ollyantambo
09.11.07, 18:39
No Nini,teraz nie bedzie lekko. Dzisiaj dostanisz ode mnie
piosenke,z przebogatego mojego recitalu.A wiesz czemu? Bo dostalem
to,na co czekalem dwa lata.Wiem ze to czytasz,Ancymonku;-)
Nini, jestes taka piekna,Nini,Nini...
Ninini Ni Ni, jestes taka piekana, Nini,Aaaaa...
Nini Nini, moja ty Kluseczko, Nini,kochaaaaam
Nini, moje czupiradelko, Nini, Niniiii.
Nini, jestes wciaz cudowna, Nini,kochaaaaaaam...
Nini... Nini...moja ty Rozyczko, Niniiii aaaa;-)
----------------------------
life-giving sword