goha66 10.10.06, 19:05 melduję posłusznie że Inga urodziła chłopczyka, 2,94 kg, 52 cm ...:) gratulacje Inga, gratulacje Marcin :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
whonda Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 19:44 Ojej! Co za radść! Ja również dołączam się do gratulacji! Całuski dla małego motocyklisty;) Odpowiedz Link Zgłoś
malagocha79 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 19:49 gratulacje !!! dużo zdrówka, mnóstwa radości i pociechy z pociechy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:08 Również dołączam gratulacje i duuużo uśmiechów!!! Niech sie zdrowo chowa i radości rodzicom dodaje !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jagdam Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:42 No, proszę... jak jeszcze powiecie, że o 10.10, to już będzie wiadomo, że zaplanowane:))) Pozdrowienia dla rodziców i maleństwa, ja wiem co was czeka (rodzice):)))) same przyjemności.... Odpowiedz Link Zgłoś
m0jo !!! GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:46 :D Cudowna wiadomosc ;))) GRATULUJEMY RODZICOM :) Odpowiedz Link Zgłoś
japoniec49 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 21:29 Gratulacje dla rodzicow i szczescia dla malucha, niech sie zdrowo chowa:) Odpowiedz Link Zgłoś
anque Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 21:50 oooo :) serdeczne gratulacje dla dzielnej mamy i bobaska :) dla tatusia również :) Odpowiedz Link Zgłoś
domino3311 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 23:22 Serdeczne gratulacje. Następny mały moto między nami(((-; Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
jacues Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 07:51 ja tez przylaczam sie do gratulacji. Mamie zycze dodatkowo szybkiego powrotu do formy. Odpowiedz Link Zgłoś
motograss Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 08:23 duuużo szczęścia, zdrówka i radości! gratulacje!:) Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:01 ja takoż gratuluje!!!!!!!!! może wklej jakies fotki jak dojdziesz do siebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
schwarzerkater Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:24 To jest powod do dumy! Wszystkiego najlepszego dla mamy i dzidziusia! Odpowiedz Link Zgłoś
yamasz Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:44 gratuluje oczywiście. Pozdrawiam i wytrwałości życze. :) :::Puści klamę, ruszy i na horyzoncie zniknie::: Odpowiedz Link Zgłoś
cruk Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 16:21 usciski dla Szanownego Starszego brata - Borysa! Inga trzymaj sie! Chlopaki, Mame na rece raz raz raz raz! Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: GRATULACJE !!! 12.10.06, 10:37 :) szanowny Młodsz Brat Borysa ma na imię Mikołaj :) przed chwilą rozmawiałam z Ingą przez komóreczkę - zbiera się dzielnie, chce na weekend wyjść juz do domu - bardzo gorąco Was wszyskie pozdrawia i dziękuje za ciepłe słowa dla niej i rodziny :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosiasv Re: GRATULACJE !!! 12.10.06, 11:04 Oczywiście dołączam się do gratulacji:) Odpowiedz Link Zgłoś
aprilia33 Re: GRATULACJE !!! 17.10.06, 23:23 Bardzo,ale to bardzo dziękuję za życzenia kochani! Jesteśmy cali i zdrowi i bardzo serdecznie Was pozdrawiamy. Odpowiedz Link Zgłoś
violiksuza Re: GRATULACJE !!! 25.10.06, 09:58 Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia. Serdeczne gratulacje z okazji powiększenia się rodzinki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: GRATULACJE !!! 19.10.06, 22:11 Gratuluję i trzymam kciuki za bezsenne noce. Mały będzie jeździł na HD, to pewne. Leo Odpowiedz Link Zgłoś
cruk Re: GRATULACJE !!! 24.10.06, 20:37 oj tam od razu bezsenne, to jakies plotki sa :-) /PS. chociaz znam osoby ktore byly w ciezkim szoku ze noworodka karmi sie w nocy - szok testowaly na wlasnym dziecku, probujac je zmeczyc w dzien by spalo w nocy, dziecko mialo niecaly tydzien, ale bidakom ktos wytlumaczyl ze maja NORMALNE dziecko, a stare konie i nawet wyksztalcone hmmm...e, moj Pit przez pierwsze pol roku spal od 23/23:30 do 5-6 rano ciurkiem :-)dalismy rade/ Odpowiedz Link Zgłoś
kasia.jos Re: GRATULACJE !!! 24.10.06, 20:41 Ja rowniez przylaczam sie do gratulacji!!! :) Niech malenstwo rosnie szybko i zdrowo!! Odpowiedz Link Zgłoś