Dodaj do ulubionych

ja chce nad wode...

17.07.07, 09:45
jakis basen najlepiej
bo te upaly mnie wykoncza..
Obserwuj wątek
    • 77misia1 Re: ja chce nad wode... 17.07.07, 09:46
      A ja chce w gory...bo wole :)
      • maryshaa Re: ja chce nad wode... 17.07.07, 11:32
        A moja rzeczka w tym roku czysta i na pewno pójdę się pochalapć... ale po pracy
        dopiero grrrrr
        • rasgeea Re: ja chce nad wode... 17.07.07, 12:11
          ja również jkocham góry:D ale w taki upał marze by sie pochlapać jakąś wodą:)
    • siula5 Re: ja chce nad wode... 17.07.07, 12:58
      Wczoraj byliśmy nad jeziorem to nie mogłam małej z wody wyciągnąć.
      Dzisiaj to masakra, przez ten upał mam seksualny stosunek do pracy, nic mi się
      nie chce.
    • mroofka2 Re: ja chce nad wode... 17.07.07, 19:15
      a ja chce do wody...
      • shameeka Re: ja chce nad wode... 18.07.07, 10:44
        o tak do wody
        najlepiej do jakiegos jaccuzi :)
        na swierzym powietrzu :)
        • andzia9641 Re: ja chce nad wode... 19.07.07, 09:51
          A JA CHCĘ NA WAKACJE GDZIEKOLWIEK POJECHAĆ:( A TU LIPA BO URLOP MUSIAŁAM
          POŚWIĘCIĆ NA SESJĘ A TERAZ TO JUŻ TYLKO PRACA MI POZOSTAJE:(( JAKBY TEGO MAŁO
          BYŁO TO WE WRZEŚNIU PRAKTYKI A OD PAŹDZIERNIKA ZMIENIAM PRACĘ, WIĘC MUSZĘ NA
          WYSOKICH OBROTACH DZIAŁAĆ,A TU JAK NA ZŁOŚĆ SAMOCZYNNIE ZWALNIAM I MYŚLĘ TYLKO
          O WAKACJACH.... EH ZA ROK :((((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka