09.02.09, 15:40
nie podoba cisie:) moja obecnosc w moich ulubionych watkach to nie
bede pisal ani glosno, ani po cichu:)
eee tam, szukam wymowki- nie chce misie. nic mnie nie porusza, nawet
zahaczylem o 2-3 wypowiedzi angeliki, moze jeszcze w 2003 roku jej
wpisy w odpowiedzi zachecilyby mnie do przeczytania kolejnych
wpisow, a tak? unudzony, niezainteresowany, w dodatku bez wodeczki
ze sledzikiem w colonie postanowilem oddalic sie ku lonu:) rodziny.
wiem juz... jak przyjde do domu to walne siarczysta lufke:)
m.s.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka