jacqueline.de.ville
17.11.01, 18:50
witam,
przyjaciolka polecila mi to forum jako ciekawe i na poziomie. tymczasem po
przeczytaniu kiludziesieciu watkow jestem po prostu zdegustowana. Szczegolnie
razi mnie jezyk i prostactwo pan. Dlaczego zachowujecie sie jak spod latarni?
To przez takie jak wy mezczyzni maja o nas potem fatalna opinie!