zewsi
05.01.08, 20:00
odzwierciedlający dokładnie wszystkie poglądy moje (myślę, że Kajmira,
Skoropisa, Koczisssa i Nekro też) dotyczące traktowania naszego województwa i
tej części kraju. Tekst ten stawia odpór róznym takim z obecnej ekipy
Ministerstwa Rozwoju Reg. Klichom i innym w Wyborczej, panu Olecky'iemu i
podobnym z FB. Bardzo dobry tekścior. Szkoda tylko, że nie zamieszczony na
gazeta.pl :-(