Dodaj do ulubionych

Sport to zdrowie!

16.01.02, 08:54
Mówi to Państwu starykon. Do późna graliśmy mixta. Przy sztucznym świetle. Na
krytym korcie. Dziś wieczorem chyba rewanż. Jeśli uda się zebrać dobrą grupę,
zagramy systemem pucharowym o tytuł WINTERMASTER 2002. Kto zagra?
starykon
Obserwuj wątek
    • kitek1 z kournikowa mozna...... 16.01.02, 08:55
      :)
      • starykon Re: z kournikowa mozna...... 16.01.02, 08:58
        Ale przyjść czy zagrać?
        • kitek1 Re: z kournikowa mozna...... 16.01.02, 09:00
          przyjsc i zagrac, co by cie zdekoncentrowac, bo inaczej chyba szans nie mam,
          • starykon Re: z kournikowa mozna...... 16.01.02, 09:06
            Ona jest podobno dobra w długich wymianach. Ma też naturalny ciąg do siatki.
            Gratuluję wyboru, to dobry partner. Sam charakter i strategia rozgrywania meczu
            daje Ci możliwość, że możesz zacząć grę przy słabszym naciągu ( łatwiej o stop-
            volley) i tym skłonić ją do dynamicznych, szybkich wymian. Ale to przecież
            dopiero eliminacje, więc czy aby wytrwasz do końca turnieju?
            starykon
            • kitek1 Re: z kournikowa mozna...... 16.01.02, 09:07
              fachura z ciebie koniku, gdzie bysmy mieli grac,
              • starykon Re: albo z Sereną..... 16.01.02, 09:16
                Zagrac można wszędzie. Kort wcale nie musi miec pełnych wymiarów. Żeby tylko na
                początku był świeżutki , równy. Nawet linie nie muszę być dokładnie widoczne.
                Cały sens tenisa nie tutaj przecież.
                starykon
                • kitek1 podteksciaku jeden......... 16.01.02, 09:18
                  :)
                  • starykon Re: podteksciaku jeden......przyganiał kocioł 16.01.02, 09:20
                    To co ? Wolisz narty?
                    starykon
                    • kitek1 Re: podteksciaku jeden......przyganiał kocioł 16.01.02, 09:23
                      tez, szczegolnie z czeszkami
                      • starykon Re: podteksciaku jeden......przyganiał kocioł 16.01.02, 09:30
                        Biegowe czy zjazd?
                        Do biegowych trzeba bardzo długie kije, a przy zjeździe to nawet krzywym
                        opędzisz. Czemu kolczatka tak nalega na bojery? Wiesz coś o tym? Moze warto ?
                        starykon
                        • kitek1 Re: podteksciaku jeden......przyganiał kocioł 16.01.02, 09:31
                          lubi, jak jej podwiewa, kokietka
                          ja wole zjazdowki,
                          • starykon Re: podteksciaku jeden......przyganiał kocioł 16.01.02, 09:33
                            Jeszcze jak ciasne i mocno podkręcone bramki! To pycha!
                            starykon
    • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:08
      Zdecydowanie wolę bojery. Tego się nie da z niczym porównać.
      Pozdrawiam.
      • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:14
        Bojery tak! To rewelacja, tyle że nie dają możliwości takich jak np.tenis.
        Kort kryty , ciepło, światło chcesz to masz nie to zgasisz. Niezły kostium,
        grasz singla, debelek , mixt... daj się namówić. Naprawdę warto. Duzo
        ruchu.Walory ogólnorozwojowe, precyzja, siła, kondycja. I oczywiście
        nieporównywalnie niższy koszt sprzetu . Tenis możesz uprawiać niemal wszędzie.
        A bojer? Jak z tym pójdziesz po zawodach do np.kina?
        Tenis i jeszcze raz tenis! Biełe szaleństwo na lato i zimę!!!
        starykon
        • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:27
          Tenis to ładny sport do oglądania. Ja wolę walczyć ze sobą i z naturą. Bojery
          nie są takie strasznie drogie, można je wyczarterować na Zalewie, a jaka potem
          przyjemność wejść do restauracji i zamówić grzane wino mmmmm... Jak tylko
          puszczą lody każdy weekend postaram się spędzać na moich ukochanych Mazurach,
          na niemniej ukochanej łajbie. W przypływie desperacji, zakupię sobie do
          kompletu deskę. A do kina lubię chodzić wyluzowana, nie chciałabym zasnąć w
          połowie seansu ;).
          Pozdrawiam i zapraszam na bojery.
          • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:31
            Mało wiem o bojerach. Ile ślizgów w czasie jednych zawodów trzeba zrobić?
            starykon
            • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:38
              Nigdy nie zdarzyło Ci się polatać na bojerach dla przyjemności? Nie jestem
              Karolem Jabłońskim. A ślizg to ślizg, to tak jak ja bym Cię zapytała ile razy
              podbiegasz do siatki? W przypadku bojerów wszystko zależy od siły i kierunku
              wiatru. A propos rekord prędkości na bojerach to 237 km/h przy sile wiatru 115
              km/h. Nieźle prawda?
              Pozdrawiam.
    • mag_nolia Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:41
      ...najzdrowsze jest...pływanie ...
      pozdr...!
    • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:47
      tenis jest okropny. mozna pasc trupem od tego biegania na korcie.
      • mag_nolia Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:49
        ale w lecie fajnie pobiegać w takij spódniczce...można sobie nogi łądnie
        opalić...
        • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:50
          w lecie to juz na bank mozna sie wykonczyc
          • mag_nolia Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:51
            Yess nie narzekaj, co masz taką słabą kondycję...?!
            ...zgrzewka wody mineralnej...i nawet tenis...nie jest straszny...
            • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:55
              ja tam wole sie taplac w basenie :))))
          • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 09:57
            Cieszy mnie to ,że jednak tenis ma swoje zwolenniczki. Meczy to prawda ale może
            dać wiele satysfakcji. W tenisie dobrze granym nie ma przegranych! Tenis to
            jest to! A po tenisie może byc pływanie. Odpręża, buduje ładnie sylwetkę. Dobra
            sylwetka to w tenisie duży procent sukcesu!
            Bojery? Czy ja wiem? Ponad dwieście to jest jednak bardzo ostre dmuchanie. I to
            niby nie męczy? Przecież powinno wyczerpywać.
            Parę takich ślizgów i już chyba po człowieku. No i martwi to, że ślizgasz się
            sam.
            Jednak jestem za tenisem i jak kitek zjazd. Po prostu białe szaleństwo!
            starykon
            • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:00
              nastepny fanatyk tenisa. czy was robia tasmowo?
              • mag_nolia łyżwy 16.01.02, 10:02
                też lubbię...
              • starykon Re Szkółka tenisowa...U Ch 16.01.02, 10:04
                chudy podobno ma otworzyć szkółkę TWÓJ PIERWSZY KROK.
                Tenisową szkółkę. Dla chłopców i dziewcząt. Inicjatywa dobra.
                Sezon niedługo. Można też grać na krytych obiektach. I zaprawa. Sucha, a nie
                sucha.
                starykon
            • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:02
              Są i bojery dwuosobowe. A jeśli sądzisz, że przy takiej sile wiatru jest łatwo
              utrzymać szoty to gratuluję. Ja zazwyczaj mam problemy z mięśniami grzbietu i z
              otwarciem dłoni. Całkiem niezłym pomysłem jest wybranie się potem na basen.
              Pływanie dobrze robi na kręgosłup. Poza tym całkiem przyjemnym sportem jest
              jazda konna (bez aluzji). Bardzo ładnie kształtuje łydki i kasuje kręgosłup.
              • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:04
                jednak najlepszy squash :)))) mozna sie dobrze wyposcic. zmachac no swietnie
                ksztaltuje linie uszu oraz nosa
                • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:05
                  Uciekam z krzykiem!!!
                • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:07
                  Darmowa operacja plastyczna?
                • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:08
                  Yess, no wiesz.Jak dobrze wyposzczony to i wypocić się chce. To prawda.
                  A kolczatka , z tymi dłońmi, szotami, nie wiem czy nie jesteś bliska, żeby mnie
                  namówić. Zacznę od tego że zamrożę sobie coś małego. Potem ślizgnę się na próbę.
                  Może mi się spodoba.
                  starykon
                  • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:09
                    kon ???????????????????
                    • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:11
                      Czytam sobie i odpowiadam. Robię co mogę i tak jak potrafię.
                      starykon
                      • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:12
                        ale co z tym zamrazaniem ????????
                        • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:15
                          Taka mała tafelka. Dla bojerka i na łyżwy. Magnolia pisała, że łyżwy też
                          zdrowe. Chcę popróbować. Sport to sport. Przy samym tenisie to można się
                          wykończyc. W najbliższym turnieju nie jestem rozstawiony. Czegoś szukam.
                          starykon
                          • mag_nolia Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:16
                            Koniu, najfajniejsze na łyżwach są...piruety...
                            ha!ha!
                            ...jutro się wybieram, możesz dołączyć...
                            pozdr...!
                            PA!
                            • starykon Re: Sport to zdrowie! Z lodem 16.01.02, 10:25
                              Dobre prawie wszystko co kręci.
                              Ale na lodzie jest ślisko to dobrze się kręci.
                              starykon
                          • yess Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:17
                            mowie ze squash jest najlepszy. dlaczego cie nie roztawili? jestes za slaby?
                            • starykon Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:24
                              Miałem lekką kontuzję w ostatnich zawodach. Skrecz. Bywa. Dojdę do siebie, bo
                              chcę startować w Master.
                              starykon
                  • kolczatka Re: Sport to zdrowie! 16.01.02, 10:13
                    Nie chodzi o zamrażanie. Odmrożenia nie są rzeczą przyjemną. Natomiast latanie
                    na bojerach to zawsze ogromna frajda. Już na samą myśl na twarz wypełza
                    inteligenty uśmiech i ludzie patrzą się na mnie, ze zrozumieniem.
                    • starykon Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:20
                      Zrozumienie u innych to ważna rzecz. Kiedyś siedzielismy przy okrągłym stole i
                      patrzyliśmy na sąsiadów ze zrozumieniem i ciekawością. Taka cicha i też dobra
                      na zimę zabawa. Kamienna twarz. I nie poker przecież.Sport to naprawde zdrowie.
                      Nie jestem taki pewny ,że daje ale trzeba go dużo żeby to wszystko ogarnąć. A
                      tyle jeszcze dyscyplin i każda wymaga specjalnego przygotowania.
                      Liczyć trzeba na takich jak chudy. Potrzebne są młode kadry. Dobrze i fachowo
                      przygotowane.
                      starykon
                      • mag_nolia Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:24
                        sport to zdrowie, a najlepsze lekarstwo- to UŚMIECH...znalazłam wczoraj w
                        jakiejś gazecie...
                        prawda, że ładne?
                        Koniu, ile Ty właściwie masz lat, że ciągle tak podreślasz te swoją starość-
                        wiem pyt. całkiem niedyskretne...
                        ...ale mówię, co pomyślałam...pozdr...z uśmiechem..
                        PA!
                        • starykon Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:27
                          Magnolio , z lodem to mogę spokojnie po piećdziesiątce. A jak kręci to
                          zdecydowanie więcej. A koniem starym nie jestem. Za starym nie jestem.
                          starykon
                          • mag_nolia Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:30
                            ...tak mi się zzdało właśnie...bo staruszek do tenisa, czy nart...nie
                            zabierałby się chyba...
                            pozdrowienia dla niezastarego staregokonia...!
                            • starykon Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:33
                              I wzajemne.
                              Od niestarego
                        • kolczatka Re: Zrozumienie 16.01.02, 10:30
                          I tu się z Tobą w pełni zgadzam. Śmiech na codzień to najlepsza rzecz pod
                          słońcem, nawet jeśli niektórzy na kolejny napad śmiechu reagują stwierdzeniem,
                          że mnie to już nic nie lepiej. I dzięki Bogu.
                          Pozdrawiam.
                          • starykon Re: Zrozumienie i tolerancja. 16.01.02, 10:32
                            Podzielam. To o śmiechu.
                            starykon
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka