Gość: niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:04 to jak z naszym spotkaniem w sobota... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
men_ Re: do satyrka vel mena-Niunia 03.12.01, 17:17 Gość portalu: niunia napisał(a): > to jak z naszym spotkaniem w sobota... Lubisz trójkąty ?:) Cyba, że jeszcze dołozysz Apolla, Macka, blondynke, Olge, Wielokropka ..itd. A bedzie kokardka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:19 only kokardka for you... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena-Niunia 03.12.01, 17:20 Gość portalu: niunia napisał(a): > only kokardka for you... tylko dla mnie, czy tylko kokardka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:22 ty nie pitol o kokardce, tylko powiedz, w ktorej szczece biznesujesz, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena-Niunia 03.12.01, 17:24 Gość portalu: niunia napisał(a): > ty nie pitol o kokardce, tylko powiedz, w ktorej szczece biznesujesz, A chcesz ten Prezent wręczyc w szczęce ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:26 no bo gdzie mam cie szukac, zeby ci sie wreczyc, a pusci cie zona i stac cie na porzadny hotel? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena-Niunia 03.12.01, 17:28 Gość portalu: niunia napisał(a): > no bo gdzie mam cie szukac, zeby ci sie wreczyc, > a pusci cie zona i stac cie na porzadny hotel? Wezmę kredyt, lubie tylko zony kolegów ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:29 no to czekaj w szczece, a potem dam sie zaciagnac i wrecze ci mikolajkowa kokardke, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena-Niunia 03.12.01, 17:32 Gość portalu: niunia napisał(a): > no to czekaj w szczece, a potem dam sie zaciagnac i wrecze ci mikolajkowa > kokardke, sprzedałem szczeke ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:34 to na czym biznesujesz, wrociles do lozka polowego, tylko nie licz, ze ci sie ofiaruje na twoim warsztacie, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do mena-Niunia 03.12.01, 17:36 Gość portalu: niunia napisał(a): > to na czym biznesujesz, wrociles do lozka polowego, tylko nie licz, ze ci sie > ofiaruje na twoim warsztacie, No nie, ja tez nie jestem eksibicjonistą ? Mam takie malutkie mieszkanko na ulicy, gdzie wykładam towar .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:38 na jakiej ulicy, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do mena-Niunia 03.12.01, 17:40 Gość portalu: niunia napisał(a): > na jakiej ulicy, A jeszcze w weekendy dorabiam jako cieć, tak że mam klucze do pewnej firmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:42 jak po mensku skonkretyzujesz szczegoly spotkania, to dalej pogadam, a teraz sie troche pokapie, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do mena-Niunia 03.12.01, 17:43 Gość portalu: niunia napisał(a): > jak po mensku skonkretyzujesz szczegoly spotkania, to dalej pogadam, a teraz > sie troche pokapie, sama ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do mena-Niunia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 17:45 nie, z piana, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do mena-Niunia 03.12.01, 17:47 Gość portalu: niunia napisał(a): > nie, z piana, ale nie z piwa ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! 03.12.01, 18:42 Wykąpałaś się już ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 19:06 pewnie i teraz chlone balsamik, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! 03.12.01, 19:24 Gość portalu: niunia napisał(a): > pewnie i teraz chlone balsamik, Ale tak sama ??? A fe, toz to w twoim wieku nie wypada :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 19:26 naucz sie pisac, jednoczesnie jako zalogowany satyr i niezalogowany men, w koncu mo czyms zaimponujesz, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! 03.12.01, 19:31 Gość portalu: niunia napisał(a): > naucz sie pisac, jednoczesnie jako zalogowany satyr i niezalogowany men, w > koncu mo czyms zaimponujesz, Co to znaczy "mo" ? Men bez zalogowania ma specyficzny adres (kabelki swiatłowod.) i nie chce mu sie ciagle zmieniać tego adresu, za duzo roboty za kazdym razem :))) To czyli nici z randki w sobotę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 19:33 wez chlopie w koncu czyms zaimponuj, bo ja chetna byc swieta mikolajkowa, tylko ty nie badz taki dretwy, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! 03.12.01, 19:38 Gość portalu: niunia napisał(a): > wez chlopie w koncu czyms zaimponuj, bo ja chetna byc swieta mikolajkowa, tylko > > ty nie badz taki dretwy, Musisz mnie w takim razie poduczyć przebierać lepiej paluszkami po ...np. klawiaturze :)) A Ty coś jeszcze wiecej umiesz, poza tym, że jestes cholernie bystra w komputerach i niunizmach ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do satyrka vel mena - NIUNKA !!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 19:40 mam doktorat z porabalologii, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 19:45 Gość portalu: niunia napisał(a): > to jak z naszym spotkaniem w sobota... No dobra, koniec pieprzenia bzdur, weźmy sie za ... Wracam ok. 21.00 - ma tu czekac na mnie odpowiedź ! Zrozumiano dr. Niuńka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 21:42 ale ci mario2 dowalil, to dopiero super-men do kwadratu, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 22:05 Gość portalu: niunia napisał(a): > ale ci mario2 dowalil, to dopiero super-men do kwadratu, Oj Niunia, przeciez stac Cię na coś więcej. TYlko w takim razie nie poluj na niego tak jak na Eora - bo tez Ci zwieje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 22:07 teraz to ja twoj przypadek analizuje, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 22:09 Gość portalu: niunia napisał(a): > teraz to ja twoj przypadek analizuje, Tym razem jako pani dr - nie jako śledcza ? Bo jako sledcza to g.. wyszło z tamtej analizy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 22:13 a jak z tym badaniem bezposrednim, dasz w koncu konkretne namiary, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 22:16 Gość portalu: niunia napisał(a): > a jak z tym badaniem bezposrednim, dasz w koncu konkretne namiary, Myślałem, że to nieaktualne - przecież niedawno stwierdziłaś, że odpadłem w przedbiegach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 22:19 ty masz jedna osobowosc taka pogmatwana, czy kilka prostszych, ale tez bez sensu, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 22:23 Gość portalu: niunia napisał(a): > ty masz jedna osobowosc taka pogmatwana, czy kilka prostszych, ale tez bez > sensu, Kiedys moi rodzice czy wujkowie mówili w takiej sytuacji: nie do rymu, nie do taktu .... (dotyczy to powiedzenie również Twojej ? płci) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 03.12.01, 22:26 znaczy sie, wypierasz problem, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 03.12.01, 22:29 Gość portalu: niunia napisał(a): > znaczy sie, wypierasz problem, pani doktor, po polsku proszę .. Co do soboty, to poczekaj, musze zadzwonic do mojej małej dziewczynki, czy sie spotykamy, czy tez nie Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 04.12.01, 00:35 Wszystko (prawie) jest O.K. z tymi mikołajkami ... Tyle, że cholera, troche staroświecki jestem .., ten Odzysk :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 04.12.01, 07:43 a ty, niby nowka jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 04.12.01, 09:08 Gość portalu: niunia napisał(a): > a ty, niby nowka jestes? Zgadłaś, :) Ale i tak Ciebie lubię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do dr Niunki IP: *.opole.dialup.inetia.pl 04.12.01, 09:16 nikt cie, nie chcial dotychczas, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do dr Niunki 04.12.01, 09:30 Od dawna jestem wrogiem zbędnych papierków, pieczątek ..:) Odpowiedz Link Zgłoś
.karita Re: do Niunki 04.12.01, 09:31 alez pewnie chcial tylko jak to chlop byle czego nie bierze :) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do Karity IP: *.opole.dialup.inetia.pl 04.12.01, 09:35 cos malo zdecydowany, jak na mena, faktycznie moze jakis trefny, od tygodnia nie umie sie ze mna konkretnie umowic, Odpowiedz Link Zgłoś
.karita Re: do Karity 04.12.01, 09:40 moze chlop sie boi? oni zawsze czegos sie boja...tylko czego? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do Karity 04.12.01, 09:52 .karita napisał(a): > moze chlop sie boi? oni zawsze czegos sie boja...tylko czego? Karitko, a Ty nie powinnaś już szukać swojego ukochanego ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do Niuńki 04.12.01, 09:53 Gość portalu: niunia napisał(a): > cos malo zdecydowany, jak na mena, faktycznie moze jakis trefny, od tygodnia > nie umie sie ze mna konkretnie umowic, To sie wreszcie zaloguj, i nie marudź !:) Odpowiedz Link Zgłoś
.karita Re: do Niuni !!! 04.12.01, 10:05 Niunia ja ci kobieto mowie ty siem wez za macho lezioxa !!! on przynajmniej wieczego chce a nie takie tam meczenie klawiatury :)) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do Karitki 04.12.01, 10:10 .karita napisał(a): > Niunia ja ci kobieto mowie ty siem wez za macho lezioxa !!! on przynajmniej > wieczego chce a nie takie tam meczenie klawiatury :)) > pozdr A nie będziesz Karitko zazdrosna ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: do mena IP: *.opole.dialup.inetia.pl 04.12.01, 17:11 zaloguje sie i dalej z tego nic nie bedzie, rusz menie w koncu intelektem i wymysl cos w sprawie tego naszego spotkania, Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do Niuńki 04.12.01, 17:19 ach czego sie nie robi z milosci, nawet do mena, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: do satyrka vel mena IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.12.01, 18:17 Cześć niunka, ale ja cie tu dawno nie iwdziałam. No cóż , nie będę psuła wam takiego ślicznego wątku, więc już zmykam , przyszłam się tylko przywitać. buziaki, karina Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do satyrka vel mena 04.12.01, 18:19 witaj Karinko, ale Cie zbluzgali, za walke z byle-cowoscia, ale walczylas dzielnie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: do satyrka vel mena IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.12.01, 19:40 ale co najważniejsze nie poległam na polu bitwy. Raczej zniechęciłam się do tej walki, bo niezbyt kumate wojsko miał "przeciwnik" pozdrawiam, karina Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... 04.12.01, 20:47 No tak, i na dokładke Karinka sobie dzielnie radziła przez cały czas bez niczej pomocy, ani odrobinkę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 20:51 Zaaaaaaraz, dopiero co usiadłem na .., w fotelu. Własnie tak sie zacząłem zastanawiać się, cz to Niunka, czy jakas inna moja Cicha Wielbicielka podszywająca się pod Ciebie i wykorzystująca sytuację:))) Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:05 ja niunia jestem full-autentic, w koncu mi czyms menie zaimponowales, ale prowadzmy nasze umowki na forumie, zeby w razie jakbys mi w wawie krzywde zrobil to latwiej policmajstrom bedzie zloczynce i swiadkow namierzyc, bede w sobote, bo mam zajatka na SGH-u, czekaj wiec, pod brama aresztu na Rakowieckiej, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:10 To co może jeszcze wszystko będziemy jeszcze opisywać na forum ? - a co ja eksibicjonista :)) To znasz się, kurde, na tym komputerze, tak dobrze, jak pisałaś, czy nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:13 a co komputer ma do tego, ze w sobote pod pierdlem z bukietem czerwonych roz, bedziesz na mnie czekal, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:16 niunieczka napisał(a): > a co komputer ma do tego, ze w sobote pod pierdlem z bukietem czerwonych roz, > bedziesz na mnie czekal, E tam, wyszło szydło z worka - jak co do czego, to mi Niunka teraz dziewicę zgrywa :)) Może odrazu napisz, żebyśmy w Swingo albo w Windzie sie spotkali ? Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:45 nie bede po calej wawie z toba latac, jak ty okazesz sie molo wizytowym gosciem, stoj pod pierdlem w samo poludnie z bukietem czerwonych roz, zobacze twoj wyglad i postanowie co dalej, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:52 niunieczka napisał(a): > nie bede po calej wawie z toba latac, jak ty okazesz sie molo wizytowym > gosciem, stoj pod pierdlem w samo poludnie z bukietem czerwonych roz, zobacze > twoj wyglad i postanowie co dalej, Ze mna nie chcesz latać - a po całym forum kiedyś za mna latałaś ?:) No nie licząc tego jednego dnia, co za Eorem ..:))) Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 21:55 po forum, to za byle wirtualnym g. mozna latac, ale co innego w stolnicy do eleganckiego lokalu zajsc, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 22:04 niunieczka napisał(a): > po forum, to za byle wirtualnym g. mozna latac, ale co innego w stolnicy do > eleganckiego lokalu zajsc, g.entelMENEM tak Niuńka, czy chodziło CI o innego na g. ? A poza tym strzeżonego Pan Bóg strzeże - tylko nie w tamtym miejscu, uczciwie płace podatki, ale ..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 22:08 qde, co z ciebie za facet, to ja mam godziny, miejsca wymyslac, a tak mi sie ladnie komponowales w tamtym miejscu, ale oki wymysl cos, tak zeby ci odpowiadalo, jak ci sie bramka pierdelka zle kojarzy, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 22:11 niunieczka napisał(a): > qde, co z ciebie za facet, to ja mam godziny, miejsca wymyslac, a tak mi sie > ladnie komponowales w tamtym miejscu, ale oki wymysl cos, tak zeby ci > odpowiadalo, jak ci sie bramka pierdelka zle kojarzy, Podobno kiedyś czerwony dygnitarz podzielił społeczeństwo na tych co siedzieli, na tych co siedzą i na tych co będą siedzieć ? tfu, juz odpukałem w niemalowane drewno. Teraz to ja czekam - po coś sie zalogowała ? Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: do ...... Niuni-Niunieczki 04.12.01, 22:15 to gdzie, metro pole mokotowskie moze byc, bo sie zaczynam gotowac, ale ty pierdolowaty jestes, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: do ...... IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.01, 18:57 Nie potrzeobawałm niczyjej pomocy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .karita do odwaznego mena patrz super mena IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.12.01, 22:26 men czy kurza dupa umwisz sie z ninia w koncu czy tak bedziesz sie znacac nad klawiatura???????????? A porsze o szybka odpowiedz oddana sprawie A Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: DO Karitki i Niunki 04.12.01, 22:45 Bajdu bajdu, pierdu pierdu, a ja sie zdrzemnę - czekam na odpowiedź na mojej skrzyneczce ! Najpierw obiecacanki-cacanki - a potem fruuuuuu, co dziewczynki ? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: do satyrka vel mena 05.12.01, 00:27 Kurwa- koza- w leb Cie jebnelo?- rogi powykrecalo? Ciulniety jestes i pod jednym i pod drugiem nickiem- ja, kurwa myslalem, ze w Stolycy, miszkajac samych yntelygentnych za sasiadow mial bede- a tu sie okazuje- takie ciulstwo jak ty (specjalnie z malej litery bo bez szacunku) tez zanieczyszcza powietrze naszyj kochaney stolycy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karina Re: do satyrka vel mena IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.01, 19:01 Co ty tu robisz? Wszędzie cię ostatnio pełno i do tego mylisz sobie słowniki. Odpowiedz Link Zgłoś