arosa 24.01.02, 13:33 O jakiej niespodzianeczce na ryneczku pisales w mailu???????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:34 o buziaczku z rozyczka, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:38 kontrola czuwa Kitek!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 13:39 ja mam teraz przerwe regeneracyjna, Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj????/Kitek 24.01.02, 13:44 Mhmmmmmm..... Teraz to juz nie bede mogla dalej pracowac....chociaz dzisiaj i tak caly dzien sie obijalam. A prosze o jakies konkrety!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj????/Kitek 24.01.02, 13:46 ja dzisiaj, tez caly dzien i noc pracuje, ale przy piateczku na ryneczku, szczegoly wrzuce do skrzyneczki, co by nam sie menik do wrocka nie przywlokl, Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Kitek 24.01.02, 13:52 Nie boj sie, on nie jest chyba zainteresowany, a poza tym nich sobie Warszawka siedzi u siebie. Nie zebym nie byla tolerancyjna, ale troche mnie ostatnio zdenerwowal!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: Kitek 24.01.02, 13:54 to mu jutro slodka zemste spreparujemy, ze szczegolami mu opiszemy nasze namietne spotkanie, ze, go krew i wisla zaleje, Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi kitek 24.01.02, 13:57 cze kitek! dzieki za buziaczka :))))))))))))) jesli jestes rownie slodki jak ten obrazek, to od razu mozesz zapomniec o nie-warszawskich randkach :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tygrysek Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Arosko.... IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:00 ......tygrys chyba będzie musiał Cie do porzadku przywołać!!:))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Tygrysek 24.01.02, 14:04 Dlaczego Kochany Tygrysku??????? Zrobilam cos zle?????????? To moja specjalnosc, ale naprawiac szkody tez potrafie....... jak nikt............ Arosa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tygrysek Re: Kiteczku!!!Jestes juz caly moj????/Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:14 ty sie jeszcze pytasz!!:))) najpierw "Kochany Tygrysku!", a potem "kiteczku..."!!:))) co to ma znaczyć!!!!:) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Tygrysek 24.01.02, 14:18 No wiesz ..... na co Ty sie gniewasz???????? Kochany to kochany!!!!!!!!!!! Aroska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tygrysek Re: Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:22 i tak ma zostać!!!!:)))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Re: Tygrysek 24.01.02, 14:26 A Romeczka to co?????????? Tez jestem zazdrosna!!!!!!!!! Bardzo!!!!!!!!! Okropniaczku!!!!!!!! Aroska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tygrysek Re: Arosa IP: 9.67.96.* 24.01.02, 14:35 dokończymy rozmowę w poniedziałek Arosko!, ale wiedz że tygryski nie są zazdrosne!:)), no może troszkę...:) życzę Ci cudownego weekendu! do poniedziałku!, pa... tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Re: Tygrysek 24.01.02, 14:40 Juz Cie pozegnalam na tamtym watku, ale moge jeszcze raz. Pa Kochaniutki!!!! Ty tez baw sie dobrze.............i pokaz sie w poniedzialek!!!!!1 Aroska Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????????? 24.01.02, 14:08 ale przerwa regenaracyjna nie zwalnia od bycia oryginalnym wiemy o co chodzi?..... Odpowiedz Link Zgłoś
arosa Re: Kiteczku!!!!!!!!!Jestes juz caly moj???????? 24.01.02, 14:14 Kiteczku! O co chodzi Unce z ta oryginalnoscia??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś