Dodaj do ulubionych

Znowu przyszedł!! :-))))))))))

18.09.03, 17:40
Jaki on jest piękny... Te rzęsy.... :-))
Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować?

Ech, miłość piękna rzecz.
Obserwuj wątek
    • konradbryw Re: Znowu przyszedł!! :-)))))))))) 18.09.03, 17:49
      the_dzidka napisała:

      > Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować?

      A mówią, że to rolą kobiety jest leżeć i pachnieć. :P

      > Ech, miłość piękna rzecz.

      niom

      K.
      • the_dzidka Rotfl 18.09.03, 17:58
        > > Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować?
        >
        > A mówią, że to rolą kobiety jest leżeć i pachnieć. :P

        No własnie!! A chłopa skakać wokół niej. A nie że ona podpisuje papierki, a on
        sprawdza zawartość pudełek!! Orgia romantyzmu!
        Ale humor to mi zdecydowanie skoczył w górę, choć omal nie słukłam szklanki na
        jego widok :-))

        Dzi
        • konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 18:11
          the_dzidka napisała:

          > No własnie!! A chłopa skakać wokół niej. A nie że ona
          > podpisuje papierki, a on sprawdza zawartość pudełek!!
          > Orgia romantyzmu!

          Romantyzm nie jedno ma imię.

          > Ale humor to mi zdecydowanie skoczył w górę, choć omal
          > nie słukłam szklanki na jego widok :-))

          Arcopal. Na szczęście. ;>

          K.
          P.S. A Ty w tej pracy nocujesz, czy już z domu nadajesz?
          • the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 20:06
            > P.S. A Ty w tej pracy nocujesz, czy już z domu nadajesz?

            Nie przesadzajmy, bo zabraknie doniczek. Z domu. A Ty?
            • the-niania-ogg Re: Rotfl 18.09.03, 20:21
              Sio Dzi! A może idź za propozycją kolegi K. Połóż się na biurku i zacznij
              oszałamiająco pachnieć. To powinno zwrócić uwagę najpiękniejszego faceta.

              Niania, zadowolona, że to nie ona padła ofiarą gwałtownych uczuć.
              • the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 20:46
                > Sio Dzi! A może idź za propozycją kolegi K. Połóż się na biurku i zacznij
                > oszałamiająco pachnieć. To powinno zwrócić uwagę najpiękniejszego faceta.

                Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi do mojego biura,
                mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem biegnę z magazynu do pokoju, kładę się na
                biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć?

                > Niania, zadowolona, że to nie ona padła ofiarą gwałtownych uczuć.

                Boś go nie widziała :-PPPPP

                Dzidka w nieodmiennie dobrym humorku od 15:27
                (i pomyśleć, że chciałam dzisiaj wyjść o 15:20!!!)
                • konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:06
                  the_dzidka napisała:

                  > Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi
                  > do mojego biura, mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem
                  > biegnę z magazynu do pokoju, kładę się na
                  > biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć?

                  Myślę, że wrażenie byłoby piorunujące.

                  > Boś go nie widziała :-PPPPP

                  Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P

                  K.
                  • the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 21:10
                    > Myślę, że wrażenie byłoby piorunujące.

                    Prawda? Nie wiem, co by pomyślał, ale zapamiętałby mnie do końca życia :-D

                    > Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P

                    Na to jest zawsze dobra pora :-))))
                    • konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:27
                      the_dzidka napisała:

                      > Prawda? Nie wiem, co by pomyślał, ale zapamiętałby mnie
                      > do końca życia :-D

                      niom

                      > > Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P
                      >
                      > Na to jest zawsze dobra pora :-))))

                      Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;)

                      K.
                      • the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 21:39
                        > Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;)

                        No bo na dworze zimno się robi.
                        • konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 23:04
                          the_dzidka napisała:

                          > > Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;)
                          >
                          > No bo na dworze zimno się robi.

                          Kiedy na dworze fajnie jest.

                          K.
                          • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:18
                            > > No bo na dworze zimno się robi.
                            >
                            > Kiedy na dworze fajnie jest.

                            Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady mieć
                            kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-)

                            Dzi
                            • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:24
                              the_dzidka napisała:

                              > Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady
                              > mieć kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-)

                              Aha, to ten romantyzm, tak? ;>

                              K.
                              • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:37
                                > Aha, to ten romantyzm, tak? ;>

                                Romantyzm ma rózne oblicza :-P
                                I przy użyciu róznych miłych słów można o nim mówić (misiu :-)
                                • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:42
                                  the_dzidka napisała:

                                  > I przy użyciu róznych miłych słów można o nim mówić (misiu :-)

                                  Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P

                                  K.
                                  /ja to raczej kot.../
                                  • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:48
                                    > Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P

                                    Który, kotku? :-DDD
                                    • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:57
                                      the_dzidka napisała:

                                      > > Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P
                                      >
                                      > Który, kotku? :-DDD

                                      LOL!
                                      "Nie mów do mnie: misiu." :P

                                      K.
                                      • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 09:00
                                        > "Nie mów do mnie: misiu." :P

                                        Cos mi się kojarzy, ale mętnie, pieseczku.
                                        • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 09:11
                                          the_dzidka napisała:

                                          > Cos mi się kojarzy, ale mętnie, pieseczku.

                                          Parka: ona - ludź, on - miś pluszowy. W łóżku. On do niej:
                                          "Nie mów do mnie: misiu".

                                          K.
                                          • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 09:15

                                            > Parka: ona - ludź, on - miś pluszowy. W łóżku. On do niej:
                                            > "Nie mów do mnie: misiu".

                                            He he, he he :-) A w dzisiejszej wybiórczej jest wywiad z Mleczką. Wywiad z
                                            Mleczko. Wywiad z Mleczkiem. Kawa z mleczkiem.
                                            • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 09:31
                                              the_dzidka napisała:

                                              > He he, he he :-) A w dzisiejszej wybiórczej jest wywiad z Mleczką.

                                              Aha. Ja na razie z Pendereckim przeczytałem.

                                              > Kawa z mleczkiem.

                                              Była. Dwa razy.

                                              K.
                              • catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 11:52
                                konradbryw napisał:

                                > the_dzidka napisała:
                                >
                                > > Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady
                                >
                                > > mieć kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-)
                                >
                                > Aha, to ten romantyzm, tak? ;>
                                >
                                Na reumatyzm też sie przyda ;-).
                                • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 11:57
                                  catalina1 napisała:

                                  > Na reumatyzm też sie przyda ;-).

                                  Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;)

                                  K.
                                  • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 12:01
                                    > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;)

                                    Chomik pomoże :-DDDDDD
                                    • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 12:32
                                      the_dzidka napisała:

                                      > > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;)
                                      >
                                      > Chomik pomoże :-DDDDDD

                                      Owinięty taśmą? ;>

                                      K.
                                      • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 13:17
                                        > > Chomik pomoże :-DDDDDD
                                        >
                                        > Owinięty taśmą? ;>

                                        I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-)
                                        • catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:24
                                          the_dzidka napisała:

                                          > I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-)

                                          A po co mu knebel???
                                          • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 13:25
                                            catalina1 napisała:

                                            > the_dzidka napisała:
                                            >
                                            > > I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-)
                                            >
                                            > A po co mu knebel???

                                            A ugryzł Cie kiedy chomik w palec u nogi? ;-)
                                            • catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:26
                                              the_dzidka napisała:

                                              > A ugryzł Cie kiedy chomik w palec u nogi? ;-)

                                              Nigdy nie miałam chomika ;-) ani innych szczurków
                                  • catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:22
                                    konradbryw napisał:

                                    > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;)
                                    >
                                    A nie słyszałeś o owijaniu sobie kogoś dookoła małego palca ?? ;-)) Też się
                                    nada ;-)
                                    • konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 13:32
                                      catalina1 napisała:

                                      > A nie słyszałeś o owijaniu sobie kogoś dookoła małego palca ?? ;-)) Też się
                                      > nada ;-)

                                      Słyszałem. Mnie to nigdy nie wychodziło. Najwyżej sam się dawałem owijać. Ale
                                      na to chyba już się uodporniłem. ;)

                                      K.
                    • the-niania-ogg Re: Rotfl 19.09.03, 06:25
                      Widzisz, kolega K. się zgadza. Zresztą możesz się położyć gdziekolwiek. U nas
                      jest taki jeden Marian. Co prawda nie leży, ale za to zawsze oszałamiająco
                      pachnie. Wierz mi, nie ma kobiety, która by go nie zapamiętała. Mężczyzny
                      zresztą też. ;-)))

                      Niania w różowiutkim humorku.
                      • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:21
                        the-niania-ogg napisała:

                        > Widzisz, kolega K. się zgadza. Zresztą możesz się położyć gdziekolwiek. U nas
                        > jest taki jeden Marian. Co prawda nie leży, ale za to zawsze oszałamiająco
                        > pachnie.

                        Niezbadane są meandry logiki co niektórych :-DDDD
                • catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 07:44
                  the_dzidka napisała:

                  > Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi do mojego biura,
                  > mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem biegnę z magazynu do pokoju, kładę się
                  na
                  > biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć?

                  Facet by padl trupem jakby to zobaczył ;-))

                  > Dzidka w nieodmiennie dobrym humorku od 15:27
                  > (i pomyśleć, że chciałam dzisiaj wyjść o 15:20!!!)

                  Intuicja kobieca to się nazywa ;-))
                  • the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:22
                    > Facet by padl trupem jakby to zobaczył ;-))

                    No widzisz. I co by mi z tego przyszło? :-))) Niech już lepiej pośweicie chodzi
                    i ludzkie oczy cieszy :-)

                    > Intuicja kobieca to się nazywa ;-))

                    Przypomniała sobie o swoich obowiązkach :-)

                    Dzi
            • konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:08
              the_dzidka napisała:

              > Nie przesadzajmy, bo zabraknie doniczek. Z domu. A Ty?

              Nie no, z domu. Rzadko z pracy wychodzę póżniej, jak 16.15. Zwykle przed 16.

              K.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka