Dodaj do ulubionych

kto ma Mi cos

22.01.07, 09:17
fajnego do zaoferowania ?
na dzis .. ?
Obserwuj wątek
    • arogancka_agrafka Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:11
      Naprawdę nikt - nic nie ma Justynelli, do zaoferowania ?
      • khinga Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:29
        W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo :P
        • wesola_kicia Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 10:34
          kjedynie moge ci zaoferować :
          kawe
          wino
          czekolade
          nic więcej
    • niezorientowany1 Zajrzyj na skrzynkę :) 22.01.07, 10:37
      justynella napisała:

      > fajnego do zaoferowania ?
      > na dzis .. ?
      >
      Witam :)
      Przesłałem prezent muzyczny na dziś :-))
      NN
    • goldenfisz Re: kto ma Mi cos 22.01.07, 13:41
      Napewno coś się znajdzie, ale co lubisz??? ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka