the_dzidka 26.08.03, 08:10 Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:14 the_dzidka napisała: > Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-))))) Sądzę, że to da się leczyć. ;> K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:36 > Sądzę, że to da się leczyć. ;> Błąd - nie mnie :-) Własnie się zorientowałam, że na tym forum jeszcze chyba nikt nie zaczłą od ulubionego dla niektórych "pierwsza/y" :P Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:50 the_dzidka napisała: > > Sądzę, że to da się leczyć. ;> > > Błąd - nie mnie :-) ojtamojtam Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:52 konradbryw napisał: > ojtamojtam Nieznaszsię. > Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P Bicze wodne są lepsze! :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 08:58 the_kami napisała: > > Elektrowstrząsy cuda zdziałają. :P > > Bicze wodne są lepsze! :-DDD Tobie pomogły? ;> K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:08 konradbryw napisał: > Tobie pomogły? ;> A nie widać?! :-P Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:14 > > Tobie pomogły? ;> > > A nie widać?! :-P Zawsze wiedziałam, że te bicze to jakieś oszustwo. Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:25 the_kami napisała: > > Tobie pomogły? ;> > > A nie widać?! :-P Powiedzmy... ;) K. Odpowiedz Link Zgłoś
bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:10 the_dzidka napisała: > Błąd - nie mnie :-) Własnie się zorientowałam, że na tym forum jeszcze chyba > nikt nie zaczłą od ulubionego dla niektórych "pierwsza/y" :P My po prostu myśleliśmy, że tu nie wolno. marcin Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:12 > My po prostu myśleliśmy, że tu nie wolno. ROTFL Rozwaliło mnie :-DD A tak poza tym: jacy "My"? Ja to nie jestem "My"? Skarżyła się Dzidka nieco skomplikowanie Odpowiedz Link Zgłoś
bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:27 the_dzidka napisała: > Ja to nie jestem "My"? > Skarżyła się Dzidka nieco skomplikowanie Ty jesteś szefowa, ale zawsze możesz zrezygnować i wtedy będziemy "My" ;-) marcin Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:36 bain_de_sang napisał: > Ty jesteś szefowa, ale zawsze możesz zrezygnować i wtedy będziemy "My" ;-) Zamaszek staniku?! :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
bain_de_sang Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:40 the_kami napisała: > Zamaszek staniku?! :-DDD Nie. Stanik z Damaszku. marcin Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 09:43 bain_de_sang napisał: > Nie. Stanik z Damaszku. Z adamaszku? Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Zapaszek stanika? 26.08.03, 09:48 O przepraszam, ja się na stanowisko Szefowej (z dużej litery, łajdusy!!) nie pchałam!!! Jakżeście wybrali, to się teraz męczcie :->>>> Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 08:51 the_dzidka napisała: > Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności :-))))) No dobra, niech Ci będzie :-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:14 > No dobra, niech Ci będzie :-PPP No w końcu jakąś frajdę w życiu trzeba mieć, no nie? ;-) Kami (i chora drukarka) Boli Cię? :-PPP Dzidka z KOntuzjowanym Palcem Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:22 the_dzidka napisała: > No w końcu jakąś frajdę w życiu trzeba mieć, no nie? ;-) No ;-) > Kami (i chora drukarka) > > Boli Cię? :-PPP Boli mnie to, że ja jestem serwisem :-# > Dzidka z KOntuzjowanym Palcem Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:24 > Boli mnie to, że ja jestem serwisem :-# Takim na sześć czy na dwanaście osób? Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: Trzecia? :-D 26.08.03, 09:37 the_dzidka napisała: > Takim na sześć czy na dwanaście osób? Na jedno biuro. Ble :-P Ale jak się dokształcam z zakresu działania urządzeń biurowych... :-D Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 11:18 Buuu... nie mam miejsca na podium :-(( Ale nic to ;-)) Dzidzia czytałaś dziś Nasz Dziennik??? Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 11:42 > Dzidzia czytałaś dziś Nasz Dziennik??? Dzidzia czytała. I chyba wie, co Cię tym razem zbulwersowało ;-) Ja te teksty o demoralizacji młodzieży, nakłanianiu do seksu przedmałżeńskiego i działaniu przeciwko Narodowi Polskiemu słyszałam wczoraj live w Radiu Maryja :-)) Mam rację? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 15:23 the_dzidka napisała: > Dzidzia czytała. I chyba wie, co Cię tym razem zbulwersowało ;-) Ja te teksty o > demoralizacji młodzieży, nakłanianiu do seksu przedmałżeńskiego i działaniu > przeciwko Narodowi Polskiemu słyszałam wczoraj live w Radiu Maryja :-)) > Mam rację? ;) Masz całkowita rację. Wrrr..... Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: P-i-e-r-w-s-z-a ;-P 26.08.03, 15:25 > Masz całkowita rację. Wrrr..... Na szczęście takie japanie samo w sobie jest mało groźne. Raczej - śmieszne... Odpowiedz Link Zgłoś