Dodaj do ulubionych

Roma sub rosa

09.11.07, 18:39
No Nini,teraz nie bedzie lekko. Dzisiaj dostanisz ode mnie
piosenke,z przebogatego mojego recitalu.A wiesz czemu? Bo dostalem
to,na co czekalem dwa lata.Wiem ze to czytasz,Ancymonku;-)

Nini, jestes taka piekna,Nini,Nini...
Ninini Ni Ni, jestes taka piekana, Nini,Aaaaa...

Nini Nini, moja ty Kluseczko, Nini,kochaaaaam
Nini, moje czupiradelko, Nini, Niniiii.

Nini, jestes wciaz cudowna, Nini,kochaaaaaaam...
Nini... Nini...moja ty Rozyczko, Niniiii aaaa;-)

----------------------------
life-giving sword
Obserwuj wątek
    • dag-a24 Re: Roma sub rosa 09.11.07, 18:49
      To juz nie kochasz swojej Tesciowej?
      • ollyantambo Re: Roma sub rosa 09.11.07, 20:01
        Kazda milosc jest jedyna,'kocham tylko tesciowa' pisze w innym
        miejscu.

        ---------------------
        life-giving sword
      • dag-a24 Re: Roma sub rosa 10.11.07, 21:40
        Czt at Nini to twoja Teściowa?;)
    • ollyantambo Re: Roma sub rosa 09.11.07, 20:14
      Mam Niniusia sliczniutkiego, bo mam 4 latka,
      Tej nie kocham, tej nie lubie, tej nie pocaluje.
      Moj Niniusiu babelkowata, jestes bardzo sliczna.
      Kocham Ciebie, moj Babelku, tra la la la lala;-)

      Moje Nini mnie tez kocha, wiec sie usmieje,jak to czyta.

      Mam Niniusia kochanego, co ma dlugie nogi,
      Mam Niniusia kochanego, ktora jest blondynka.
      Tra la la la,tra la la la trala la la laaa laaaa.

      (A wiec,Nini 'Roma sub rosa' gdy pisalem do Ciebie kilka lat
      temu,wcale nie oznaczalo,ze lubie wloska literature.Raczej nie lubie
      Kwasniewskich,bo to podli ludzie.Balem sie ze Cie skrzywdza,mnie im
      sie udalo.Ale teraz to juz raczej nic Ci nie zrobia)
      Mam, Nini, 4 latka i pamietam co i kiedy sie stalo.I kto za co
      odpowiada.Czy ja mam dlugi? Wrecz przeciwnie, dlugi maja Kwasniewscy
      z Majka T. Nieruchomosci to naprawde dobry biznes,zwlaszcza jak
      Kwasniewscy sie nie wtraca nie proszeni.

      Ostatnio wspiolem sie na wyzyny liryki.'Zejde troche na dol' i
      napisze klasyczny wiersz. Cos jak o Alhambrze,powinnas
      pamietac,ktora Ty bylas.
      No chyba ze wolisz w stylu 'Ooooo Rose you're so beautiful,and
      graceful, my Innocent Hefer;-))'
      Sam sobie odpowiem na pytaie, w jakim stylu.Hmm,Alhambra.

      ------------------------------
      life-giving sword
      • ollyantambo Re: Roma sub rosa 10.11.07, 21:16
        Nini, ulozylem nowa pioseke dla Ciebie.


        Kluseczka moja slodka jest,tirla la tirla la la,
        Kluseczka moja mieciutka jest, tra la la la.
        Pyszniutki kaseczek, kluseczka moja,mniam mniam mniam.


        ---------------------
        life-giving sword
        • dag-a24 Re: Roma sub rosa 10.11.07, 21:39
          Czy ONA wie ,ze tu piszesz?
          Głosniej zaśpiewaj bo nie słyszę!!;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka