Dodaj do ulubionych

uwaga na dziury w płotach :)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.03, 22:33
Pewna sprzątaczka po 40 szła jak zwykle do zakładu pracy w Gdańsku. Widziała,
że wielu pracowników skraca sobie drogę, przechodząc przez dziurę w płocie.
Któregoś dnia postanowiła skrócić sobie drogę. Wchodząc w otwór, nie
pomyślała, że może się w nim zaczepić. No i utknęła. Po paru minutach ktoś
przyszedł. Niestety nie po to, by ją ratować. :) Facet podwinął jej sukienkę,
zdjął gacie i wyłomotał od tyłu. Biedna sprzątaczka nie wiedziała nawet kto
to zrobił. Zaszła w ciążę, więc założyła sprawę w sądzie o alimenty i...
wygrała. Zakład pracy wypłacał jej kasę. :)))


Nie podam nazwy tego zakładu.
Obserwuj wątek
    • debi_bebi Re: uwaga na dziury w płotach :) 28.09.03, 22:48
      Cz w zwiazku z tym zaklad mial tez prawa rodzicielskie do dziecka?
      • Gość: m&m Re: uwaga na dziury w płotach :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.03, 23:05
        Nie wiem, ale byłoby to śmieszne, gdyby zakład pracy miał prawa rodzicielskie
        do dziecka. Poza tym nie znam szczegółów sprawy. Wiem, że kobieta będąc
        sprzątaczką, miała niskie zarobki. Potrzebowała pieniędzy na wychowanie
        dziecka. To był mocny argument do przyznania kasy.
        • debi_bebi Re: uwaga na dziury w płotach :) 28.09.03, 23:10
          ta historia jest z rzedu tych nieprawdopodobnych, naprawde
          czy to sie u nas w kraju zdarzylo?
          • Gość: m&m Re: uwaga na dziury w płotach :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.03, 23:19
            Heh, to Ty nie wiesz jakie rzeczy tu się dzieją...

            Ok, nie będę rozwijał innych wątków, bo widzę, że wkroczyła tu Strefa 11 (nie
            do wiary).
            • debi_bebi Re: uwaga na dziury w płotach :) 28.09.03, 23:23
              jak uwazasz, ale swoja droga kto by pomyslal, ze utkniecie w dziurze od plotu
              moze sie tak skonczyc
    • koaa Re: uwaga na dziury w płotach :) 29.09.03, 23:47
      to nie sarna nie ta strona:)))
    • samowolny Re: uwaga na dziury w płotach :) 30.09.03, 09:46
      oj gdyby nie ta dziura w desce..byłaby sprzątaczka panną jeszcze..:))))
    • katarina7 Re: uwaga na dziury w płotach :) 30.09.03, 13:26
      dobrze , że z 2 strony w tym samym czasie nie nadszedł drugi!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka