 18.08.06, 13:14
      Według mnie niekoniecznie. ;-]
      • be.em oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:18
        może miły mąż ma miłego kolegę i chciał swojej miłej żonie sprawić miłą
        niespodziankę? :)
        • wietka Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:21
          a świstak siedzi i zawija ...;))
          • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:22
            ależ Ty okrutna jesteś wietka;) moja krew! ;)
            • wietka Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:23
              znająca życie jestem... znaczy doświadczona :)
              • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:26
                znaczy się zeszla z drogi cnoty? :)
            • szubrawiec76 Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:24
              "braterstwo jajników" :))

              nie mogłem się powstrzymać :)
              • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:25
                nie powstrzymuj się - to nie zdrowe jest;)
                • wietka Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:28
                  i co Szubrawiec, ulżyło? :)
                  • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:28
                    zapewne:)
                    • szubrawiec76 Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:32
                      wytrzymam... spotkam którąś koleżankę to sobie ulżę :))
                      • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:34
                        kolezanki Ci w tym pomagają..? ;) straszne...:) polecam Prostamol uno;)
                        • szubrawiec76 Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:39
                          dzięki.. zawsze można liczyć albo na łóżko albo na nóż w plecy od be.em :)))
                          • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 13:41
                            nóż w plecy...? :) no wiesz..? ja Cię uwielbiam szalenie, ołtarze stawiam,
                            wzdycham i cała ta reszta, a Ty... :))))
                            • szubrawiec76 Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 14:10
                              zamiast w takim razie rytualnego zabójstwa na tych ołtarzach.. poproszę tą całą resztę :)))
                              • be.em Re: oj doszukujecie się... :) 18.08.06, 14:19
                                wzdychanie czy takie tam ruchy..? ;)))
    • bettina75 Re: czy wypada.... 18.08.06, 13:40
      Iwia, nie szczypaj sie, jak masz pozwolenie uzywaj zycia, udanej zabawy:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka