lelo_wroc
30.10.06, 23:05
poznam kobiete z Wrocłaia z którą mozna wyskoczyć do kina, teartu na spacer
lub do Pubu pobawić się miłó spędzić czas a co później czas pokaże, która tak
samo jak ja spotrzec piekno tego świata zwłaszcza teraz kiedy ten świat tak
strasznie pędz do przodu, najlepiej co mnie charakteryzuje:
Jestem niepoprawnym optymistą, romantykiem który cieszy się z najmniejszej
drobnostki
Że Jesien maluje tak pieknie kolory na drzewach że mozna poszeleścieć
lisciami , że Zimą śnieg tak fajnie chrupie pod nogami, że Wiosną się
wszystko budzi do życia a że Latem tak bardzo ogrzewa nas słoneczko.
Jestem po nieudanym związku i szczerze mój anons nie służy bym poszukiwał
żony hihi ale nie wykluczam że jesli spotkam kogoś na mojej drodze nie
zakocham się bo cóż znaczy życie bez miłosci.....bez mozliwosci dotkniecia
drugiej osoby .... mieszkam w okolicy Parku szczytnickiego i zawsze
zazdrosciłem starszym osobom trzymającym się za ręce kiedy nie łączy ich już
pożądanie, sexualność lecz to najprawdziwsze uczucie
Chciałbym znów móc powiedzieć Kocham ..... a przedewszystkim to poczuć
cóż kiepski jestem w pisaniu o Sobie chyba lepiej mi wychodzi rozmowa /
dialog więc jesli chcesz mnie poznać napisz moze własnie czekam na E-mail od
Ciebie
a na początek przesyła ogromnego buziaczka wirtualnego :*
Kontakt
lukas770@onet.eu
lub napisz na GG 4452293