Dodaj do ulubionych

spać mi się chce

14.10.06, 17:42
a właściwie to powinienem czytać Mistrza i Małgorzatę
Obserwuj wątek
    • aanneett Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:43
      czytaj, świetna książka.
      • nekroskop88 Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:43
        opowiadaj
        • aanneett Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:44
          jest mistrz, małgorzata, kot i tramwaj.
          • nekroskop88 Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:52
            kot i tramwaj? to podobna treść jak o psie i pociągu?
            • aanneett Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:53
              przeczytaj :P
              • nekroskop88 Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:56
                ale ona taka gruba...
                jak Ty :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka