angia-suzuki
04.06.08, 09:09
Witam wszystkie motocyklistki i motocyklistów:) Najpierw się
przedstawie Nazywam sie Ania jestem z Warszawy i dopiero zaczynam
swoją przygode z motocyklami na suzuki gs 500, a docelowo chciałabym
Suzuki Bandit:) ale to raczej daleka przyszłość:) Tak nieśmiało
chciałbym zapytać czy opanowałyście stawianie motocykla na główna
nózke, bo ja nie bardzo i może macie jakieś porady dla mnie ? Moje
próby wyglądają jakbym chciała przesunąć byka do tyłu ale to raczej
on mnie ciągnie lub próbuje powalić na bok:)Dlatego pytam może jest
jakiś sposób bo na razie przegrywam 15:0 dla byka....? Pozdrawiam