kretyn
17.11.01, 21:53
Uważam, że wszystkie Panie na tym wątku sa śliczne, piekne, mądre łacznie z:
- walnięta Francuzką (z miasta polskiego ...);
- histeryczką Miną;
- lubiąca trunki Czortem;
- no i ta para panienek co zyja ze sobą.
Niech którys kretyn (idiota) zaprzeczy to oberwie w ryło i kopa na odchodne.