Dodaj do ulubionych

dlaczego panie jestescie takie wulgarne?

17.11.01, 18:50
witam,
przyjaciolka polecila mi to forum jako ciekawe i na poziomie. tymczasem po
przeczytaniu kiludziesieciu watkow jestem po prostu zdegustowana. Szczegolnie
razi mnie jezyk i prostactwo pan. Dlaczego zachowujecie sie jak spod latarni?
To przez takie jak wy mezczyzni maja o nas potem fatalna opinie!
Obserwuj wątek
    • Gość: Men Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 18:54
      Dzień dobry, ale zaraz spadam, bo będzie "babska" awantura !!!

      Coś Ty dziewczyno najlepszego zrobiła !:)
      • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 18:56
        Dzien dobry,
        ale czyz nie mam racji? jak kobieta moze publicznie przyznawac sie do zachowan
        jak spod budki z piwem, i to jeszcze takim rynsztokowym jezykiem? A potem sie
        dziwia, ze nie moga poznac nikogo wartosciowego...
    • czort Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 18:57
      a co cie to do jasnej anielki obchodzi? zachowujemy sie jak chcemy, bo za to
      placimy. A ty rob co chcesz, hrabianka sie znalazla, devil jakis
      czort
      • Gość: Men Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 18:58
        czort napisał(a):

        > a co cie to do jasnej anielki obchodzi? zachowujemy sie jak chcemy, bo za to
        > placimy. A ty rob co chcesz, hrabianka sie znalazla, devil jakis
        > czort

        No to teraz brakuje tutaj jeszcze naszej MInki

        • Gość: Mina Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 19:00
          o kurwa, a ta skad sie urwala? na pewno nie z miasta, jak sie podpisuje... te,
          wrazliwa, tys tu na chyt przyszla, zapoznac kawalera?
      • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 18:58
        Bo ja rowniez jestem kobieta, i nie chce byc traktowana tak ja Ty i pozal sie
        Boze Twoje kokezaneczki
        • pomeranka Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:00
          Wiesz... teraz daj nogi za pas, bo jak przyjdzie Samanta...
          Czorciku, oszczędź...
        • czort Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:01
          Mina, na pomoc!!!!!!
          czorcik prosi, jak kogos lubie, to jestem grzeczna, jak nie to nie
          • Gość: Mina Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 19:03
            swoja droga, panienko z miasta (ty w ogole rozumiesz, co znaczy twoj nick?), to
            fajne masz kolezanki, skoro bywaja na tym forum! tu tylko kurwy i alkoholiczki,
            nie zauwazylas?
        • czort Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:04
          Kogo mam oszczedzac? Jakby bylo kogo to bym oszczedzia, ale takie nic?
          Dlaczego Panie jestescie takie wulgarne - pisze, Gracja jedna.
          Potwor sie mnie przestraszyl i poszedl sobie, a ja mam sie bac takiej tu?
          Mam racje kobieto?
    • Gość: niunia Re:do de vill IP: *.opole.dialup.inetia.pl 17.11.01, 19:02
      już Cię kocham, i czekam z piwkiem pod budką, jesteś wynalazkiem nad
      wynalazkami, jeszcze takiego tu nie było
      • czort Re:do Nini 17.11.01, 19:05
        Piekna jestes, czcze cie
        czort
        • jacqueline.de.ville Re:do Nini 17.11.01, 19:08
          No prosze - uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Od razu wszystkie wywloki sie tu
          zbiegly, jak na gwizdniecie pana spod budki z piwem (to pewnie dla Was
          codziennosc, prawda?)
          • Gość: niunia Re:do devilla IP: *.opole.dialup.inetia.pl 17.11.01, 19:11
            conocność o Mistrzynii, mianuję Cię Wielką Trzynastą i polewam bełcika
            marki "Goliat" - no to siup w głupi dziób
          • czort Re:Do dzierewni z villi 17.11.01, 19:12
            A odpierdol sie w koncu od nas, poszla won wille szorowac i kible, od wywlok
            wyzywa, szmata jedna
            czort
        • onlyania Re:do cos z ville 17.11.01, 19:10
          Ludzie, co to jest???
          Ona chyba co z forum dla katechetow wrocila, tego z Lublina, skoro tak nawracac
          tu przyszla...

          Oj dziewczynki, pokory trza nabrac....


    • enancjo Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:07
      .. pardon ... az mnie zatkalo !!!
      .. zeby kwiatki sobie same platki obrywaly .. toz
      trutnie na inne polanki poleca ...
      Enancjo
      • majeczkaa Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:09
        Ma pan racje, przecież trzeba być wyrozumiałą, tak nie można, drogie moje.
        Wiecie co, pogodźcie sie lepiej. Może kieliszeczek koniaku?
        Majka
        • Gość: Men Re: majeczkaa IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 19:20
          Tak w ogóle dobry wieczór, nie mielismy jeszcze okazji porozmawiać.
          Lepiej wpadaj tutaj (nie na ten Bron Cie Boże wątek)w dzień, bo w nocy rózne
          stworki i potworki sie tutaj pojawiają :)))
      • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:11
        Jestescie zalosne, po prostu zalosne i godne pogardy. I bardzo samotne, prawda?
        • onlyania Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:14
          przeciez ty tez tu dla towarzystwa, no nie???

          Aj, dziewczyny polejcie jej czegos, bo chyba na kacu i tak ja na rozwazania
          wzielo....
          • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 19:16
            Na kacu to moze Wy chodzicie jak codzien. Tu jedynie Majka reprezentuje jaka
            taka kulture i poziom osobisty. Reszta to... szkoda slow!
          • Gość: Mina Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 19:19
            te, dzidzia, a zazdroscisz nam, ze mamy sie za co i z kim napic? a skad ty w
            ogole wiesz, co to jest kac? taka krolewna nie powinna w ogole znac tego slowa!
            Kurwa, dziewczynki, ja naprawde to czytam, czy juz rzeczywiscie delira mnie
            dorwala??? oczom nie wierze, uszom nie slysze!
    • grapefruit_dead nie wszystkie są takie! :) 17.11.01, 19:35
      są też i takie z którymi miło się rozmawia!o! :)



      a pozdrawiam WSZYSTKIE bez wyjątku! hihi :)
      • Gość: Men Re: grapefruit IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 19:38
        Uważaj kolego, bo tu juz talerze latają, nietylko mięso pod sufitem :))
        Ale frajda co :)))
        • jacqueline.de.ville Re: grapefruit 17.11.01, 19:41
          Tez odnosze wrazenie, ze moja decyzja o zabraniu glosu na tym forum jest
          sluszna. Widze, ze wetknelam kij w mrowisko. Ale moze ktos powinien potrzasnac
          tymi paniami, zeby przestaly robic dom publiczny z forum , kryjac sie za
          pseudonimami. Przeciez to jest forum towarzystkie, a nie agencja towarzyska!
        • grapefruit_dead Menu? :)) 17.11.01, 19:44
          Gość portalu: Men napisał(a):

          > Uważaj kolego, bo tu juz talerze latają, nietylko mięso pod sufitem :))
          > Ale frajda co :)))

          a uwazam! uwazam! tylko tak wychylilem głowe zza wątku zobaczyc z ciekawosci kto
          i komu hi hi =8)


          nałoze chyba chełm!


          grape
      • Gość: samanta1 Re: nie wszystkie są takie! :) IP: 213.76.59.* 17.11.01, 19:40
        cha,cha,cha!!!!!!!!!!!:)))))))))))Ale fajnie! Przeciez ta Jacqueline nosi
        portki i ma wasy!!!!! Dziewczyny ale dalyscie sie podpuscic!!! ale nic
        to,przynajmniej smiesznie!!!! Pozdrowienia dla Zaklinki!;)
        • onlyania Re: nie wszystkie są takie! :) 17.11.01, 19:43
          Taaak, taaak, jeaku-cos tam....

          Sluchaj Grejfiuta, ten ma zawsze racje......
          • grapefruit_dead taak taak :) 17.11.01, 20:17
            onlyania napisał(a):

            > Taaak, taaak, jeaku-cos tam....
            >
            > Sluchaj Grejfiuta, ten ma zawsze racje......

            ale czy ja mowie ze mam racje?:))
        • jacqueline.de.ville Re: nie wszystkie są takie! :) 17.11.01, 19:43
          Zapewniam Cie samanto, ze jestem kobieta. To tez jest typowe dla tego forum:
          wszystkim zdzirom sie wydaje, ze jesli ktos je krytykuje, to na pewno jest tom
          mezczyzna. Nie, moja droga, wyobraz sobie, ze Twoje i Twoich przyjacioleczek
          zachowanie moze byc razace rowniez dla innych kobiet!
          • Gość: samanta1 Re: nie wszystkie są takie! :) IP: 213.76.59.* 17.11.01, 19:46
            a suchych gatek z plota nie potrzebujesz bo ociec zostawil.Sliczne sa !jedne w
            kropy a drugie w kwiatuszki!;))))))))
    • Gość: Men Re: o MATKO BOSKA IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 19:44
      No to mamy komplet, i samanta sie zjawiła.
      Zwiewam, bo zaraz oberwę, zanim zdążę sie zorientować za co :))))
      • Gość: samanta1 Re: o MATKO BOSKA IP: 213.76.59.* 17.11.01, 19:47
        cos Ty!ja dzisiaj jestem jak owieczka lagodna.beeee;)))))))))
        • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 19:51
          Gość portalu: samanta1 napisał(a):

          > cos Ty!ja dzisiaj jestem jak owieczka lagodna.beeee;)))))))))

          hi,hi jak bym Ciebie nie znał to bym ... tez nie uwierzył :))))



          • Gość: samanta1 Re: samanta IP: 213.76.59.* 17.11.01, 19:54
            nie wiesz ze jak kobita jest wypoczeta to ma dobry nastroj?;))))))) dzisiaj
            sama slodycz plynie z ust moich:)
            • Gość: Men samanta czy nie samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:00
              Cholera, Czort czy Samanta ?
              • Gość: samanta1 Re: samanta czy nie samanta IP: 213.76.59.* 17.11.01, 20:01
                Alez to ja slonko!Popatrz na adres.Hmmm..myslalam ze to ja jestem zaspana:))
                • Gość: men Re: samanta czy nie samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:05
                  A cholera wie, w małżenstwie wszystko wspólne :))))))
                  • Gość: samanta1 Re: samanta czy nie samanta IP: 213.76.59.* 17.11.01, 20:12
                    malzenstwo to nie komuna,nie przesadzaj Kotku:)))
    • enancjo Re: dlaczego panie jestescie takie ,,,? 17.11.01, 19:53
      .. mala dygresja do Ms JdeV....( tytuly z francuskiego
      trzeba pisac bardzo umiejetnie .. to bardzo specyficzna
      szkola i brak tych umiejetnosci jest obraza dla nazwiska ),

      .. o ile to nie wasy Ci przeszkadzaja w zyciu i jakis
      niedosyt wczorajszego niezbyt udanego wieczoru i skoro
      jestes wysoce kulturalna i na poziomie kobieta, to moze
      byloby grzeczniej dac sie od tej strony wpierw poznac,
      gdyz poki co Twoje wejscie i jego poziom budza mase
      watpliwosci.

      Enancjo
      • grapefruit_dead a dlaczego?:) 17.11.01, 19:57
        enancjo napisał(a):

        > .. mala dygresja do Ms JdeV....( tytuly z francuskiego
        > trzeba pisac bardzo umiejetnie .. to bardzo specyficzna
        > szkola i brak tych umiejetnosci jest obraza dla nazwiska ),
        >
        > .. o ile to nie wasy Ci przeszkadzaja w zyciu i jakis
        > niedosyt wczorajszego niezbyt udanego wieczoru i skoro
        > jestes wysoce kulturalna i na poziomie kobieta, to moze
        > byloby grzeczniej dac sie od tej strony wpierw poznac,
        > gdyz poki co Twoje wejscie i jego poziom budza mase
        > watpliwosci.
        >
        > Enancjo

        najwazniejsze ze mail dany! hihi ;)


        pozdrawiam
        • jacqueline.de.ville Re: a dlaczego?:) 17.11.01, 20:01
          Rzeczywiscie Enancjo - przyznaje, puscily mi nerwy. Ale jestem naprawde
          zdegustowana i oburzona. Czy Ty widziales jak one mnie zaatakowaly? A czy nie
          mam racji? Dlaczego mezczyzni nie maja dzis zadnego szacunku do kobiet? Wlasnie
          przez takie przedstawicielki mojej plci jak wiadome panie... a placimy za to
          wszystkie! Rowniez te wartosciowe.
          Pozdrawiam
          jacqueline
          • enancjo Re: a dlaczego?:) 17.11.01, 20:11
            jacqueline.de.ville napisał(a):
            > Rzeczywiscie Enancjo - przyznaje, puscily mi nerwy. Ale jestem naprawde
            > zdegustowana i oburzona. Czy Ty widziales jak one mnie zaatakowaly? A czy nie
            > mam racji? Dlaczego mezczyzni nie maja dzis zadnego szacunku do kobiet? Wlasnie
            > przez takie przedstawicielki mojej plci jak wiadome panie... a placimy za to
            > wszystkie! Rowniez te wartosciowe.
            Pozdrawiam
            jacqueline

            .. kobiecie na poziomie nerwy nie puszczaja !!!
            .. kobieta na poziomie knuje intrygi a nie prowokuje !!!
            .. mezyczyzni i szacunek : powiem troche mniej ladnie
            " kazdy towar ma swojego klienta "
            .. wartosciowa kobieta .. bardzo dla mnie niebezpieczny
            grunt,ale czy Ty jestes nia i co jest tego miara ( np : to co
            sie dzieje na tym forum ma byc Twoim zdaniem czyms
            przeciwstawnym nie godnym wartsciowej kobiety ?)
            .. placimy wszystkie .. jak to rozumiec .. tzn pociagaja Cie
            mezczyzni ktorzy lubia takie Twoim zdaniem nie wartosciowe
            kobiety ?

            .. kolezanko lub kolego ( nie wzybylem sie watpliwosci )za
            duzo w Tobie sprzecznosci ..:))

            pozdrawiam
            Enancjo
    • galago Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 20:01
      Nie wszystkie są takie . Ale dominuje tu smutne towarzystwo wzajemnej adoracji,
      do cna zgorzkniałe i nasączone alkoholem. Dotyczy to obu płci. Jak tylko
      pojawi się ktoś nowy, kto mógłby wnieść troche radości życia wyszydzają go na
      smierć nie przebierając w słowach,potrafią zohydzić wszystko, bo chyba im już
      wszystko jedno. ( ? )
      • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 20:03
        Dziekuje Galago, widze, ze powoli zaczynaja sie odzywac osoby, ktore mysla
        podobnie jak ja, i maja odwage przyznac, ze wulgarny styl niektorych pan z tego
        forum jest dla nich po prostu obrazliwy!
        • galago Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 20:08
          Niestety One/Oni juz tego nie widzą w czym tkwią i nadzieje są niewielkie.
          • Gość: Men Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:20
            Oni sa zauroczeni, One ?: wesołe, pocieszne, czasami smutne.

            Pełny luzik, nie zauwazyłes/łaś/ło
            • Gość: samanta1 Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: 213.76.59.* 17.11.01, 20:24
              Na Twoj widok zawsze wesole..oslodo forum;)))
        • Gość: Lala do j... cos tam IP: 198.155.189.* 17.11.01, 20:20
          Sloneczko, zeby myslec tak jak ty, trzeba by najpierw zalozyc , ze ty myslisz... a to obawiam sie zbyt
          daleko posuniete zaloenie.
          Ale dziecko, zrob sobie herbatke, schrup czekoladke, wlacz jakas ulubiona wenezuelska telenowele i
          od razu ci sie zrobi lepiej...
      • Gość: samanta1 Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: 213.76.59.* 17.11.01, 20:04
        Oooooooooo!macius sie obudzil!jak tam ,odespales wczorajsze kotku?;)))))))
        Stesknilam sie juz za Toba ,tak milo bylo wczoraj blotkiem sie
        poobrzucac.Kontynuujemy?Chociaz dzsiaj szczerz mowiac jakas lagodna sie
        zrobilamstarosc moze???
      • Gość: Men Re: galago IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:08
        Nie przesadzaj, bynajmniej mamy sie odwage przyznać kogo reprezentujemy:
        kobiety, czy mężczyzn

        pozdrawiam
        • crimen Re: galago 17.11.01, 20:26
          Galago to sufrażysta z ruchu trzeciej płci.Hi,hi.
          • enancjo Re: galago 17.11.01, 20:29
            crimen napisał(a):

            > Galago to sufrażysta z ruchu trzeciej płci.Hi,hi.

            myslisz GALA GO GO !!!!
          • Gość: Men Re: crimen IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:29
            A może spiker/ka radia Maryja ??

            Nie, chyba nie - za młody/a/e
            • crimen Re: crimen 17.11.01, 20:38
              To tylko drobny erotoman o nieukształtowanych preferencjach seksualnych:)))
              • Gość: samanta1 Re: crimen IP: 213.76.59.* 17.11.01, 20:47
                Crimen!Zostaw macka! Ja tam go lubie!jest zabawny!
                • crimen Re: crimen 17.11.01, 21:03
                  Może zostać tylko wtedy gdy jest zabawny.Gdy tylko wyłazi z niego wieprz, ma
                  się wynosić:)
    • Gość: aCh Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 20:22
      a myslalam ze na tym forum juz nic sie nie bedzie dzialo.
      brawo pani prowokatorko:",moja przyjaciolka polecila mi to forum jako ciekawe i
      na poziomie"..nononono jaka roznica gustow, jej sie podoba a tobie nie
      idziemy dalej:"dlaczego zachowujecie sie jak spod latarni"pieknie, wchodzisz tu
      i obrazasz ludzi.nawet jesli czujesz potrzebe krytyki , masz do niej prawo, ale
      jesli jestes taka na poziomie to znalazlabys bardziej wyszukane okreslenia,
      moze mniej prostackie i jednoznaczne.serio, kto sie tu tak zachowywal co? "to
      przez takie jak wy mezczyzni maja o nas fatalna opinie"czyzby? popatrz jaka tu
      wspaniala kooperacja, panowie i panie na wspolnych watkach zartuja sobie i
      gawedza, jakos bez wiekszych problemow. moze udaja?moze forumowiczkami panowie
      forumowicze gardza? panowie -prosze wiec o szczerosc.
      powiem tak, twoje wejscie tutaj za przeproszeniem smierdzi.i uwazam je za jakas
      prowokacje, bardzo udana, jak nam sie to forum ozywilo. a jesli rzeczywiscie
      myslisz co napisalas, to coz...caly czas sie ucze tolerancji.
      • Gość: Mina Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 20:29
        a wlasnie - panowie, wypowiedzcie sie! prowokacja czy nie (choc prawde mowiac
        tez mi to tak pachnie, choc spotkalam w zyciu pare takich bab - one istnieja
        naprawde hahahaha) czy my naprawde jestesmy takie okropne? bo sobie jaja
        robimy? kurwa rzucimy? piwko trabniemy? bo ja juz kurwa nie wiem.
        • Gość: Lala Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: 198.155.189.* 17.11.01, 20:32
          naogladala sie brazylijekich seriali i ... ma nadzieje, zostac damom... tylko takie jak my psuja jej
          szyki... moze odciagamy potencjalnych adoratorow?
          • jacqueline.de.ville Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 20:41
            Droga aCh, kilka sprostowan. Po pierwsze, przyjaciolka polecila mi forum z
            uwagi na dzialy "kobieta" i "psychologia". Mozna tam poczytac sesnowne i
            kulturalne wypowiedzi, choc oczywiscie jest tez troche chamstwa, jak wszedzie.
            Od tego sie nie opedzimy. Ale to, co dzieje sie tutaj, po prostu zjezylo mi
            wlosy na glowie. Dlatego postanowilam zabrac glos. To naprawde straszne, jak
            wspolczesne kobiety ponizaja sie w oczach mezczyzn. Jest to nic wiecej, tylko
            utrata godnosci. Skutki tego odczuwamy potem solidarnie, mowie o wszystkich
            kobietach, rowniez tych, ktore nie chodza na kacu, nie wyrazaja sie wulgarnie i
            nie wypowiadaja w takiej formie i tresci, jakby byly po prostu pierwszymi
            lepszymi. Po wtore: nie widze powodu, aby nie nazywac tych zachowan po imieniu.
            To wszystko.
            • Gość: ach Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 20:54
              jacqueline.de.ville napisał(a):

              Droga aCh, -wole zeby sie tak do mnie nie zwracala ososba ktora wpierw od czci
              mnie odsadza, zreszta brudeszaftu razem nie pilysmy...czy w ogole to praktykujesz


              > to, co dzieje sie tutaj, po prostu zjezylo mi
              > wlosy na glowie. Dlatego postanowilam zabrac glos.
              taak? to znaczy ze przyszlas forumowiczki nawrocic na jedyna sluszna droge?

              Skutki tego odczuwamy potem solidarnie,
              ja nie odczuwam, hmmm moze umiejetnie sobie dobralam towarzystwo albo nie
              zamieszkuje jakiejs menelskiej dzielnicy
              , "ktore nie chodza na kacu"-ja nie chodze, jakos mnie kac nie lapie, moze
              dlatego ze wiem kiedy powiedziec stop,

              " nie wyrazaja sie wulgarnie i
              >
              > nie wypowiadaja w takiej formie i tresci, jakby byly po prostu pierwszymi
              > lepszymi."-o wulgarnych wypowiedziach to juz pisalam w innym poscie.znaczace
              osoby swiata kultury takze maja w zwyczaju czasem sobie miechem rzucic, czy je
              takze masz zamiar oceniac w ten sposob, czy tez uwazasz ze sa rowni i rowniejsi???
              Po wtore: nie widze powodu, aby nie nazywac tych zachowan po imieniu.-to znaczy
              ze nie masz taktu za grosz
              to tyle.
        • Gość: ach Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 20:35
          nie wierze ze istnieja ludzie ktorzy nie przeklinaja, owszem nie musza tak
          nagminnie jak na przyklad ja(choc tutaj chyba tego nie bylo widac, co
          nie?).kazdemu sie zdarza.
          pani prowokator zna pani pilcha?nieosobiscie oczywiscie?i wie pani ze on nawet
          w wywiadach klnie, i kurwami rzuca, i co? jak alfons jakis czy co?
          tylko pani zostala samotna na wyspie pseudomoralnosci.
          wiec o co tak naprawde pani chodzi?
          no wlasnie a ja dzis znowu na trzezwo, ale juz niebawem, NIEBAWEM....
          :)
    • Gość: Men Re: Miłe nasze Panie (z forum) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:35
      A znacie takie przysłowie: cygan zawinił, kowala powiesili ..:)

      Potem nam sie oberwie, hi, hi

      fakt, smierdzi na kilometr jajami
      • Gość: Men Re: Miłe nasze Panie (z forum) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 20:36
        TŁUMACZENIE:

        tzn.: "jajami" - żartami, dowcipem
        • Gość: aCh Re: Miłe nasze Panie (z forum) IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 20:38
          hehehehehe, to ciekawe, nia mialam zadnych skojarzen, dopoki nie zapodales
          tlumaczenia
          hehehehehehe
          a gdzies nam żaklin znikla?
        • enancjo Re: Miłe nasze Panie (z forum) 17.11.01, 20:38
          Gość portalu: Men napisał(a):

          > TŁUMACZENIE:
          >
          > tzn.: "jajami" - żartami, dowcipem

          Men .. ale Ty masz .. excuse moi / pardon .. wech !!!!(hihi )
          Enancjo
          • Gość: Mina Re: Miłe nasze Panie (z forum) IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 20:46
            o kurwa! co ja widze! czyzby niesmiale proby obrony waszych dziewczynek (nas
            znaczy) przed prowokatorka - dewota?
            • eurydyka25 Re: Miłe nasze Panie (z forum) 17.11.01, 20:58
              Hmmmmmmmmmmmmm....niezle tu........;)
              • Gość: aCH Re: Miłe nasze Panie (z forum) IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 21:00
                dorzuc galaz albo pien
                aaa moze by sie tak podzielic na dwa obozy, bo kiesy zaklin odejdzie to z kim
                ja sie bede..tzn .to z kim ja bede polemizowac?
    • enancjo Re: do Ms JdeV 17.11.01, 21:00
      .. kultura zapewne nie jest nie odpowiadac na zadane pytanie/a?
      .. chyba ze brak odpowiedzi to trzepotanie rzes w stylu
      po co tyle zamieszania z ta prawda o mnie !!!!

      pardon ....
      Enancjo
      • Gość: Men Re: do Ms JdeV IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:05
        Nie, poprostu rodzice wyłączyli komputer, nie widzisz, która godzina


        enancjo napisał(a):

        > .. kultura zapewne nie jest nie odpowiadac na zadane pytanie/a?
        > .. chyba ze brak odpowiedzi to trzepotanie rzes w stylu
        > po co tyle zamieszania z ta prawda o mnie !!!!
        >
        > pardon ....
        > Enancjo

        • jacqueline.de.ville Re: do Ms JdeV 17.11.01, 21:08
          Przepraszam enancjo, byc moze czegos nie doczytalam. Czy moglbys powtorzyc
          pytania? Menie, od zakonczenia studiow nie mieszkam juz z rodzicami.
          • Gość: Men Re: do Ms JdeV IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:12
            No dobrze, czas na luz nieprawdaz ?
            • jacqueline.de.ville Re: do Ms JdeV 17.11.01, 21:14
              Chyba masz racje:)))
              Swoje powiedzialam, sadze, ze paru osobom dalo to do myslenia.
              A teraz pelny luz:)))
              • Gość: Men Re: do Ms JdeV IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:19
                jacqueline.de.ville napisał(a):

                > Chyba masz racje:)))
                > Swoje powiedzialam, sadze, ze paru osobom dalo to do myslenia.
                > A teraz pelny luz:)))

                No dobra, to teraz wracaj do starego nicka i bawimy sie dalej

                • jacqueline.de.ville Re: do Ms JdeV 17.11.01, 21:25
                  ale fajnie bylo, no nie? ja sie usmialam:)))
                  • Gość: Men Re: do Ms JdeV IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:27
                    Hi,hi - znowu zaczynasz nowa prowokacyjkę - zaraz sie wszystkie zlecą :)
                  • Gość: niunia Re: do Ms JdeV IP: *.opole.dialup.inetia.pl 17.11.01, 21:28
                    to walniesz, juz qrwa Goliacika w głupie ryło
                  • Gość: aCh Re: do Ms JdeV IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 21:28
                    dobre dobre.....tylko troche sztuczne
                    :)))
                    a serio rzecz ujmujac przydalby sie ktos kto mialby ochote na wojne
                    • Gość: Mina Re: do Ms JdeV IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 21:41
                      • Gość: Mina Re: do Ms JdeV IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 21:42
                        prawde mowiac odwzorowywalam takie pindy ktore niestety sa mie powinowate.
                        Betla se zaraz walne. amen.
                        • Gość: Men Re: do Miny IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:45
                          Minka, Aniele o słowiczym spiewie, przetłumacz co napisałas - coś juz piłaś
    • galago Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? 17.11.01, 21:57
      A ja podtrzymam, co powiedzialam wczesniej i juz tu nie wracam :
      Nie wszystkie są takie . Ale dominuje tu smutne towarzystwo wzajemnej adoracji,
      do cna zgorzkniałe i nasączone alkoholem. Dotyczy to obu płci. Jak tylko
      pojawi się ktoś nowy, kto mógłby wnieść troche radości życia, wyszydzają go na
      smierć nie przebierając w słowach, potrafią zohydzić wszystko, bo chyba im już
      wszystko jedno. ( ? )
      • Gość: aCH Re: dlaczego panie jestescie takie wulgarne? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 22:10
        mnie nikt ani nie przyjal z otwartymi ramionami ani nie wyszydzil, choc
        statystycznie jestem tu nowalijka niemal
        jestes nowa?
        lubisz reagge?(wniosek z nika)
        chcesz pogadac , prosze.choc me skromne doswiadczenie na forumowskim polu
        prowadzi do takich oto wnioskow:z ach sie nie gada, bo to sie zwykle
        nieciekawie konczy
        nie z mojej winy oczywiscie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka