starykon
16.01.02, 08:54
Mówi to Państwu starykon. Do późna graliśmy mixta. Przy sztucznym świetle. Na
krytym korcie. Dziś wieczorem chyba rewanż. Jeśli uda się zebrać dobrą grupę,
zagramy systemem pucharowym o tytuł WINTERMASTER 2002. Kto zagra?
starykon