Dodaj do ulubionych

GRATULACJE !!!

10.10.06, 19:05
melduję posłusznie że Inga urodziła chłopczyka, 2,94 kg, 52 cm ...:)
gratulacje Inga, gratulacje Marcin :D
Obserwuj wątek
    • whonda Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 19:44
      Ojej! Co za radść! Ja również dołączam się do gratulacji! Całuski dla małego
      motocyklisty;)
    • malagocha79 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 19:49

      gratulacje !!! dużo zdrówka, mnóstwa radości i pociechy z pociechy !!!
    • arsinoe73 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:08
      Również dołączam gratulacje i duuużo uśmiechów!!! Niech sie zdrowo chowa i
      radości rodzicom dodaje !!!!!!!
    • vidlak77 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:12
      dolaczam sie: Serdeczne Gratulacje
      • jagdam Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:42
        No, proszę... jak jeszcze powiecie, że o 10.10, to już będzie wiadomo, że
        zaplanowane:)))
        Pozdrowienia dla rodziców i maleństwa, ja wiem co was czeka (rodzice):)))) same
        przyjemności....
    • m0jo !!! GRATULACJE !!! 10.10.06, 20:46
      :D Cudowna wiadomosc ;))) GRATULUJEMY RODZICOM :)
    • japoniec49 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 21:29
      Gratulacje dla rodzicow i szczescia dla malucha, niech sie zdrowo chowa:)
    • anque Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 21:50
      oooo :)

      serdeczne gratulacje dla dzielnej mamy i bobaska :) dla tatusia również :)
    • domino3311 Re: GRATULACJE !!! 10.10.06, 23:22
      Serdeczne gratulacje.
      Następny mały moto między nami(((-;

      Pozdr.
      • jacues Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 07:51
        ja tez przylaczam sie do gratulacji. Mamie zycze dodatkowo szybkiego powrotu
        do formy.
    • motograss Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 08:23
      duuużo szczęścia, zdrówka i radości! gratulacje!:)
      • reggie85 Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:01
        ja takoż gratuluje!!!!!!!!!
        może wklej jakies fotki jak dojdziesz do siebie :)
        • schwarzerkater Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:24
          To jest powod do dumy! Wszystkiego najlepszego dla mamy i dzidziusia!
          • yamasz Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 11:44
            gratuluje oczywiście.
            Pozdrawiam i wytrwałości życze. :)
            :::Puści klamę, ruszy i na horyzoncie zniknie:::
    • cruk Re: GRATULACJE !!! 11.10.06, 16:21
      usciski dla Szanownego Starszego brata - Borysa!

      Inga trzymaj sie!
      Chlopaki, Mame na rece raz raz raz raz!
      • goha66 Re: GRATULACJE !!! 12.10.06, 10:37
        :) szanowny Młodsz Brat Borysa ma na imię Mikołaj :)
        przed chwilą rozmawiałam z Ingą przez komóreczkę - zbiera się dzielnie, chce na
        weekend wyjść juz do domu - bardzo gorąco Was wszyskie pozdrawia i dziękuje za
        ciepłe słowa dla niej i rodziny :)
    • gosiasv Re: GRATULACJE !!! 12.10.06, 11:04
      Oczywiście dołączam się do gratulacji:)
      • aprilia33 Re: GRATULACJE !!! 17.10.06, 23:23
        Bardzo,ale to bardzo dziękuję za życzenia kochani!
        Jesteśmy cali i zdrowi i bardzo serdecznie Was pozdrawiamy.
        • violiksuza Re: GRATULACJE !!! 25.10.06, 09:58
          Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i
          ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam -
          odkrywania nowych uroków wspólnego życia. Serdeczne gratulacje z okazji
          powiększenia się rodzinki!!!
    • izetta Re: GRATULACJE !!! 18.10.06, 08:27
      ja również gratuluję :)
    • 1_leo Re: GRATULACJE !!! 19.10.06, 22:11
      Gratuluję i trzymam kciuki za bezsenne noce.
      Mały będzie jeździł na HD, to pewne.

      Leo
      • cruk Re: GRATULACJE !!! 24.10.06, 20:37
        oj tam od razu bezsenne, to jakies plotki sa :-)

        /PS. chociaz znam osoby ktore byly w ciezkim szoku ze noworodka karmi sie w nocy
        - szok testowaly na wlasnym dziecku, probujac je zmeczyc w dzien by spalo w
        nocy, dziecko mialo niecaly tydzien, ale bidakom ktos wytlumaczyl ze maja
        NORMALNE dziecko, a stare konie i nawet wyksztalcone hmmm...e, moj Pit przez
        pierwsze pol roku spal od 23/23:30 do 5-6 rano ciurkiem :-)dalismy rade/
    • kasia.jos Re: GRATULACJE !!! 24.10.06, 20:41
      Ja rowniez przylaczam sie do gratulacji!!! :)
      Niech malenstwo rosnie szybko i zdrowo!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka