justynella 22.01.07, 09:17 fajnego do zaoferowania ? na dzis .. ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arogancka_agrafka Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:11 Naprawdę nikt - nic nie ma Justynelli, do zaoferowania ? Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:29 W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo :P Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:34 kjedynie moge ci zaoferować : kawe wino czekolade nic więcej Odpowiedz Link Zgłoś
niezorientowany1 Zajrzyj na skrzynkę :) 22.01.07, 10:37 justynella napisała: > fajnego do zaoferowania ? > na dzis .. ? > Witam :) Przesłałem prezent muzyczny na dziś :-)) NN Odpowiedz Link Zgłoś
goldenfisz Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 13:41 Napewno coś się znajdzie, ale co lubisz??? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś