Dodaj do ulubionych

barszczyk w środę :))

25.03.03, 19:25
nastawiam nowy gar :)) wrzuciłam obrane i pokrojone buraki, dodałam uśmiechy
i troszkę przypraw :)) kto skoczy po warzywa pozostałe? i poproszę pamiętać o
ziemniakach i fasolce białej, bo to barszcz ukraiński będzie :))

ps> żeby już nie trzeba było tylko wiosennie-kanapkowo, tylko dodatkowo
wtedy, tak? :))
Obserwuj wątek
    • jtka Re: barszczyk w środę :)) 25.03.03, 20:36
      ufff ja juz fasolkę przyniosłam i do garka wrzuciłam,
      a do tego moje zazipanie dołożyłam;-)))))))))
    • nict1 buraki, fasola i......grzybki :)) 26.03.03, 10:12
      coś jeszcze?
    • nict1 Jtka, Ulatka co z tym barszczem ? :-) 26.03.03, 15:38
      człowiek głodny jak wilk, a tu nawet zupy nie ma :(((((((((((((((((((
      może w starym garze coś sie jeszcze ostało i do jedzenia się nada?
      • jtka Nictusie1 , to przecież ... 26.03.03, 16:27
        Ty tu dzisiaj rządzisz , jak widzę, to czemu od zupki gotowania uciekasz?
        Chodź no szybko do garnuszka, wrzucaj co się nada i zupki pilnuj;-)))
        A my jak wrócimy, zupki zjemy i ocenimy;-)))))
        • nict1 sam gotował nie będę! 26.03.03, 17:09
          sam to chodzę do baru :(((((
          • ulalka Re: sam gotował nie będę! 26.03.03, 17:16
            już odgrzewam :))) czekaj no, a gdzie kapustka włoska? jejejej... masz tu
            kawałeczek babki z kruszonką, zaraz uratuję zupkę i podam :)))
            • ulalka Re: no! już gotowe :))))) 26.03.03, 17:32
              smacznego Nictusku :))))))))))) i zmykam :) do potem :)))
    • jtka Re: barszczyk w środę :)) 26.03.03, 17:41
      zupka pyszna bardzo,
      ja zaraz też spokojnie zasiądę, bo jeszcze tak w przelocie różne rzeczy kończę;-
      )))))
    • nict1 pyyyyyyyyyszneeeeeeee:)))))))))))))))) 26.03.03, 18:42
      wszystko pyszne :-)
      dziekuję :)))))))))))))))))0

      Ula-tko, a czy ten barszcz to mozna gotować w czwartek czy tylko w środę :-)

      p.s. bardzo powazny mam zamiar jutro wypróbować Twój przepis na ukraiński
      barszcz :-)
      • ulalka Re: pyyyyyyyyyszneeeeeeee:)))))))))))))))) 26.03.03, 20:26
        <zarumieniła się wdzięcznie> można gotować każdego dnia, choć skoro Twój
        ulubiony dzień to środa, to może "poprawiaj" nim nastrój w każdy inny dzień,
        Nictusku :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka