the_dzidka 18.09.03, 17:40 Jaki on jest piękny... Te rzęsy.... :-)) Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować? Ech, miłość piękna rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konradbryw Re: Znowu przyszedł!! :-)))))))))) 18.09.03, 17:49 the_dzidka napisała: > Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować? A mówią, że to rolą kobiety jest leżeć i pachnieć. :P > Ech, miłość piękna rzecz. niom K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Rotfl 18.09.03, 17:58 > > Jak można tak wyglądać i po prostu sobie pracować? > > A mówią, że to rolą kobiety jest leżeć i pachnieć. :P No własnie!! A chłopa skakać wokół niej. A nie że ona podpisuje papierki, a on sprawdza zawartość pudełek!! Orgia romantyzmu! Ale humor to mi zdecydowanie skoczył w górę, choć omal nie słukłam szklanki na jego widok :-)) Dzi Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 18:11 the_dzidka napisała: > No własnie!! A chłopa skakać wokół niej. A nie że ona > podpisuje papierki, a on sprawdza zawartość pudełek!! > Orgia romantyzmu! Romantyzm nie jedno ma imię. > Ale humor to mi zdecydowanie skoczył w górę, choć omal > nie słukłam szklanki na jego widok :-)) Arcopal. Na szczęście. ;> K. P.S. A Ty w tej pracy nocujesz, czy już z domu nadajesz? Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 20:06 > P.S. A Ty w tej pracy nocujesz, czy już z domu nadajesz? Nie przesadzajmy, bo zabraknie doniczek. Z domu. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
the-niania-ogg Re: Rotfl 18.09.03, 20:21 Sio Dzi! A może idź za propozycją kolegi K. Połóż się na biurku i zacznij oszałamiająco pachnieć. To powinno zwrócić uwagę najpiękniejszego faceta. Niania, zadowolona, że to nie ona padła ofiarą gwałtownych uczuć. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 20:46 > Sio Dzi! A może idź za propozycją kolegi K. Połóż się na biurku i zacznij > oszałamiająco pachnieć. To powinno zwrócić uwagę najpiękniejszego faceta. Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi do mojego biura, mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem biegnę z magazynu do pokoju, kładę się na biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć? > Niania, zadowolona, że to nie ona padła ofiarą gwałtownych uczuć. Boś go nie widziała :-PPPPP Dzidka w nieodmiennie dobrym humorku od 15:27 (i pomyśleć, że chciałam dzisiaj wyjść o 15:20!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:06 the_dzidka napisała: > Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi > do mojego biura, mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem > biegnę z magazynu do pokoju, kładę się na > biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć? Myślę, że wrażenie byłoby piorunujące. > Boś go nie widziała :-PPPPP Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 21:10 > Myślę, że wrażenie byłoby piorunujące. Prawda? Nie wiem, co by pomyślał, ale zapamiętałby mnie do końca życia :-D > Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P Na to jest zawsze dobra pora :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:27 the_dzidka napisała: > Prawda? Nie wiem, co by pomyślał, ale zapamiętałby mnie > do końca życia :-D niom > > Teraz jest dobra pora na porywy serca po prostu. :P > > Na to jest zawsze dobra pora :-)))) Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;) K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 18.09.03, 21:39 > Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;) No bo na dworze zimno się robi. Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 23:04 the_dzidka napisała: > > Mnie tam jakoś ostatnio złotą polską nawiedza. ;) > > No bo na dworze zimno się robi. Kiedy na dworze fajnie jest. K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:18 > > No bo na dworze zimno się robi. > > Kiedy na dworze fajnie jest. Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady mieć kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-) Dzi Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:24 the_dzidka napisała: > Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady > mieć kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-) Aha, to ten romantyzm, tak? ;> K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:37 > Aha, to ten romantyzm, tak? ;> Romantyzm ma rózne oblicza :-P I przy użyciu róznych miłych słów można o nim mówić (misiu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:42 the_dzidka napisała: > I przy użyciu róznych miłych słów można o nim mówić (misiu :-) Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P K. /ja to raczej kot.../ Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:48 > Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P Który, kotku? :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 08:57 the_dzidka napisała: > > Przypomniał mi się ten rysunek Mleczki. :P > > Który, kotku? :-DDD LOL! "Nie mów do mnie: misiu." :P K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 09:00 > "Nie mów do mnie: misiu." :P Cos mi się kojarzy, ale mętnie, pieseczku. Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 09:11 the_dzidka napisała: > Cos mi się kojarzy, ale mętnie, pieseczku. Parka: ona - ludź, on - miś pluszowy. W łóżku. On do niej: "Nie mów do mnie: misiu". K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 09:15 > Parka: ona - ludź, on - miś pluszowy. W łóżku. On do niej: > "Nie mów do mnie: misiu". He he, he he :-) A w dzisiejszej wybiórczej jest wywiad z Mleczką. Wywiad z Mleczko. Wywiad z Mleczkiem. Kawa z mleczkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 09:31 the_dzidka napisała: > He he, he he :-) A w dzisiejszej wybiórczej jest wywiad z Mleczką. Aha. Ja na razie z Pendereckim przeczytałem. > Kawa z mleczkiem. Była. Dwa razy. K. Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 11:52 konradbryw napisał: > the_dzidka napisała: > > > Ale Twoje ego już wie, że zaraz sie zrobi chłodniej. A wtedy nie od parady > > > mieć kawałek czegoś ciepłego przy sobie :-) > > Aha, to ten romantyzm, tak? ;> > Na reumatyzm też sie przyda ;-). Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 11:57 catalina1 napisała: > Na reumatyzm też sie przyda ;-). Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;) K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 12:01 > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;) Chomik pomoże :-DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 12:32 the_dzidka napisała: > > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;) > > Chomik pomoże :-DDDDDD Owinięty taśmą? ;> K. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 13:17 > > Chomik pomoże :-DDDDDD > > Owinięty taśmą? ;> I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-) Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:24 the_dzidka napisała: > I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-) A po co mu knebel??? Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 13:25 catalina1 napisała: > the_dzidka napisała: > > > I z malutkim knebelkiem w pyszczku :-) > > A po co mu knebel??? A ugryzł Cie kiedy chomik w palec u nogi? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:26 the_dzidka napisała: > A ugryzł Cie kiedy chomik w palec u nogi? ;-) Nigdy nie miałam chomika ;-) ani innych szczurków Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 13:22 konradbryw napisał: > Ja mam reumatyzm tylko jednym palcu u nogi. Na to chyba nie pomoże. ;) > A nie słyszałeś o owijaniu sobie kogoś dookoła małego palca ?? ;-)) Też się nada ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 19.09.03, 13:32 catalina1 napisała: > A nie słyszałeś o owijaniu sobie kogoś dookoła małego palca ?? ;-)) Też się > nada ;-) Słyszałem. Mnie to nigdy nie wychodziło. Najwyżej sam się dawałem owijać. Ale na to chyba już się uodporniłem. ;) K. Odpowiedz Link Zgłoś
the-niania-ogg Re: Rotfl 19.09.03, 06:25 Widzisz, kolega K. się zgadza. Zresztą możesz się położyć gdziekolwiek. U nas jest taki jeden Marian. Co prawda nie leży, ale za to zawsze oszałamiająco pachnie. Wierz mi, nie ma kobiety, która by go nie zapamiętała. Mężczyzny zresztą też. ;-))) Niania w różowiutkim humorku. Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:21 the-niania-ogg napisała: > Widzisz, kolega K. się zgadza. Zresztą możesz się położyć gdziekolwiek. U nas > jest taki jeden Marian. Co prawda nie leży, ale za to zawsze oszałamiająco > pachnie. Niezbadane są meandry logiki co niektórych :-DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: Rotfl 19.09.03, 07:44 the_dzidka napisała: > Jak twoim zdaniem powinno to wyglądać? Facet wchodzi do mojego biura, > mówi "Dzień dobry", a ja truchcikiem biegnę z magazynu do pokoju, kładę się na > biurko i zaczynam oszałamiająco pachnieć? Facet by padl trupem jakby to zobaczył ;-)) > Dzidka w nieodmiennie dobrym humorku od 15:27 > (i pomyśleć, że chciałam dzisiaj wyjść o 15:20!!!) Intuicja kobieca to się nazywa ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Rotfl 19.09.03, 08:22 > Facet by padl trupem jakby to zobaczył ;-)) No widzisz. I co by mi z tego przyszło? :-))) Niech już lepiej pośweicie chodzi i ludzkie oczy cieszy :-) > Intuicja kobieca to się nazywa ;-)) Przypomniała sobie o swoich obowiązkach :-) Dzi Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: Rotfl 18.09.03, 21:08 the_dzidka napisała: > Nie przesadzajmy, bo zabraknie doniczek. Z domu. A Ty? Nie no, z domu. Rzadko z pracy wychodzę póżniej, jak 16.15. Zwykle przed 16. K. Odpowiedz Link Zgłoś