slimaczek14 19.09.06, 07:42 mam dobry humor i pozytywne nastawienie do świata:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 07:48 ja też sie dzis wreszcie wyspalam;) widać ze Asie maja ze soba cos wspólnego;) Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:01 Chyba tak, jaki masz zodiak? Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:03 skorpion, myślę że dobrze się dogadamy lwy są ok:) Odpowiedz Link Zgłoś
aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:07 no oczywiście ze lwy sa ok;))) ja osobiscie nie wierze w zodiaki, horoskopy i inne ale bedzie ok! Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:09 ja też w to nie wierzę za specjalnie, wiesz co Kicia i ja mamy tę samą datę urodzin, tylko rocznik nie ten sam:) Odpowiedz Link Zgłoś
aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:13 no co Ty? to fajnie macie;) ja z moim bliskim kolegom mamy urodziny dzien po dniu;) on 9 a ja 10;))) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:34 To ty ile musisz godzin spac aby sie w pelni wyspac?? Odpowiedz Link Zgłoś
aashenta Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:36 ja czy Asia? bo ja musze tak z 10 Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:44 Skorpi w pracy spędzam od 10 do 12 godzin potem prawie 2 godz. w autobusie. Zwykle sypiam od 4 do 5 godzin. Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:48 zauwazyłam ze długa pracujesz ;)) <bidulko> a te 5 godzin snu to chyba kwestia przyzwyczajenia :-D Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: w końcu się wyspałam 19.09.06, 08:49 a teraz pa,pa zmykam praca wzywa:) Odpowiedz Link Zgłoś