Dodaj do ulubionych

w końcu się wyspałam

19.09.06, 07:42
mam dobry humor i pozytywne nastawienie do świata:))
Obserwuj wątek
    • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 07:43
      Dzień dobry Ślimaczku;)))
      • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 07:46
        Dzień dobry Asieńko:)
        • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 07:48
          ja też sie dzis wreszcie wyspalam;) widać ze Asie maja ze soba cos wspólnego;)
          • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:01
            Chyba tak, jaki masz zodiak?
            • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:02
              lew a Ty?
              • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:03
                skorpion, myślę że dobrze się dogadamy lwy są ok:)
                • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:07
                  no oczywiście ze lwy sa ok;)))
                  ja osobiscie nie wierze w zodiaki, horoskopy i inne ale bedzie ok!
                  • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:09
                    ja też w to nie wierzę za specjalnie,
                    wiesz co Kicia i ja mamy tę samą datę urodzin, tylko rocznik nie ten sam:)
                    • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:13
                      no co Ty? to fajnie macie;) ja z moim bliskim kolegom mamy urodziny dzien po
                      dniu;) on 9 a ja 10;)))
    • skorpionica11 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:34
      To ty ile musisz godzin spac aby sie w pelni wyspac??
      • aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:36
        ja czy Asia?
        bo ja musze tak z 10
      • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:44
        Skorpi w pracy spędzam od 10 do 12 godzin potem prawie 2 godz. w autobusie.
        Zwykle sypiam od 4 do 5 godzin.
        • skorpionica11 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:48
          zauwazyłam ze długa pracujesz ;)) <bidulko>
          a te 5 godzin snu to chyba kwestia przyzwyczajenia :-D
          • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:48
            no inaczej się nie da
          • slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:49
            a teraz pa,pa
            zmykam praca wzywa:)
    • skorpionica11 milej pracki narka 19.09.06, 08:57
      :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka