nekroskop88 14.10.06, 17:42 a właściwie to powinienem czytać Mistrza i Małgorzatę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aanneett Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:44 jest mistrz, małgorzata, kot i tramwaj. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:52 kot i tramwaj? to podobna treść jak o psie i pociągu? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: spać mi się chce 14.10.06, 17:56 ale ona taka gruba... jak Ty :P Odpowiedz Link Zgłoś