Dodaj do ulubionych

P-i-e-r-w-s-z-a ;-P

26.08.03, 08:10
Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-)))))
Obserwuj wątek
    • konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:14
      the_dzidka napisała:

      > Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-)))))

      Sądzę, że to da się leczyć. ;>

      K.
      • the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:36
        > Sądzę, że to da się leczyć. ;>

        Błąd - nie mnie :-) Własnie się zorientowałam, że na tym forum jeszcze chyba
        nikt nie zaczłą od ulubionego dla niektórych "pierwsza/y" :P
        • konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:50
          the_dzidka napisała:

          > > Sądzę, że to da się leczyć. ;>
          >
          > Błąd - nie mnie :-)

          ojtamojtam
          Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P

          K.
          • the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:52
            konradbryw napisał:

            > ojtamojtam

            Nieznaszsię.

            > Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P

            Bicze wodne są lepsze! :-DDD
            • konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:58
              the_kami napisała:

              > > Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P
              >
              > Bicze wodne są lepsze! :-DDD

              Tobie pomogły? ;>

              K.
              • the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:08
                konradbryw napisał:

                > Tobie pomogły? ;>

                A nie widać?! :-P
                • the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:14

                  > > Tobie pomogły? ;>
                  >
                  > A nie widać?! :-P

                  Zawsze wiedziałam, że te bicze to jakieś oszustwo.
                • konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:25
                  the_kami napisała:

                  > > Tobie pomogły? ;>
                  >
                  > A nie widać?! :-P

                  Powiedzmy... ;)

                  K.
        • bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:10
          the_dzidka napisała:

          > Błąd - nie mnie :-) Własnie się zorientowałam, że na tym forum jeszcze chyba
          > nikt nie zaczłą od ulubionego dla niektórych "pierwsza/y" :P

          My po prostu myśleliśmy, że tu nie wolno.

          marcin
          • the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:12
            > My po prostu myśleliśmy, że tu nie wolno.

            ROTFL
            Rozwaliło mnie :-DD
            A tak poza tym: jacy "My"?
            Ja to nie jestem "My"?
            Skarżyła się Dzidka nieco skomplikowanie
            • bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:27
              the_dzidka napisała:

              > Ja to nie jestem "My"?
              > Skarżyła się Dzidka nieco skomplikowanie

              Ty jesteś szefowa, ale zawsze możesz zrezygnować i wtedy będziemy "My" ;-)

              marcin
              • the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:36
                bain_de_sang napisał:

                > Ty jesteś szefowa, ale zawsze możesz zrezygnować i wtedy będziemy "My" ;-)

                Zamaszek staniku?! :-DDD
                • bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:40
                  the_kami napisała:

                  > Zamaszek staniku?! :-DDD

                  Nie. Stanik z Damaszku.

                  marcin
                  • the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:43
                    bain_de_sang napisał:

                    > Nie. Stanik z Damaszku.

                    Z adamaszku?
                    • the_dzidka Zapaszek stanika? 26.08.03, 09:48
                      O przepraszam, ja się na stanowisko Szefowej (z dużej litery, łajdusy!!) nie
                      pchałam!!! Jakżeście wybrali, to się teraz męczcie :->>>>
    • the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 08:51
      the_dzidka napisała:

      > Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-)))))

      No dobra, niech Ci będzie :-PPP
      • the_dzidka Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:14
        > No dobra, niech Ci będzie :-PPP

        No w końcu jakąś frajdę w życiu trzeba mieć, no nie? ;-)

        Kami (i chora drukarka)

        Boli Cię? :-PPP

        Dzidka z KOntuzjowanym Palcem


        • the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:22
          the_dzidka napisała:

          > No w końcu jakąś frajdę w życiu trzeba mieć, no nie? ;-)

          No ;-)

          > Kami (i chora drukarka)
          >
          > Boli Cię? :-PPP

          Boli mnie to, że ja jestem serwisem :-#

          > Dzidka z KOntuzjowanym Palcem
          • the_dzidka Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:24
            > Boli mnie to, że ja jestem serwisem :-#

            Takim na sześć czy na dwanaście osób?
            • the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:37
              the_dzidka napisała:

              > Takim na sześć czy na dwanaście osób?

              Na jedno biuro. Ble :-P
              Ale jak się dokształcam z zakresu działania urządzeń biurowych... :-D
    • catalina1 Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 11:18
      Buuu... nie mam miejsca na podium :-((

      Ale nic to ;-))

      Dzidzia czytałaś dziś Nasz Dziennik???
      • the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 11:42

        > Dzidzia czytałaś dziś Nasz Dziennik???

        Dzidzia czytała. I chyba wie, co Cię tym razem zbulwersowało ;-) Ja te teksty o
        demoralizacji młodzieży, nakłanianiu do seksu przedmałżeńskiego i działaniu
        przeciwko Narodowi Polskiemu słyszałam wczoraj live w Radiu Maryja :-))
        Mam rację? ;)
        • catalina1 Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 15:23
          the_dzidka napisała:

          > Dzidzia czytała. I chyba wie, co Cię tym razem zbulwersowało ;-) Ja te
          teksty o
          > demoralizacji młodzieży, nakłanianiu do seksu przedmałżeńskiego i działaniu
          > przeciwko Narodowi Polskiemu słyszałam wczoraj live w Radiu Maryja :-))
          > Mam rację? ;)

          Masz całkowita rację. Wrrr.....
          • the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 15:25
            > Masz całkowita rację. Wrrr.....

            Na szczęście takie japanie samo w sobie jest mało groźne. Raczej - śmieszne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka