Dodaj do ulubionych

Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj????????????

24.01.02, 13:33
O jakiej niespodzianeczce na ryneczku pisales w mailu????????
Obserwuj wątek
    • kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:34
      o buziaczku z rozyczka,
      • oona Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:38
        kontrola czuwa Kitek!!!!!
        • kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:39
          ja mam teraz przerwe regeneracyjna,
          • arosa Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj????/Kitek 24.01.02, 13:44
            Mhmmmmmm.....
            Teraz to juz nie bede mogla dalej pracowac....chociaz dzisiaj i tak caly dzien
            sie obijalam.
            A prosze o jakies konkrety!!!!!
            • kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj????/Kitek 24.01.02, 13:46
              ja dzisiaj, tez caly dzien i noc pracuje,
              ale przy piateczku na ryneczku,
              szczegoly wrzuce do skrzyneczki,
              co by nam sie menik do wrocka nie przywlokl,
              • arosa Kitek 24.01.02, 13:52
                Nie boj sie, on nie jest chyba zainteresowany, a poza tym nich sobie Warszawka
                siedzi u siebie. Nie zebym nie byla tolerancyjna, ale troche mnie ostatnio
                zdenerwowal!!!!!!
                • kitek1 Re: Kitek 24.01.02, 13:54
                  to mu jutro slodka zemste spreparujemy,
                  ze szczegolami mu opiszemy nasze namietne spotkanie,
                  ze, go krew i wisla zaleje,
                  • jasmina_tdi kitek 24.01.02, 13:57
                    cze kitek! dzieki za buziaczka :))))))))))))) jesli jestes rownie slodki jak ten obrazek, to od razu
                    mozesz zapomniec o nie-warszawskich randkach :)))))
              • Gość: tygrysek Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Arosko.... IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:00
                ......tygrys chyba będzie musiał Cie do porzadku przywołać!!:)))

                tygrysek...
                • arosa Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Tygrysek 24.01.02, 14:04
                  Dlaczego Kochany Tygrysku??????? Zrobilam cos zle?????????? To moja
                  specjalnosc, ale naprawiac szkody tez potrafie....... jak nikt............

                  Arosa
                  • arosa Kiteczku!!! 24.01.02, 14:07
                    Wlacz Eske!! Fajna muza.......
                  • Gość: tygrysek Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:14
                    ty sie jeszcze pytasz!!:)))
                    najpierw "Kochany Tygrysku!", a potem "kiteczku..."!!:)))
                    co to ma znaczyć!!!!:)


                    tygrysek...
                    • arosa Tygrysek 24.01.02, 14:18
                      No wiesz ..... na co Ty sie gniewasz???????? Kochany to kochany!!!!!!!!!!!

                      Aroska
                      • Gość: tygrysek Re: Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:22
                        i tak ma zostać!!!!:))))


                        tygrysek...
                        • arosa Re: Tygrysek 24.01.02, 14:26
                          A Romeczka to co?????????? Tez jestem zazdrosna!!!!!!!!! Bardzo!!!!!!!!!
                          Okropniaczku!!!!!!!!

                          Aroska
                          • Gość: tygrysek Re: Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:35
                            dokończymy rozmowę w poniedziałek Arosko!,
                            ale wiedz że tygryski nie są zazdrosne!:)), no może troszkę...:)
                            życzę Ci cudownego weekendu!
                            do poniedziałku!, pa...

                            tygrysek...
                            • arosa Re: Tygrysek 24.01.02, 14:40
                              Juz Cie pozegnalam na tamtym watku, ale moge jeszcze raz. Pa Kochaniutki!!!!
                              Ty tez baw sie dobrze.............i pokaz sie w poniedzialek!!!!!1

                              Aroska
          • oona Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 14:08
            ale przerwa regenaracyjna nie zwalnia od bycia oryginalnym
            wiemy o co chodzi?.....
            • arosa Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????? 24.01.02, 14:14
              Kiteczku! O co chodzi Unce z ta oryginalnoscia???????????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka