Dodaj do ulubionych

NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW:

17.11.01, 21:53
Uważam, że wszystkie Panie na tym wątku sa śliczne, piekne, mądre łacznie z:
- walnięta Francuzką (z miasta polskiego ...);
- histeryczką Miną;
- lubiąca trunki Czortem;
- no i ta para panienek co zyja ze sobą.

Niech którys kretyn (idiota) zaprzeczy to oberwie w ryło i kopa na odchodne.
Obserwuj wątek
    • Gość: ach Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 17.11.01, 21:54
      piekna taktyka,
      jestem za...bo juz bezpiecznie mozna mowic co sie mysli
      a czytales watek samanty, to nie fair?
      nooo
    • Gość: samanta1 Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 21:55
      I znowu obcy nick!!:(Dlaczego nie podajesz prawdziwego???
      • enancjo Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: 17.11.01, 21:57
        Gość portalu: samanta1 napisał(a):

        > I znowu obcy nick!!:(Dlaczego nie podajesz prawdziwego???

        JdeV .. wydanie meskie ...
        Enancjo
      • kretyn Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: 17.11.01, 21:58
        bo nie jestem kretynem :)))))))
    • Gość: Men Re: Paniusie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 21:59
      Teraz Was boli, a jak jaja sobie robiliłyście z nas to co ?:)

      Czekaj samanta niech ten Cytrusek sie dowie ...
      • Gość: samanta1 Re: Paniusie IP: 213.76.59.* 17.11.01, 22:03
        Przeprosilam dziewczyny i inne osoby w tym owocka.Chcialam pokazac jak latwo
        mozna kogos oszukac. zawsze uzywam swojego imienia i nadal zamierzam to
        robic .Trudno,najwyzej nikogo nowego tu nie poznam ,bede sie trzymac starych
        znajomosci,sprawdzonych .Mnie takie zagrywy z podszywaniem sie nie bawia.
        • Gość: Mina Re: Paniusie IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 22:08
          o jezu, jedna zabawa (i tylko zabawa!), i tyle szumu. Swoja droga moze i
          lepiej, tez nie lubie, kiedy widze te same adresy i kilka nickow. Kretynowi
          dziekuja obie polowy mojej schizofrenicznej osobowisci - walnieta Francuzka i
          histeryczka Mina:)
          • Gość: samanta1 Re: Paniusie IP: 213.76.59.* 17.11.01, 22:10
            Totez nikt Ci podlosci nie zarzuca!Wiem ze to zabawa i sama sie smialam! Ty
            niczego tu nie szukasz ..niektorzy tak .Moze o nich trzeba tez pomyslec
            czasami.Ja ciesze sie ze moglam poznac tych,ktorych poznalam.
          • Gość: Men Re: Minka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 22:13
            Zapomniałas dodać "trzecią" połówkę (nie mylić z pół litrem)"

            I Polka sch....:)))
            • Gość: Mina Re: Minka IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 22:21
              samanta - ja sie zakumplowalam z czorcikiem na ten przyklad i czorcik do mnie
              przyjezdza, bedziem sie bratac i pic od rana. skoro tu bywam, to i znak, ze mi
              towarzystwa trza, no nie? a co do oszustow - to i tak zawsze prawda na wierzch
              wylezie, wiec glowa do gory! az tylu ich chyba nie ma. ryzyko takie samo jak
              poza netem.
    • Gość: Men Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 22:21
      Ty, kretyn, ty qrwa m. nie jesteś taki głupi
    • marseille30 Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: 17.11.01, 22:28
      To ja niby jestem ta walnieta...?
      • Gość: Mina Re: NO TO TERAZ JA, PRZEDSTAWICIEL PANÓW: IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 22:30
        nie ty, nie ty, to ja...
        • Gość: Men Re: MIna IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 23:17
          Gość portalu: Mina napisał(a):

          > nie ty, nie ty, to ja...

          Mina, 23.00 a w twoich ustach samokrytyka

          GÓRĄ NASI !!!!!!!!!!!!!

          • Gość: Mina Re: MIna IP: *.turboline.skynet.be 17.11.01, 23:40
            nie samokrytyka, wylatywaczu poziomow, tylko dziewczyne z bledu wyprowadzam.
            Baby i tak sa gora. Liga rzadzi, Liga radzi, Liga nigdy cie nie zdradzi!
            • avalanche Re: Bila sie w piersi... 17.11.01, 23:47
              • Gość: Men Re: AV... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 23:49
                cholera, za wczesnie - żadnej radochy nie bedzie
            • Gość: Men Re: MIna no to jeszcze powiedz IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 23:48

              że Kopernik była kobietą

              Gość portalu: Mina napisał(a):

              > nie samokrytyka, wylatywaczu poziomow, tylko dziewczyne z bledu wyprowadzam.
              > Baby i tak sa gora. Liga rzadzi, Liga radzi, Liga nigdy cie nie zdradzi!

            • Gość: samanta1 Re: MIna IP: 213.76.59.* 17.11.01, 23:50
              Prawda!baby gora!:)
              • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 23:52
                Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                > Prawda!baby gora!:)

                No i to że Kopernik był baba też, hi,hi, hi

                • Gość: samanta1 Re: samanta IP: 213.76.59.* 17.11.01, 23:55
                  Ja mu tam pod kiecke nie zagladalam a wloski dlugie mial!;)
                  • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 23:56
                    Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                    > Ja mu tam pod kiecke nie zagladalam a wloski dlugie mial!;)

                    Ale "Seksmisję" oglądałaś ???:)))

                    • Gość: samanta1 Re: samanta IP: 213.76.59.* 17.11.01, 23:58
                      no i?
                      • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:00
                        Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                        > no i?

                        No i kto był górą ?:)))))))))))))

                        • Gość: Mina Re: samanta IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:03
                          a moze curie-sklodowska tez byla kobieta, co men?
              • avalanche Re: MIna 17.11.01, 23:57
                Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                > Prawda!baby gora!:)

                Krzyknela i pojechala na golej d....

                • Gość: samanta1 Re: MIna IP: 213.76.59.* 17.11.01, 23:59
                  przyodziana i nie d..tylko pupa!
                  • Gość: Men Re: samanto IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:02
                    Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                    > przyodziana i nie d..tylko pupa!

                    Tak po starej znajomości (mimo, że mnie odegnałas od slicznego ptaszka)
                    ostrzegam, Av.. to zawodowiec, nawet MIna padła.
                    Ciebie schrupie na sniadanko dziewczynko przeurocza, czy tez urocza :)))

                    • Gość: samanta1 Re: samanto IP: 213.76.59.* 18.11.01, 00:04
                      albo zeby polamie:)
                  • avalanche Re: MIna 18.11.01, 00:03
                    Roznie mozna nazywac.Wazne,ze pojechalllaaaaaaaaa!!!!
                    • avalanche Re: MEN 18.11.01, 00:05
                      Na dodatek splunie,i oblize.
                      • Gość: samanta1 Re: MEN IP: 213.76.59.* 18.11.01, 00:07
                        A nie odwrotnie moj drogi???;)))
                    • Gość: samanta1 Re: MIna IP: 213.76.59.* 18.11.01, 00:05
                      Moja siedzi na krzeselku i nie wyraza checi opuszczenia mnie. Pozdrawiam
                      najserdeczniej:)
                      • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:07
                        Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                        > Moja siedzi na krzeselku i nie wyraza checi opuszczenia mnie. Pozdrawiam
                        > najserdeczniej:)

                        Oj dziecko uciekaj stąd szybciutko póki czas - potem powiesz znowu, że Ciebie nie
                        broniłem :)))

                        • Gość: samanta1 Re: samanta IP: 213.76.59.* 18.11.01, 00:10
                          Ty mnie tylko ostrzegasz ,nie bronisz!!:) Dlaczego mam uciekac?On przypomina mi
                          Maciusia .
                          • Gość: Men Re: samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:12
                            Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                            > Ty mnie tylko ostrzegasz ,nie bronisz!!:) Dlaczego mam uciekac?On przypomina mi
                            >
                            > Maciusia .

                            TY w kazdym musisz widziec Apolla, maciusia i czort wie kogo ?:)))

                            • Gość: samanta1 Re: samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:19
                              czorta mi nie ruszaj!!:))) To typ czlowieka nie imie!:)
                        • Gość: Mina ZNIEWAGA IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:11
                          hola hola, a kiedyz to ja rozmawialam z avalanche? nie przypominam sobie. men
                          nie rozsiewaj plotek!
                          • avalanche Re: ZNIEWAGA 18.11.01, 00:18
                            Gość portalu: Mina napisał(a):

                            > hola hola, a kiedyz to ja rozmawialam z avalanche? nie przypominam sobie. men
                            > nie rozsiewaj plotek!
                            ....krwi wymaga ! Moge rozsiac troche plemnikow,chcesz?

                            • Gość: Mina Re: ZNIEWAGA IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:19
                              dzien jak co dzien, no nie?! a swieczke na dzien zmarlych w kiblu postawiles
                              chociaz?
                      • avalanche Re: MIna 18.11.01, 00:14
                        Personifikacja dupy to iscie przywilej kobiecy,bo my to tylko z "NIM"
                        rozmawiamy.
                        • Gość: samanta1 Re: MIna IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:21
                          To porazmawiajcie sobie a My pojdziemy porozmawiac ze znajomymi .:)))Milej nocy
                          zycze:)
                          • avalanche Re: MIna 18.11.01, 00:32
                            Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                            > To porazmawiajcie sobie a My pojdziemy porozmawiac ze znajomymi .:)))Milej nocy
                            >
                            > zycze:)

                            baba z wozu Forum lzej.......oddychac.
                            Duzo mocy zycze.

                            • Gość: samanta1 Re: MIna IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:35
                              Alez ja nie obiecalam ze z forum ide!To byloby zbyt piekne zeby moglo byc
                              prawdziwe!:))) dzieki za zyczenia kochanie i wzajem!:)
                        • Gość: Mina Re: MIna IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:21
                          i tego zazdroszcze avalanche. kiedy rozmawiasz z wlasnym fiutem to przynajmniej
                          masz partnera do wyrownanej dysputy
                          • avalanche Re: MIna 18.11.01, 00:29
                            A widzisz? Fiut jest zawsze na poziomie,zas cipeczka w depresji.
                            Masz czego zazdroscic.
                            • Gość: Mina Re: MIna IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:32
                              lepiej odstaw ta viagre, bo czytalam, ze naduzwyanie moze skonczyc marnie...
                              oj, bardzo marnie...
                              • avalanche Re: MIna 18.11.01, 00:36
                                Grunt to via(gra) w siebie ! Niech zyje VIAGRA!
                                Dla Ciebie tez cos mam,tylko nie mow twoim kolezankom ,dobrze?
                                • Gość: Mina Re: MIna IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:37
                                  ja i powiedziec kolezankom? no co ty. dawaj. czekamy!
                            • Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:33
                              Ty, zwolnij chwilę bo zaraz przyjma znana nam pozę - troche za wczesnie
                              • Gość: Mina Re: Av... IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:36
                                men - won. testujem avalanche.
                                • Gość: Men Re: Mina+samanta IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:37
                                  Gość portalu: Mina napisał(a):

                                  > men - won. testujem avalanche.


                                  prosze bardzo - tylko jak bedziecie juz płakac, to zeby samantoa mi znowu nie
                                  biadoliła, że jej nie broniłem
                                  • Gość: Mina Re: Mina+samanta IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:38
                                    na twoja pomoc men i tak nie mozna liczyc. usun sie.
                                    • Gość: Men Re: Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:40
                                      Gość portalu: Mina napisał(a):

                                      > na twoja pomoc men i tak nie mozna liczyc. usun sie.

                                      Tobie Jędzo pomóc - wygladam na wariata ?:)))

                                  • Gość: samanta1 Re: Mina+samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:39
                                    Nigdy Ci nie biadolilam Kocie!!!:) A facet na razie jest w porzadku wobec mnie;)
                                    • avalanche Re: Mina+samanta 18.11.01, 00:44
                                      .......znaczy dobra mina do zlej gry. Mina, Ty jestes w porzadku!
                                      • Gość: samanta1 Re: Mina+samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 00:48
                                        dlaczego dobra mina do zlej gry?
                                • avalanche Re: Av... 18.11.01, 00:40
                                  Gość portalu: Mina napisał(a):

                                  > men - won. testujem avalanche.

                                  MINA!!!!Nie probuj nawet.I tak nie polkniesz!Kolkiem Ci w gardle stanie!
                                  (pigulka na depreche oczywiscie)

                                  • Gość: Mina Re: Av... IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:45
                                    ha - ja biore domiesniowo!
                                    • avalanche Re: Mina 18.11.01, 00:51
                                      Cieplo,cieplo,.....najwazniejsze,ze domiesniowo.To bardzo sliczny, symetryczny
                                      miesien,masz racje.I najwazniejsze,ze bierzesz.
                                      Zaczynam Cie lubiec!
                                      • avalanche Re: Mina 18.11.01, 00:52
                                        avalanche napisał(a):

                                        > Cieplo,cieplo,.....najwazniejsze,ze domiesniowo.To bardzo sliczny, symetryczny
                                        > miesien,masz racje.I najwazniejsze,ze bierzesz.
                                        > Zaczynam Cie lubiec!LUBIC MINA, LUBIC :)

                                    • Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.11.01, 00:52
                                      Gość portalu: Mina napisał(a):

                                      > ha - ja biore domiesniowo!

                                      A może doustnie, a może dow...:))))

                                      • Gość: Mina Re: Av... IP: *.turboline.skynet.be 18.11.01, 00:54
                                        chlopcy, tylko uwazajcie zeby nie pokleic klawiaturek!
                                        • avalanche Re:Mina 18.11.01, 01:03
                                          Spoko, mamy klawiature i ekran przykryte folia.
                                          Szkoda, ze nie mozesz nas widziec,mialabys bezsenna noc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka