Dodaj do ulubionych

jak długo...

10.01.07, 19:02
można nie spać??
Obserwuj wątek
    • arogancka_agrafka Re: jak długo... 10.01.07, 19:10
      Rekord to 283 godziny :)
      • kochanica2 Re: jak długo... 10.01.07, 19:13
        I jeszcze mi powiedz, że to Twój rekord?? ;))
        • arogancka_agrafka Re: jak długo... 10.01.07, 19:14
          Nie, nie powiem.
          Mój to zaledwie 48 godzin :)
          • kochanica2 Re: jak długo... 10.01.07, 19:18
            Ja najchętniej nie spałabym do przyszłego tygodnia :) Ale w końcu kiedyś muszę
            paść :)
            • asia_asia Re: jak długo... 10.01.07, 19:38
              wrócił? :-)
              • kochanica2 Re: jak długo... 10.01.07, 19:46
                Nie :(
                Gorzej... Sesja :)
                • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 00:36
                  Mozna nie spac do momentu az czlowiek zasnie :)
                • asia_asia Re: jak długo... 11.01.07, 20:28
                  A jednak przy sesji się uśmiechnęłaś... No w końcu kolejna z głowy. I mgr coraz
                  bliżej. I luuuzu więcej :-)
                  • kochanica2 Re: jak długo... 11.01.07, 22:06
                    No właśnie, ale najpierw ją trzeba przejść jak najmniej boleśnie :)
                    • asia_asia Re: jak długo... 11.01.07, 22:14
                      to nie właź tu co godzinę, tylko się ucz ;-) Albo wyjdz za założenia, że
                      przejdziesz psim swędem i sobie nauką głowy w ogole nie zawracaj :-)
                      Jakież to proste:-) Jakież to miłe, że ja czasowo takich wyborów dokonywać nie
                      muszę :-)
                      • kochanica2 Re: jak długo... 11.01.07, 22:17
                        Teraz uczę się english i mówię sama do siebie :) W końcu trzeba kiedyś
                        porozmawiać z kimś inteligentnym :))
                        A Ty mnie tak nie śledź i nie kontroluj, bo się zamknę w sobie :))
                        • asia_asia Re: jak długo... 11.01.07, 23:15
                          Czytam co drugi wątek, co piąty wpis... A że słabość mam do Ciebie... ;-) ale
                          dobra - juz spadam!
                          • kochanica2 Re: jak długo... 11.01.07, 23:22
                            Słabość do mnie?? To brzmi niczym niemoralna propozycja ;P
          • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 00:37
            arogancka_agrafka napisała:

            > Nie, nie powiem.
            > Mój to zaledwie 48 godzin :)
            >

            Słabo. Dac jej szanse ! ... :) Dac jej szanse ! ... :)
            • arogancka_agrafka Re: jak długo... 11.01.07, 10:18
              Dłuższy maraton mógłby mnie zabić ;P
              • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 13:58
                arogancka_agrafka napisała:

                > Dłuższy maraton mógłby mnie zabić ;P
                >

                Oj! strata by byla niepowetowana :)
                • arogancka_agrafka Re: jak długo... 11.01.07, 14:27
                  mistamef napisał:

                  > Oj! strata by byla niepowetowana :)

                  Nie grozi....ostatnio sypiam jak niemowlę :)
                  • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 14:36
                    arogancka_agrafka napisała:


                    >
                    > Nie grozi....ostatnio sypiam jak niemowlę :)
                    >
                    Ze smoczkiem czy bez :)
                    • arogancka_agrafka Re: jak długo... 11.01.07, 15:27
                      Smoczek przyczynia się do powstawania wad zgryzu ;p
                      Nie wiedziałeś ? :)
                      • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 15:29
                        arogancka_agrafka napisała:

                        > Smoczek przyczynia się do powstawania wad zgryzu ;p
                        > Nie wiedziałeś ? :)
                        >

                        ale poprawia poczucie humoru :)
                        • arogancka_agrafka Re: jak długo... 11.01.07, 15:33
                          mistamef napisał:

                          > ale poprawia poczucie humoru :)

                          Grzechotka również posiada te właściwości :)
                          • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 15:36
                            arogancka_agrafka napisała:


                            >
                            > Grzechotka również posiada te właściwości :)
                            >
                            brzmi jak grzechotnik, be :) do buzi do ręki no niby nie ma roznicy :))

    • menk.a Re: jak długo... 11.01.07, 08:19
      aż do zaśnięcia;)))
      • miserable2 Re: jak długo... 11.01.07, 10:56
        ok 30h jeszcze bez wiekszych problemow
        48h w miare, potem kryzys
        72h to maks

        pozniej przychodza drgawki, uczucie zimna
        a stan przemeczenia zaczyna przypominac "wstawienie" ;)

        ale kazdy to chyba odczuwa inaczej ?

        • menk.a Re: jak długo... 11.01.07, 11:09
          oj inaczej;) mnóstwo czynników na to wpływa;)
    • kasiaki2 Re: jak długo... 11.01.07, 15:37
      długo :) ale po co, kiedy sny bywają tak fascynujące ;)
      • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 15:38
        kasiaki2 napisała:

        > długo :) ale po co, kiedy sny bywają tak fascynujące ;)

        Masz jakis podział tematyczny..
        ktore lubisz najbardziej :)
        • kasiaki2 Re: jak długo... 11.01.07, 18:25
          nie lubię tych, w których spadam i takich po których budzę się zalana łzami
          poza tym wszystkie są oki :))
          • mistamef Re: jak długo... 11.01.07, 18:45
            kasiaki2 napisała:

            > nie lubię tych, w których spadam i takich po których budzę się zalana łzami
            > poza tym wszystkie są oki :))

            Ja lubie fruwać :) choc mam problemy z ladowaniem ... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka